Wysiłek fizyczny a suplementy

W zdrowym ciele zdrowy duch! Rozmawiamy o sposobach na dobrą kondycję, zbieramy informacje o eventach sportowych, sklepach ze sprzętem i dobrymi, zdrowymi przepisami.
Awatar użytkownika
Stylistka
Posty: 13
Rejestracja: 09 kwie 2019, 13:47

Wysiłek fizyczny a suplementy

Post autor: Stylistka »

Podczas wysiłku fizycznego tracimy wiele cennych mikroelementów. Z tego powodu, kiedy często trenujemy, to warto zadbać o stosowanie odpowiednich suplementów. Tego typu artykuły zakupisz na apteka-leki.pl.
Awatar użytkownika
Boney
Posty: 75
Rejestracja: 07 maja 2019, 13:23

Re: Wysiłek fizyczny a suplementy

Post autor: Boney »

Jak sie chodzi na siłownie czy intensywnie ćwiczy to suple jak najbardziej sa wskazane. Oczywiście polecam kupować tylko w sprawdzonych sklepach a nie na bazarkach. Tu macie namiary na sklep Musclepump https://musclepump.pl/ - u nich kupicie preparaty sprawdzonych producentów i to w najniższych cenach. Sklep wysyła towar ekspresowo., poza tym ma swój program lojalnościowy - - punkty można wymienic na atrakcyjne rabaty!
Awatar użytkownika
Liwka
Posty: 89
Rejestracja: 03 lis 2019, 21:31

Re: Wysiłek fizyczny a suplementy

Post autor: Liwka »

Obowiązkowo magnez, nie można o nim zapominać w trakcie wysiłku fizycznego. Ja używam cytrynian magnezu z Laventi https://www.laventi.pl/laventi/28-cytry ... 0-szt.html bardzo fajnie się u mnie sprawdza. I cena przyzwoita :)
Awatar użytkownika
nosleep
Posty: 97
Rejestracja: 21 cze 2019, 10:52

Re: Wysiłek fizyczny a suplementy

Post autor: nosleep »

Jeśli ćwiczycie i to intensywnie to podstawa jest uzupełnianie elektrolitów i soli mineralnych. Ja jak jeszcze siłownie były otwarte to robiłam sobie ciężkie treningi, szczególnie cardio po których często miałam skurcze w łydkach. Przy tego typu dolegliwościach dobrze wypić wodę z elektrolitami, żeby szybko uzupełnić to, co się wypociło z organizmu. Ja mam suplementy w saszetkach od Biofarmacja. Mają takie produkty typowo dla sportowców. Na stronie znajdziecie ofertę.
ODPOWIEDZ