Wyjazd nad morze

Podróże małe i duże. Podróżujesz? A może chcesz zacząć? To wątek dla Ciebie. Rozmawiamy o tanich lotach, dobrych walizkach, polecanych hotelach i schroniskach. Podziel się swoją opinią z nami!
Alice

Wyjazd nad morze

Post autor: Alice »

Myślicie, że warto wyjechać nad morze teraz, jesienią? Dawno nie byłam na polskim wybrzeżu - marzy mi się wyjazd do Krynicy Morskiej, mam z tym miastem bardzo miłe wspomnienia, klasyczny sentyment. A może polecicie mi jakieś noclegi w Krynicy Morskiej?
Wojtuś

Re: Wyjazd nad morze

Post autor: Wojtuś »

Krynica Morska jest super, więc jeśli lubisz wycieczki na Pomorze to serdecznie polecę Ci jeszcze półwysep Helski, tu też jest pięknie. A z takich miejscowości położonych nad jeziorami to Sulęczyno, Gowidlino czy Półwysep Lipa. Na prawdę wspaniałe miejscowości, choć bardziej wyciszone.
łókomski

Re: Wyjazd nad morze

Post autor: łókomski »

Miałem okazję wypoczywać nad morzem a dokładnie u https://biancas.pl/oferta/ . Pozwoliło mi to na zabawę na najwyższym poziomie Lokalizacja blisko morza, w okolicach Rewy. Zdecydowanie mówimy tutaj o wypoczynku na najwyższym poziomie. W pełni udało mi się zregenerować po trudach związanych z pracą.
ODPOWIEDZ