Jakie zabiegi na twarz po 40?

Szukasz najlepszego kremu do twarzy? Możesz polecić dobry lakier do paznokci albo salon kosmetyczny? Napisz, Twoja opinia jest ważna!
Awatar użytkownika
Leokadia
Posty: 553
Rejestracja: 13 maja 2019, 10:33

Jakie zabiegi na twarz po 40?

Post autor: Leokadia »

Jakie zabiegi na twarz po 40 możecie polecić?
Domyślam się, że dobrą opcją będzie coś odmładzającego...
Tutaj https://saywowclinic.pl/top-5-zabiegow- ... obiety-40/ czytałam co nieco.
Jest tam opisanych kilka takich zabiegów.
Co wy byście do tego dodały?
Awatar użytkownika
kristopha
Posty: 26
Rejestracja: 19 lip 2019, 23:38

Re: Jakie zabiegi na twarz po 40?

Post autor: kristopha »

A czy coś się dzieje z cerą konkretnego? Jakie masz oczekiwania od zabiegu? Chodzi o wygładzenie zmarszczek? Tak jak pisza tutaj zmarszczki mogą pojawić się juz w wieku 25 lat http://artykulydlakobiet.pl/jak-skutecz ... zic-skore/ więc po 40. rzeczywiscie swietnym rozwiązaniem sa lasery w beauty address jak sugerują. Laseroterapia działa złuszczająco na naskórek - sa to tzw. lasery ablacyjne, które pobudzaja metabolizm komórkowy cery stymulując go do odparowywania wody ze skóry
Awatar użytkownika
taraska
Posty: 2
Rejestracja: 20 paź 2019, 20:26

Re: Jakie zabiegi na twarz po 40?

Post autor: taraska »

zabiegi muszą być dobrane indywidualnie do danej osoby. Lekarz powinien przeprowadzić wywiad, sprawdzić stan skóry, pogadać o twoich oczekiwaniach... to że jeden zabieg sprawdził się tutaj u kogoś, nie oznacza że i ty będziesz zadowolona :) umów sie na wizytę do Demter w Warszawie. Ja do nich chodzę na zabiegi i zawsze jestem tam traktowana z szacunkiem i profesjonalizmem. No i mają indywidualne podejście co według mnie w tej dziedzinie mega się ceni.
Awatar użytkownika
nowelove
Posty: 107
Rejestracja: 12 gru 2019, 12:31

Re: Jakie zabiegi na twarz po 40?

Post autor: nowelove »

a to juz od razu musza byc zabiegi? moze warto by bylo najpierw sprobowac z jakimis porzadnymi kosmetykami przecizmarszczkowymi? :) ja ostatnio sobie kupilam fajna pianke oczyszczajaca z peelingiem enzymatycznym z Power Bees ,ma w skladzie zloto koloidalne co bardzo fajnie wplywa na elastycznosc skory
Awatar użytkownika
firt
Posty: 63
Rejestracja: 16 mar 2020, 9:12

Re: Jakie zabiegi na twarz po 40?

Post autor: firt »

Hmm, dobrze by było dopytać się specjalistów, ja na przykład pytałam się w moim sprawdzonym gabinecie medycyny estetycznej WellDerm w Warszawie, jaki zabieg byłby odpowiedni do mojej skóry i oni polecili mi PRP terapię osoczem bogatopłytkowym. Oni mają dobre ceny, fajne zabiegi, z których warto skorzystać, polecam.
ODPOWIEDZ