Sposoby na zmarszczki

Szukasz najlepszego kremu do twarzy? Możesz polecić dobry lakier do paznokci albo salon kosmetyczny? Napisz, Twoja opinia jest ważna!
Awatar użytkownika
wiktoria1978
Posty: 1
Rejestracja: 12 lis 2020, 18:15

Sposoby na zmarszczki

Post autor: wiktoria1978 »

Witajcie :)
Tak się zastanawiam, jaki jest najskuteczniejszy sposób na pozbycie się zmarszczek? Słyszałam, że super efekty daje botoks i sama zastanawiam się nad wybraniem się na zabieg. Jest tu ktoś, kto ma to za sobą? Jak oceniacie efekty? Dajcie znać, żebym wiedziała, na co się szykować.
Magaś90

Re: Sposoby na zmarszczki

Post autor: Magaś90 »

Jakoś botoks mnie nie przekonuje - jak widzę celebrytki, które mają twarze napompowane, dwa razy większe, to już wole naturalne zmarszczki - czas jest niestety nieubłagalny i trzeba się z tym pogodzić. Warto jednak dbać o dietę, zdrowy tryb życia i dobry kosmetyk.
wożka

Re: Sposoby na zmarszczki

Post autor: wożka »

Kosmetyki to jedno ale nie oszukujmy się, nic nie zadziała tak jak dobry zabieg medycyny estetycznej, na przykład botoks :) ja sama jakiś czas temu wypełniałam w ten sposób lwią zmarszczkę i jestem zachwycona efektem :) zabieg robiłam w Magicznej Klinice ( ja akurat w Krakowie ale znajdziecie ich w wielu miastach w kraju).

rozkład jazdy busów wadowice-kraków przez skawinę
miśka

Re: Sposoby na zmarszczki

Post autor: miśka »

ja bardzo boję się takich zabiegów botoks i reszta wolę naturalne kosmetyki i od dawna używam z bielendy serie royal bee elixir to linia przeciwzmarszczkowa dla dojrzałych kobiet na bazie pyłków pszczelich posiadają dużą składników odżywiających skórę , poprawia jakość cery dojrzałej i dobrze się po nich czuję.
Łucia

Re: Sposoby na zmarszczki

Post autor: Łucia »

Próbowałam botoksu, ale efekt jest krótkotrwały, uważam ze suplementy i kosmetyki najwyższej jakości. Ja zażywam suplementy od www.herbapol-polana.com, a dokładnie Esencja z kwasem hialuronowym, a jeśli chodzi o krem to krem na dzień 50 +. CUDO <3
vikuśka

Re: Sposoby na zmarszczki

Post autor: vikuśka »

Bardzo fajne kosmetyki na zmarszczki znajdziecie w ofercie marki Eveline. ja sama używam ich od dawna, mamie też zrobiłam teraz taki zestaw na dzień mamy. Kupiłam jej krem multiliftingujący 60+ ( do stosowania na dzień i na noc), maskę pod oczy i na powieki o działaniu napinającym i liftingującym ( seria Korean Exlusive Snake). Do tego dokupiłam jeszcze jej ulubione czekoladki i kwiaty i bardzo się ucieszyła z takiego upominku :)
Awatar użytkownika
waza
Posty: 510
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:28

Re: Sposoby na zmarszczki

Post autor: waza »

Sporo fajnych porad dotyczących urody, w tym również cery bez zmarszczek, można znaleźć w internecie ;) Ja na przykład trafiłam ostatnio na artykuł o takiej tematyce na stronie internetowej https://porady.pila.pl. Tak więc jeśli macie chwilę wolnego czasu, to polecam się z nim zapoznać ;)
Awatar użytkownika
igunia
Posty: 100
Rejestracja: 24 lip 2019, 9:35

Re: Sposoby na zmarszczki

Post autor: igunia »

Ja swoje czoło poprawiłam w centrum medycznym Damiana https://damian-cme.pl/ . Szybko, według mnie bezboleśnie a efekty to skóra jakby kobiety kilka lat młodszej. Mają o wiele szerszy zakres działań, także przed wyjazdem wakacyjnym coś pewnie u nich jeszcze wykonam.
rózia

Re: Sposoby na zmarszczki

Post autor: rózia »

Bardzo fajnym sposobem jest używanie np takich urządzeń liftingujących, jak to - https://beautifly.eu/produkt/urzadzenie ... nti-aging/, to bardzo łatwa sprawa, urządzenie ma kilka trybów które świetnie wpływają na wygląd i kondycje skóry.
Magaś90

