Dobry gabinet medycyny naturalnej

W zdrowym ciele zdrowy duch! Rozmawiamy o sposobach na dobrą kondycję, zbieramy informacje o eventach sportowych, sklepach ze sprzętem i dobrymi, zdrowymi przepisami.
Awatar użytkownika
marta52
Posty: 21
Rejestracja: 02 cze 2019, 15:26

Dobry gabinet medycyny naturalnej

Post autor: marta52 »

Długo doskwierał mi ból brzucha. Lekarz nie stwierdził nieprawidłowości, a mi nic nie pomagało. Chyba że maskować objawy. Dzięki mojej siostrze udałam się w końcu zmęczona i zrezygnowana do https://www.ensoel.pl/. Co ciekawe, od razu udało się zdiagnozować przyczynę mojego samopoczucia, a kolejne wizyty pomogły ją wyeliminować. Jak wygląda wasza historia w tle takiego gabinetu?
Awatar użytkownika
arket_ingage
Posty: 7
Rejestracja: 17 kwie 2020, 14:30

Re: Dobry gabinet medycyny naturalnej

Post autor: arket_ingage »

Jak ból brzucha to moze problem z woreczkiem żółciowym? Ja też długo bagatelizowałam objawy, na szczęście nie było za późno. Wykonałam laparoskopowe usuwanie woreczka żółciowego we Wrocławiu i ból zniknął. Kto wie co by było gdybym w koncu nie poszla do lekarza... Badajcie się, nie ma z czym zwlekać, zdrowia nikt nam nie zwóci..
Awatar użytkownika
kokoszka
Posty: 185
Rejestracja: 06 lip 2019, 8:54

Re: Dobry gabinet medycyny naturalnej

Post autor: kokoszka »

A czy ktos z was mial okazje korzystac z tlenoterapii? Slyszalam, ze ona bardzo fajnie wplywa na regeneracje organizmu i zastanawiam sie wlasnie nad komora tlenowa bydgoszcz co o tym myslicie? mieliscie moze okazje skorzystac i macie jakies doswiadczenia z tym zwiazane?
ODPOWIEDZ