ile kosztuje przeszczep włosów

Szukasz najlepszego kremu do twarzy? Możesz polecić dobry lakier do paznokci albo salon kosmetyczny? Napisz, Twoja opinia jest ważna!
Paweł211

ile kosztuje przeszczep włosów

Post autor: Paweł211 »

Witam, interesujecie sie medycyną estetyczną? Nie wiem ile kosztuje przeszczep włosów. Nie mam pojęcia czym sie kierować podczas szukania kliniki, w której wykonują tego typu zabiegi. Możecie doradzić w tej kwestii?
Magaś90

Re: ile kosztuje przeszczep włosów

Post autor: Magaś90 »

Ile kosztuje przeszczep włosów - to interesujący temat. A wie może ktoś jaka jest skuteczność tego zabiegu?
Maryśeńka

Re: ile kosztuje przeszczep włosów

Post autor: Maryśeńka »

Ja miałam tak zniszczone włosy ze nic na nie nie działało, wypadały, były cienkie,łamliwe, próbowałam wszystkiego, jedynym słusznym wyjściem w mojej sytuacji okazał się przeszczep, robiłam w Klinice Novoderm w Łodzi https://novoderm.pl/ , poleciła mi koleżanka która tez właśnie u nich miała taki przeszczep włosów i widziałam jej obecne efekty:)
patińka

Re: ile kosztuje przeszczep włosów

Post autor: patińka »

Maz był na zabiegu przy użyciu metody Artas iX - nowoczesnej technologii przeszczepu wlosow w Klinice Elite - efekty naprawde super! Uwierzycie, ze te przeszczepione wlosy juz nie wypadaja i rosna naprawde mega geste? Fantastyczne, co moze sprawic sprawna reka chirurga, prawda?
ODPOWIEDZ