Re: Sposoby na zmarszczki

Post autor: Magaś90 »

rózia pisze: ↑24 cze 2021, 17:19 Bardzo fajnym sposobem jest używanie np takich urządzeń liftingujących, jak to - https://beautifly.eu/produkt/urzadzenie ... nti-aging/, to bardzo łatwa sprawa, urządzenie ma kilka trybów które świetnie wpływają na wygląd i kondycje skóry.
O, muszę poszukać gabinetu z tym urządzeniem, bo po siedzeniu w domu i tej długiej zimie jakoś uwypukliły sie moje zmarszczki :roll:
kęka

Re: Sposoby na zmarszczki

Post autor: kęka »

Jeśli chodzi o wszelkie zmiany na skórze dotyczące kurzajek to polecam produkt Brodacid , bardzo skuteczny, można wyleczyć taką zmianę w domu, bez zabiegów w szpitalu czy u lekarza. Kurzajka to coś nie fajnego, ale uwierzcie mi na słowo z dobrym produktem szybko z tego wyjdziecie.
Marta Gł

Re: Sposoby na zmarszczki

Post autor: Marta Gł »

Jestem wielką fanką kosmetyków naturalnych, a przy zwalczaniu zmarszczek pomaga mi intensywne serum na noc https://eranatura.pl/produkt/wiesiolek- ... a-z-iossi/, przeciwzmarszczkowe oraz ujędrniające do twarzy, szyi i dekoltu. Uelastycznia i wzmacnia skórę, hamując proces starzenia się. Widocznie poprawia jej wygląd, koloryt i jędrność. Zawiera olej z baobabu, który wzmacnia skórę, olejek z wiesiołka poprawiający ogólną kondycję i elastyczność cery oraz ekstrakt z kadzidłowca o wyjątkowych właściwościach wygładzających i przeciwzmarszczkowych.

sti lawman
Awatar użytkownika
franka
Posty: 67
Rejestracja: 10 wrz 2020, 12:26

Re: Sposoby na zmarszczki

Post autor: franka »

Nie ma innego sposobu na zmarszczki jak udanie się do lekarza medycyny estetycznej. Teraz są takie techniki, że można poprawić swój wygląd praktycznie bezboleśnie. Np w klinice Novoderm https://novoderm.pl/ moja siostra miała modelowanie brody kwasem hialuronowym i nadal jestem pod wielkim wrażeniem tego jak wygląda :)
Awatar użytkownika
berbec
Posty: 54
Rejestracja: 27 lis 2019, 22:15

Re: Sposoby na zmarszczki

Post autor: berbec »

Ja tak sobie pomyslalam, ze chce sprawic jakis fajny prezent dla mojej mamy, a ze ciagle narzeka na zmarszczki, to wymyslilam, ze jej kupie jakis naprawde dobrej jakosci krem przeciwzmarszczkowy, nawet cos z wyzszej polki, tylko wlasnie sie zastanawiam co wybrac... macie moze jakies doswiadczenia w tej kwestii? polecacie coś konkretnego?
magaś90

Re: Sposoby na zmarszczki

Post autor: magaś90 »

berbec pisze: ↑23 lip 2021, 8:28 Ja tak sobie pomyslalam, ze chce sprawic jakis fajny prezent dla mojej mamy, a ze ciagle narzeka na zmarszczki, to wymyslilam, ze jej kupie jakis naprawde dobrej jakosci krem przeciwzmarszczkowy, nawet cos z wyzszej polki, tylko wlasnie sie zastanawiam co wybrac... macie moze jakies doswiadczenia w tej kwestii? polecacie coś konkretnego?
Fajny pomysł. Ja kupuje kremy na zmarszczki tylko w aptekach - jest duzy wybór marek kosmetycznych. mam wrażenie, że sa lesze nią tradycyjne kremy.
Ważka

Re: Sposoby na zmarszczki

Post autor: Ważka »

Jasne, zgadzam się, że warto dbać o poziom nawilżenia skóry (zarówno wewnętrzny jak i zewnętrzny), ale nie oszukujmy się, traktujemy to raczej jako profilaktykę przeciwzmarszczkową, no bo niestety - krem zmarszczek nam niestety nie zlikwiduje. Tutaj potrzebne są bardziej profesjonalne zabiegi, ja chodzę do dr Kopcyińskiej w Krakowie, raz na jakiś czas https://drkopycinska.krakow.pl/zabiegi/ ... e-fibryna/ ostatnio na takim zabiegu. I faktycznie, efekty są niesamowite.
Awatar użytkownika
nowelove
Posty: 107
Rejestracja: 12 gru 2019, 12:31

