ile kosztuje prawnik?

Tutaj opowiadamy o swoich doświadczeniach ze stron i sklepów online. Polecenia oferty i rekomendacje.
feluś

ile kosztuje prawnik?

Post autor: feluś »

Czeka mnie sprawa spadkowa i będę potrzebował dobrego adwokata. Zastanawiam się tylko ile kosztuje prawnik zależy mi na najlepszym prawniku więc pewnie będzie to sporo kosztowało. Możecie mi podpowiedzieć jakie to są koszta?

Awatar użytkownika
kazanska
Posty: 65
Rejestracja: 20 lis 2019, 20:33

Re: ile kosztuje prawnik?

Post autor: kazanska »

Każdy ma inny cennik i uzależnione to jest też od charakteru sprawy, jaką ma prowadzić. Jakiego prawnika szukasz? Jeśli poszukujesz specjalisty od podatków od nieruchomości, to zajrzyj na stronę https://www.kancelaria-walterowicz.pl/p ... chomosci/ . Sama korzystam z ich usług i polecam gorąco.

Awatar użytkownika
show
Posty: 62
Rejestracja: 12 sty 2020, 21:43

Re: ile kosztuje prawnik?

Post autor: show »

Nikt tak Tobie nie poda cen, bo co kancelaria, to inne usługi. Musisz osobno w każdej pytać o to. Jeśłi interesuje ciebie coś z prawa cywilnego, to możesz pytać w https://gaworkancelaria.pl/

krotoszyński

Re: ile kosztuje prawnik?

Post autor: krotoszyński »

Jako nauczyciel po pomoc prawną zgłosiłem się do kancelarii https://www.kancelariasloneczna.com.pl/ w Radomiu, która specjalizuje się w prawie oświaty dzięki czemu udało nam się złożyć grupowy pozew przeciw lokalnemu kuratorowi i pewnym nadużyciom z ostatnich lat. Dziękujemy za skuteczną reprezentację przed sądem.

Awatar użytkownika
kokoszka
Posty: 185
Rejestracja: 06 lip 2019, 8:54

Re: ile kosztuje prawnik?

Post autor: kokoszka »

Wydaje mi sie, ze wszystko tak naprawde zalezy od sprawy i w sumie adwokakta na jakiego sie zdecydujesz. Ja mialam okazje korzystac z uslug pana mecenasa Weglowskiego w Szczecinie i uwazam, ze naprawde uczciwa cene za porady prawne oferuje

ewuś

Re: ile kosztuje prawnik?

Post autor: ewuś »

Korzystałam z porady online i powiem wam, że nie jest to w ogóle droga usługa. Nawiązałam wtedy kontakt z https://ekancelaria.tv/ i nie dość, że otrzymałam bardzo dobrą i skuteczną poradę prawną to koszt takiej usługi okazał się niewielki. Dodatkowo bardzo szybko zostało wszystko załatwione

Miłoszewski

Re: ile kosztuje prawnik?

Post autor: Miłoszewski »

Koszt prawnika zależy mocno od typu sprawy. Czasami płaci się za godziny konsultacji a czasami jest to % od uzyskanej kwoty. Najlepiej bezpośrednio z danym prawnikiem porozmawiać, bo każdy może do tego inaczej podchodzić. Moim zdaniem cena nie powinna być tak do końca wyznacznikiem wyboru. Lepiej patrzeć po tym, w czym sie dany prawnik specjalizuje. Tak my trafiliśmy na kancelarię Fenix szukając kogoś od spraw dotyczących odzyskania odszkodowania z ubezpieczenia.

Radosław W.

Re: ile kosztuje prawnik?

Post autor: Radosław W. »

Jeśli na prawdę zależy ci na pozytywnym rozwiązaniu twojej sprawy to nie powinieneś oszczędzać na obsłudze prawnej. Warto znaleźć kompetentnego specjalistę, który na prawdę pomoże. Właśnie takiego prawnika bez problemu znajdziesz w kancelarii https://bacherkancelaria.pl/.

ODPOWIEDZ