Co zrobić z siwymi włosami u mężczyzny?

Szukasz najlepszego kremu do twarzy? Możesz polecić dobry lakier do paznokci albo salon kosmetyczny? Napisz, Twoja opinia jest ważna!
Awatar użytkownika
Marels
Posty: 249
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:14

Co zrobić z siwymi włosami u mężczyzny?

Post autor: Marels »

Cześć,
Potrzebuję Waszej pomocy i szukam porządnego preparatu na siwe włosy, czy macie może jakieś ciekawe propozycje i jeśli tak to gdzie warto ich szukać?
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
TodEk
Posty: 45
Rejestracja: 24 wrz 2019, 22:38

Re: Co zrobić z siwymi włosami u mężczyzny?

Post autor: TodEk »

To koniecznie sprawdź GR-7 https://gr-7.eu/ to świetna propozycja jeśli chodzi o preparat na siwe włosy u mężczyzn. Zobacz na ich stronie internetowej jak to skutecznie działa i co ważne również szybko w składzie z naturalnymi składnikami.

brama weselna pomysły forum
Awatar użytkownika
Rezig
Posty: 105
Rejestracja: 24 wrz 2019, 22:43

Re: Co zrobić z siwymi włosami u mężczyzny?

Post autor: Rezig »

I ja mogę tutaj poprzeć odpowiedź poprzednika, który akurat w bardzo dobrym świetle przedstawił preparat GR-7 na który jak najbardziej warto stawiać ponieważ łączy skuteczność, szybkość działania oraz utrzymanie długotrwałego efektu przez lata, co dla mężczyzn jest kluczowe.
Awatar użytkownika
Marels
Posty: 249
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:14

Re: Co zrobić z siwymi włosami u mężczyzny?

Post autor: Marels »

Ciekawe wskazówki, na pewno sprawdzę Wasze propozycje i czekam na więcej informacji aby podjąć dobrą decyzję.
Awatar użytkownika
DamianNor
Posty: 34
Rejestracja: 24 wrz 2019, 22:50

Re: Co zrobić z siwymi włosami u mężczyzny?

Post autor: DamianNor »

Też zaproponowałbym tutaj wybór preparatu https://gr-7.eu/ bo to chyba najlepszy na ten moment rozwiązanie na siwienie w którego składzie nie znajdziemy substancji farbujących. Do tego mamy pewność co do skuteczności działania przez przeprowadzone badania i bogaty naturalny skład.
Awatar użytkownika
Luizka56
Posty: 49
Rejestracja: 25 lut 2020, 21:56

Re: Co zrobić z siwymi włosami u mężczyzny?

Post autor: Luizka56 »

Widziałam, że w salonie fryzjerskim do którego chodzę (In Harmony) w ofercie znajduje się usługa dedykowana wyłącznie panom, a mianowicie jest to tzw. tuszowanie siwych włosów - może warto by spróbować ;)
Biłek

Re: Co zrobić z siwymi włosami u mężczyzny?

Post autor: Biłek »

Wielu ludzi poleca GR-7 i ja również. Jest to świetny eliksir, którego działanie widać już po 7 dniach od pierwszego zastosowania. Najważniejsze, przynajmniej dla mnie było to, że jest produkowany z naturalnych składników, oraz że został przebadany w laboratorium.
Magaś90

Re: Co zrobić z siwymi włosami u mężczyzny?

Post autor: Magaś90 »

Marels pisze: ↑23 wrz 2019, 13:14 Cześć,
Potrzebuję Waszej pomocy i szukam porządnego preparatu na siwe włosy, czy macie może jakieś ciekawe propozycje i jeśli tak to gdzie warto ich szukać?
Pozdrawiam
A bardzo zależy mu na koloryzacji? U mężczyzn kolor siwy często dodaje uroku - warto zasatnowić się:)
mało

Re: Co zrobić z siwymi włosami u mężczyzny?

Post autor: mało »

Skoro jesteście na forum, to znak, że waszym mężczyznom przeszkadza fakt siwych włosów. osobiście najwięcej superlatyw i dobrych opinii słyszałam na temat szamponu srebrnego z dx2 , świetny produkt, szybko działa, włosy od razu są miększe w dotyku, a przy jeszcze nabierają koloru.
ODPOWIEDZ