Re: Sposoby na zmarszczki

Post autor: nowelove »

berbec pisze: ↑23 lip 2021, 8:28 Ja tak sobie pomyslalam, ze chce sprawic jakis fajny prezent dla mojej mamy, a ze ciagle narzeka na zmarszczki, to wymyslilam, ze jej kupie jakis naprawde dobrej jakosci krem przeciwzmarszczkowy, nawet cos z wyzszej polki, tylko wlasnie sie zastanawiam co wybrac... macie moze jakies doswiadczenia w tej kwestii? polecacie coś konkretnego?
Bardzo fajny pomysł na prezent :) sama ostatnio zamawiałam sobie krem przeciwzmarszczkowy taki lepszy i musze przyznać, że to był dobry wybór
Awatar użytkownika
berbec
Posty: 54
Rejestracja: 27 lis 2019, 22:15

Re: Sposoby na zmarszczki

Post autor: berbec »

nowelove pisze: ↑26 lip 2021, 11:58
berbec pisze: ↑23 lip 2021, 8:28 Ja tak sobie pomyslalam, ze chce sprawic jakis fajny prezent dla mojej mamy, a ze ciagle narzeka na zmarszczki, to wymyslilam, ze jej kupie jakis naprawde dobrej jakosci krem przeciwzmarszczkowy, nawet cos z wyzszej polki, tylko wlasnie sie zastanawiam co wybrac... macie moze jakies doswiadczenia w tej kwestii? polecacie coś konkretnego?
Bardzo fajny pomysł na prezent :) sama ostatnio zamawiałam sobie krem przeciwzmarszczkowy taki lepszy i musze przyznać, że to był dobry wybór
I na jaki krem się zdecydowalas?? Pochwal sie :) bardzo jestem ciekawa skoro tak dobry , moze tez sie skuszę
Awatar użytkownika
nowelove
Posty: 107
Rejestracja: 12 gru 2019, 12:31

Re: Sposoby na zmarszczki

Post autor: nowelove »

berbec pisze: ↑27 lip 2021, 20:19
nowelove pisze: ↑26 lip 2021, 11:58
berbec pisze: ↑23 lip 2021, 8:28 Ja tak sobie pomyslalam, ze chce sprawic jakis fajny prezent dla mojej mamy, a ze ciagle narzeka na zmarszczki, to wymyslilam, ze jej kupie jakis naprawde dobrej jakosci krem przeciwzmarszczkowy, nawet cos z wyzszej polki, tylko wlasnie sie zastanawiam co wybrac... macie moze jakies doswiadczenia w tej kwestii? polecacie coś konkretnego?
Bardzo fajny pomysł na prezent :) sama ostatnio zamawiałam sobie krem przeciwzmarszczkowy taki lepszy i musze przyznać, że to był dobry wybór
I na jaki krem się zdecydowalas?? Pochwal sie :) bardzo jestem ciekawa skoro tak dobry , moze tez sie skuszę
Dla mnie ten jest hitem https://www.notino.pl/estee-lauder/revi ... z-moringa/ stosuje go codziennie, bardzo fajny, wchłania się elegancko, ladnie nawilza
Issa

Re: Sposoby na zmarszczki

Post autor: Issa »

Ja od niedawna używam nowego serum z Eveline Platinium and Collagen. To jest to aktywne serum lifting wolumetryczny. Kupiłam je w sklepie online Eveline. I moja skóra je polubiła od pierwszego użycia :)
Danuta

Re: Sposoby na zmarszczki

Post autor: Danuta »

Na zmarszczki najlepsze są kremy z retinolem. Trzeba zacząć od małego stężenia np. 0.2 % i na początku nie stosować go codziennie, a np. co dwa dni i stosować na dzień filtry.
--------------------

Adwokat Jelenia Góra
Kasahoa

Re: Sposoby na zmarszczki

Post autor: Kasahoa »

Zabiegi medycyny estetycznej naprawdę zmieniają życie! Dzięki nim można uzyskać niesamowite efekty, począwszy od odmładzania aż po usuwanie zmarszczek. To rewolucja w dbaniu o swoją skórę i wygląd! Więcej szczegółów na temat zabiegu znajdziesz tutaj: https://pieknokobiety.com/botoks-na-twarz/
ODPOWIEDZ