Dom w Szczyrku?

Podróże małe i duże. Podróżujesz? A może chcesz zacząć? To wątek dla Ciebie. Rozmawiamy o tanich lotach, dobrych walizkach, polecanych hotelach i schroniskach. Podziel się swoją opinią z nami!
Włodek

Dom w Szczyrku?

Post autor: Włodek »

Szukam na ferie dużego wolnostojącego domu do wynajęcia w Szczyrku lub gdzieś niedaleko, ale tak żeby min. 10 osób mogło wygodnie mieszkać?
Awatar użytkownika
Tornados
Posty: 68
Rejestracja: 07 paź 2019, 17:41

Re: Dom w Szczyrku?

Post autor: Tornados »

Jak szukasz domu to wejdź na stronę, gdzie wynajmują apartamenty. Ja się rozglądałem za apartamentem i widziałem u nich też domy do wynajęcia w Szczyrku z własną sauną, nawet oglądałem, tyle że dla mojej rodziny to za duża powierzchnia, wystarczy nam apartament z kuchnią, ale dla 10 osób, jak szukasz - wypas :)

To ta strona https://www.dreamapart.pl/szczyrk
włodek

Re: Dom w Szczyrku?

Post autor: włodek »

Nocleg w apartamencie to fajna sprawa ale trzeba spieszyć się z rezerwacjami , bo naprawdę szybko rozchwytywane są takie miejscówki, zwłaszcza w sezonie turystycznym (ferie, wakacje). Jakbyście nie zdążyli się załapać to w sumie nie ma co się martwić, gdyż baza noclegowa w Szczyrku i okolicach jest naprawdę duża. Osobiście jako doskonałą alternatywę dla apartamentów mogę Wam polecić obiekt Skalite, myślę że jest to najlepszy hotel w Beskidach. Oferuje nie tylko komfortowo wyposażone pokoje ale również pyszne jedzenie w znajdującej się na miejscu restauracji, liczne atrakcje dla dzieci oraz dostęp do strefy wellness.
Awatar użytkownika
Cziczi
Posty: 114
Rejestracja: 18 maja 2020, 19:57
Kontakt:

Re: Dom w Szczyrku?

Post autor: Cziczi »

Przez internet lubię robić zakupy online i jak najbardziej patrzę także na plecaki szkolne dla dzieci. Właśnie takie będą bardzo wygodne i praktyczne. Dzięki nim uda się znaleźć wszystko, co tylko jest nam konieczne. Szybko się robi zakupy przez internet i to dla mnie jest duży plus.
gutfashion.pl
Magaś90

Re: Dom w Szczyrku?

Post autor: Magaś90 »

włodek pisze: ↑23 kwie 2021, 13:22 Nocleg w apartamencie to fajna sprawa ale trzeba spieszyć się z rezerwacjami , bo naprawdę szybko rozchwytywane są takie miejscówki, zwłaszcza w sezonie turystycznym (ferie, wakacje). Jakbyście nie zdążyli się załapać to w sumie nie ma co się martwić, gdyż baza noclegowa w Szczyrku i okolicach jest naprawdę duża. Osobiście jako doskonałą alternatywę dla apartamentów mogę Wam polecić obiekt Skalite, myślę że jest to najlepszy hotel w Beskidach. Oferuje nie tylko komfortowo wyposażone pokoje ale również pyszne jedzenie w znajdującej się na miejscu restauracji, liczne atrakcje dla dzieci oraz dostęp do strefy wellness.
POdróże małe i duże - szukam czegoś na weekend w górach . Przełom lipca i sierpnia. Beskidy to też dobry wybór, chociaż moja pierwsza myśl to Bieszczady.
ODPOWIEDZ