Medycyna estetyczna - czy warto?

Tutaj opowiadamy o swoich doświadczeniach ze stron i sklepów online. Polecenia oferty i rekomendacje.
0didżej0

Medycyna estetyczna - czy warto?

Post autor: 0didżej0 »

W wielu sytuacjach nie czujemy się dobrze w swoim ciele i najchętniej zmienilibyśmy w sobie parę drobiazgów. Medycyna estetyczna cały czas się rozwija i daje nowe możliwości. Takie zmiany pozwalają nam pozbyć się kompleksów i lepiej zaakceptować swoje ciało. Polecam skontaktować się z chirurgiem plastycznym w Krakowie.

Zośka

Re: Medycyna estetyczna - czy warto?

Post autor: Zośka »

Moim zdaniem zdecydowanie warto. Jeżeli źle się czujesz w swoim ciele, to nie ma szans, żebyś była zadowolona z życia i miała energię. Wiele osób błędnie uważa, że kobiety za bardzo przejmują się wyglądem. Moim zdaniem jeżeli mamy możliwość zrobić coś dla siebie, dzięki czemu będziemy czuły się lepiej, to warto to zrobić. W moim gabinecie ostatnio pojawiło się urządzenie plazma, dzięki któremu nareszcie będę mogla skorygować opadające powieki.

Oluś89

Re: Medycyna estetyczna - czy warto?

Post autor: Oluś89 »

Wydaje mi sie, że warto wykonywać zabiegi z medycyny estetycznej jeśli nie akceptujemy siebie. Np. na stronie https://klinikaotco.pl/artykuly/zabiegi-na-twarz-top-5/ znajdziecie sporo ciekawych artykułów na temat najlepszych zabiegów na twarz. Warto o tym poczytać.

Dawiduś

Re: Medycyna estetyczna - czy warto?

Post autor: Dawiduś »

Sporo osób chwali klinikę otco i wcale mnie to nie dziwi, ponieważ w tej klinice pracują sami doświadczeni specjaliści. Z tego co wiem to na stronie https://klinikaotco.pl/cennik/ znajdziecie cennik zabiegów, które są wykonywane w tej klinice medycyny estetycznej.

jaśka

Re: Medycyna estetyczna - czy warto?

Post autor: jaśka »

Przed zabiegami warto zawsze iść do dermatologa i ja zawsze mogę liczyć na taką fachową poradę w klinice https://artederm.pl/, tam dr Ciemerych która jest też świetnym dermatologiem pomoże rozwiązać każdy problem, dobierze też odpowiednie zabiegi które pomogą się go pozbyć

notes watercolour

Karoluś9

Re: Medycyna estetyczna - czy warto?

Post autor: Karoluś9 »

Wiecie może co to jest onda redukcja tkanki tłuszczowej? Nie mogę nigdzie znaleźć informacji na ten temat, dlatego też myśle co to jest. Zastanawiam się w jaki sposób działa oraz jakie są ceny zabiegów. Jeśli ktoś z Was miał do czynienia z takim zabiegiem to proszę o informacje na ten temat.

Korneluś01

Re: Medycyna estetyczna - czy warto?

Post autor: Korneluś01 »

Moim zdaniem warto wykonywać zabiegi medycyny estetycznej, ponieważ pomagają pozbyć się kompleksów. Na stronie https://www.san-medical.pl/korekcja-uszu-nicmi-aptos/ znajdziecie klinikę, która wykonuje mnóstwo zabiegów między innymi zabieg korekcji uszu nićmi aptos.

żanna

Re: Medycyna estetyczna - czy warto?

Post autor: żanna »

Od dawna zmagałam się z ogromnym kompleksem jakim był cellulit. Stosowałam różne kosmetyki, balsamy, masowałam swoje ciało, używałam różnych gadżetów masujących, ale niestety ciężki przypadek ze mnie, bo nic nie skutkowało, a ja psychicznie tego nie ogarniałam :oops: dlatego zdecydowałam się na zabieg medycyny estetycznej scizer, który polecił mi lekarz na konsultacji z kliniki https://bienkowscyclinic.pl/ :) bardzo nieufnie podeszłam do tego zabiegu, ale na szczęście efekt bardzo pozytywnie mnie zaskoczył :)

Robertuś12

Re: Medycyna estetyczna - czy warto?

Post autor: Robertuś12 »

Właśnie zastanawiam sie czy warto wykonać zabieg z medycyny estetycznej na cellulit. Z tego co słyszałem to sporo osób decyduje się na pozbycie się cellulitu poprzez medycyne estetyczną. Zastanawiam się jednak jak to jest z bezpieczeństwem podczas takiego zabiegu.

ODPOWIEDZ