Higiena intymna

Szukasz najlepszego kremu do twarzy? Możesz polecić dobry lakier do paznokci albo salon kosmetyczny? Napisz, Twoja opinia jest ważna!
Małgośka

Higiena intymna

Post autor: Małgośka »

Nigdy jeszcze nie kupowałam żadnego środka do mycia miejsc intymnych. Może podpowiecie które są dobre i czy w ogóle warto coś takiego używać?
Awatar użytkownika
kokoszka
Posty: 185
Rejestracja: 06 lip 2019, 8:54

Re: Higiena intymna

Post autor: kokoszka »

na pewno tez dobrze jest zatroszczyc sie o odpowiednie nawilzenie pochwy ktore zaskutkuje tez mniejsza iloscia podraznien czy obtarc ktore czesto powoduja infekcje. Ja stosuje zel feminum, ktory dodatkowo ma tez w skladzie kwas mlekowy, nie dosc, ze nawilza to jeszcze dziala antyinfekcyjnie przywracajac komfort :)
Łoko

Re: Higiena intymna

Post autor: Łoko »

kokoszka pisze: ↑17 mar 2021, 17:59 na pewno tez dobrze jest zatroszczyc sie o odpowiednie nawilzenie pochwy ktore zaskutkuje tez mniejsza iloscia podraznien czy obtarc ktore czesto powoduja infekcje.
Zgadzam się z Tobą w stu procentach, wiem, czym jest problem z suchością pochwy, bo sama taki miałam. Próbowałam różnych metod, ale dopiero globulki Vagisan przyniosły faktycznie odczuwalną ulgę.
Aniśka

Re: Higiena intymna

Post autor: Aniśka »

Łoko pisze: ↑09 maja 2021, 23:48
kokoszka pisze: ↑17 mar 2021, 17:59 na pewno tez dobrze jest zatroszczyc sie o odpowiednie nawilzenie pochwy ktore zaskutkuje tez mniejsza iloscia podraznien czy obtarc ktore czesto powoduja infekcje.
Zgadzam się z Tobą w stu procentach, wiem, czym jest problem z suchością pochwy, bo sama taki miałam. Próbowałam różnych metod, ale dopiero globulki Vagisan przyniosły faktycznie odczuwalną ulgę.
Mogłabyś powiedzieć, jak długo trzeba stosować te globulki, żeby można było powiedzieć, że jest lepiej? Po jakim czasie poczułaś tę ulgę?
Łoko

Re: Higiena intymna

Post autor: Łoko »

Aniśka pisze: ↑25 lip 2021, 11:16
Mogłabyś powiedzieć, jak długo trzeba stosować te globulki, żeby można było powiedzieć, że jest lepiej? Po jakim czasie poczułaś tę ulgę?
Wiesz co tutaj może być tak, że będzie to kwestia indywidualna i na jedną kobietę może zadziałać to szybciej, na inną później. U mnie po tygodniu stosowania Vagisanu było juz naprawdę ok :)
ODPOWIEDZ