nagrobki

Szukasz najlepszego kremu do twarzy? Możesz polecić dobry lakier do paznokci albo salon kosmetyczny? Napisz, Twoja opinia jest ważna!
Renosław2901

nagrobki

Post autor: Renosław2901 »

Witam, jest tutaj ktoś kto zna się na kupowaniu nagrobków? Natrafiłem na ten sklep http://www.nagrobkiedistone.pl/nagrobki ... iecinne-2/ mają do zaoferowania całkiem spory asortyment z takimi produktami. Na co zwrócić uwagę przy planowaniu odświeżenia nagrobków bliskich?

niebieska lazienka

kaśka

Re: nagrobki

Post autor: kaśka »

ja sie nie znam.... ale jak zmarła mama to musialam sie zainteresowac tematem... szczescie w nieszczesciu, ze zaklad pogrzebowy Gloria ogarnia tez nagrobki, wiec nie dosc, ze zalatwili wszystko to jeszcze zamowilismy od nich nagrobek

ginamó

Re: nagrobki

Post autor: ginamó »

Wykonanie takiego nagrobka należy koniecznie powierzyć fachowcom i specjalistom. Absolutnymi specjalistami w tej dziedzinie okazali się https://www.kamieniarstwo-richter.pl/us ... -nagrobkow , dla których realizacja podobnego zadania była dziecinnie prosta. W zupełności sprostali moim wymogom.

mórasz

Re: nagrobki

Post autor: mórasz »

Nagrobek zrealizował dla nas zakład kamieniarski https://www.orkus.com.pl/oferta/zaklad- ... arski.html , wykonując przy tym kawał dobrej roboty. Chcieliśmy w godny sposób pożegnać babcię, a stawiając jej taki pomnik z pewnością nam się to udało. Efekt końcowy w zupełności sprostał moim wymogom.

ODPOWIEDZ