Polecicie jakiegoś dobrego lekarza w Krakowie od implantów?

W zdrowym ciele zdrowy duch! Rozmawiamy o sposobach na dobrą kondycję, zbieramy informacje o eventach sportowych, sklepach ze sprzętem i dobrymi, zdrowymi przepisami.
Awatar użytkownika
UlkkaI
Posty: 63
Rejestracja: 30 wrz 2019, 11:57

Polecicie jakiegoś dobrego lekarza w Krakowie od implantów?

Post autor: UlkkaI »

Polecicie jakiegoś dobrego lekarza w Krakowie od implantów?
Awatar użytkownika
placzmalyplacz
Posty: 61
Rejestracja: 14 wrz 2019, 21:51

Re: Polecicie jakiegoś dobrego lekarza w Krakowie od implantów?

Post autor: placzmalyplacz »

Polecam dr Tomasza Dohnal ze stomatologii Cichoń w Krakowie https://stomatologiacichon.pl/ to świetny specjalista od implantów. Polecam również całą klinikę, tam naprawdę dba się o bezpieczeństwo pacjentów, wszystko jest dokładnie odkażane a środki bezpieczeństwa są naprawdę na wysokim poziomie. Klinika ma świetne opinie, oprócz implantów można w tym miejscu skorzystać z innowacyjnej metody wizualizacji uśmiechu.
Awatar użytkownika
karolina
Posty: 37
Rejestracja: 04 lip 2020, 20:44

Re: Polecicie jakiegoś dobrego lekarza w Krakowie od implantów?

Post autor: karolina »

Mogę polecić dentysta Warszawa, byłam z córką na leczeniu i sama też korzystałam z ich usług. Miałam robione implanty i muszę powiedzieć, że bardzo dobrze zostały wykonane dzięki temu czuję się komfortowo.
Awatar użytkownika
Swierczyk
Posty: 7
Rejestracja: 20 sie 2020, 16:05

Re: Polecicie jakiegoś dobrego lekarza w Krakowie od implantów?

Post autor: Swierczyk »

To ja polecam we Wrocławiu klinikę Luks Dent http://www.luksdent.pl/implantologia. :) Chodzę od paru ładnych lat, moja mama miała tam implanty wstawiane i bardzo sobie chwali.
KamilKLA

Re: Polecicie jakiegoś dobrego lekarza w Krakowie od implantów?

Post autor: KamilKLA »

Ja polecam dr Adama Balczyńskiego - najlepszy implantolog w Polsce. Ja robiłam u niego implanty w świetnie wyposazonej nowoczesnej klinice dentystycznej - scandinavian clinic, na placu szczepańskim. Pan doktor jest najlpeszy, warto!
Rosa80

Re: Polecicie jakiegoś dobrego lekarza w Krakowie od implantów?

Post autor: Rosa80 »

Dzięki za porady, skorzystałam z oferty scandinavian clinic, poznałam dr Balczyńskiego, teraz rozumiem w 100% skąd te rewelacyjne opinie o nim. Jest naprawde najlepszy! Miałam poważne problemy z brakiem uzębienia. Pan doktor zastosował nowoczesną metodę All ON X to połączenie zabiegu wszczepienia implantów z najnowocześniejszymi technikami odbudowy uzębienia . Jestem zachwycona. Szczerze polecam Pana Doktora no i ta klinike dentystyczną - full profesjonalizm!
ODPOWIEDZ