jazda pod wpływem alkoholu

Szukasz najlepszego kremu do twarzy? Możesz polecić dobry lakier do paznokci albo salon kosmetyczny? Napisz, Twoja opinia jest ważna!
Arekuś7777

jazda pod wpływem alkoholu

Post autor: Arekuś7777 »

Witam, zastanawiasz się czy prawnik pomoże Ci rozwiązać problemy? Prawnicy starają się pomóc każdej osobie, ale niestety czasami nie da się wygrać sprawy np. w przypadku jazdy po alkoholu. Z policyjnych statystyk wynika, że około 128 tysięcy kierowców zostaje zatrzymanych z powodu prowadzenia pojazdu po spożyciu alkoholu. Więcej danych na ten temat znajdziecie tutaj: https://adwokat24h.pl/jazda-po-alkoholu/wroclaw/ Widzieliście coś na ten temat?
hięk

Re: jazda pod wpływem alkoholu

Post autor: hięk »

Może nie w temacie alkoholu, ale jeśli szukasz porady prawnej to możesz śmiało odezwać się do kancelarii Sobczak Maciejewska Zając. Ja tam wielokrotnie kierowałam swoje problemy i nigdy nie zostałam odesłana z kwitkiem. Specjalizują się w wielu aspektach prawnych, może i tobie pomogą.
Awatar użytkownika
mado
Posty: 149
Rejestracja: 28 cze 2019, 1:07

Re: jazda pod wpływem alkoholu

Post autor: mado »

To już jest poważny problem. W takich sytuacjach to czym prędzej trzeba brać adwokata, żeby sobie jeszcze bardziej nie zaszkodzić. Bardzo dobre opinie ma Łukasz Węgłowski z kancelarii Węgłowski w Szczecinie. Bardzo kompetentny, profesjonalny i z dużym doświadczeniem. To taki adwokat na którym można polegać.
krówka

Re: jazda pod wpływem alkoholu

Post autor: krówka »

Moj brat prowadzil po spożyciu.. niewiele bo niewiele ale jednak.. no i zostal zatrzymany, oczywiscie problemow od groma wiec szybka akcja reakcja.. skontaktowalismy sie z najlepszym adwokatem od prawa karnego Mariuszem Olężałkiem https://mecenas-lodz.com.pl/ który był akurat dostepny i mógł szybko dojechac na miejsce. Byl przy bracie od poczatku do konca, znakomity specjalista, duza wiedza i doswiadczenie. Brat dostal niski wyrok i nauczke na przyszlosc
Awatar użytkownika
braver
Posty: 110
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:25

Re: jazda pod wpływem alkoholu

Post autor: braver »

Po prostu nie powinien wsiadać za kółko, tylko odczekać aż ten alkohol z jego organizmu zniknie. jazda po pijanemu jest niedozwolona i czekają konsekwencje dla tych, które tego prawa nie przestrzegają. Jak już dojdzie do zatrzymania to pomoc prawna będzie niezbędna by się z tego wykaraskać
ODPOWIEDZ