Perfumy

Szukasz najlepszego kremu do twarzy? Możesz polecić dobry lakier do paznokci albo salon kosmetyczny? Napisz, Twoja opinia jest ważna!
Kłos

Perfumy

Post autor: Kłos »

Zauważyłam dzisiaj, że kończą się moje perfumy, więc najwyższy czas, żeby zamówić nowy flakonik. Możecie podpowiedzieć, która perfumeria online jest godna polecenia? Gdzie można trafić na jakieś fajne promocje?
żonkil

Re: Perfumy

Post autor: żonkil »

Kochana, perfumerii jest mnóstwo i niemal wszystkie prześcigają się w tym aby uczynić swoje oferty możliwie najbardziej atrakcyjnymi, więc naprawdę trudno wskazać najlepszą. Prędzej już doradzę Ci perfumy, które warto kupić i ze względu na fenomenalny zapach i z racji rozsądnej ceny. Każda z nas ma co prawda inny gust ale myślę, że kompozycja Lancome Idole spodoba się większości kobiet. Jest uniwersalna, odpowiednia tak samo na co dzień jak i na szczególne okazje, imprezy itd. Szyprowo-kwiatowe nuty doskonale komponują się bowiem zarówno ze stylizacją wieczorową, jak i biurową czy nawet sportową.
Awatar użytkownika
waza
Posty: 510
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:28

Re: Perfumy

Post autor: waza »

A jakie są Wasze ulubione nuty zapachowe w perfumach? Ja na przykład bardzo lubię perfumy kwiatowe, takie jak na stronie internetowej https://perfumetki.pl/kwiatowe. Są eleganckie, kobiece i delikatne jednocześnie ;) A jakie są Wasze ulubione zapachy?
paśka

Re: Perfumy

Post autor: paśka »

Jeżeli chodzi o perfumy, to mam kilka swoich zapachów, które są moimi ulubionymi, jednak nie wszystkie posiadam w domu, ponieważ kupuje perfumy oryginalne w jednym czasie mam dwa różne zapachy i jak dla mnie jest to wystarczająco, bo wiadomo, że perfumy wietrzeją i bez sensu mieć otworzonych dużo więcej, ponieważ szybko to się nie zużywa.
ODPOWIEDZ