Do lekarzy najlepiej chodzić prywatnie?

W zdrowym ciele zdrowy duch! Rozmawiamy o sposobach na dobrą kondycję, zbieramy informacje o eventach sportowych, sklepach ze sprzętem i dobrymi, zdrowymi przepisami.
Awatar użytkownika
Leokadia
Posty: 553
Rejestracja: 13 maja 2019, 10:33

Do lekarzy najlepiej chodzić prywatnie?

Post autor: Leokadia »

Jak sądzicie?
Czy do lekarza zawsze najlepiej jest wybrać się prywatnie?
Tutaj https://holsamed.pl/ widziałam coś takiego.
Mają tam specjalistów z różnych dziedzin.
Jak to rozwiązanie do was przemawia?
Awatar użytkownika
kaktusowa
Posty: 151
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:17

Re: Do lekarzy najlepiej chodzić prywatnie?

Post autor: kaktusowa »

Do mnie to przemawia ale cieszę się że trafiam do szpitala Medicover, przez wiele lat męczyłam się z powodu endometriozy, nikt nie potrafił mi pomóc i dopiero specjaliści z tego szpitala pomogli mi opanować chorobę a dr Jacko poleciła też dietetyka i fizjoterapeutę, dzięki ich poradom o wiele łatwiej mi się żyje
Awatar użytkownika
martyska790
Posty: 7
Rejestracja: 08 lip 2020, 19:44

Re: Do lekarzy najlepiej chodzić prywatnie?

Post autor: martyska790 »

A ja od dłuższego czasu korzystam z ubezpieczenia Medipakiet i uważam, że jest mega spoko. Szybkie terminy, profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta. Wydaje mi się, że tutaj prywatna medycyna wygrywa z państwową.
Awatar użytkownika
berbec
Posty: 54
Rejestracja: 27 lis 2019, 22:15

Re: Do lekarzy najlepiej chodzić prywatnie?

Post autor: berbec »

ja uwazam, ze tak , do ginekologa na nfz mialam odlegly termin a prywatnie raz dwa, i cale szczescie bo cytologia wyszlo kiepsko, lekarz powiedzial mi , zebym sobie przez pol roku stosowala zel papilocare i po 6 miesiacach wróce na badania ponowne
Awatar użytkownika
Orion
Posty: 40
Rejestracja: 15 gru 2019, 11:01

Re: Do lekarzy najlepiej chodzić prywatnie?

Post autor: Orion »

Ja jestem zadowolona z wizyty w przychodni https://zpozjedrzejow.pl/. Sprawna i skuteczna pomoc. Zawsze skuteczna pomoc i fachowa porada. Ponadto wyjątkowa dbałość o małych pacjentów.

brama przesuwna castorama
ODPOWIEDZ