Trendy deweloperskie

Najnowsze trendy, modne fasony, kolekcje projektantów, opinie o sklepach, dyskusje o branży modowej. Lubisz modę? Dołącz do nas.
MałgosiaB

Trendy deweloperskie

Post autor: MałgosiaB »

Witam, zastanawiamy się z mężem nad zakupem mieszkań pod wynajem. Myślimy, że będzie to dobre zabezpieczenie, gdy będziemy na emeryturze. Chcielibyśmy się skupić na kawalerkach, ewentualnie na mieszkaniach dwupokojowych na rynku pierwotnym. Zastanawia nas tylko jakie są teraz tredny deweloperskie na rok 2021 . Chcielibyśmy coś tradycyjnego, podstawowy układ pokoi. Z tego co patrzymy, deweloperzy wymyślają ostatnio dziwne metraże i kombinacje pokojowe. Czy myślicie, ze bezpieczniej w takim wypadku będzie postawić na rynek wtórny? Stare budownictwo wydaje nam się zdecydowanie bardziej oczywiste.
Awatar użytkownika
monka
Posty: 440
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:05

Re: Trendy deweloperskie

Post autor: monka »

Mnie ogólnie podobają sie propozycje dewelopera, ponieważ są nowoczesne, domy pięknie wyglądają i mają nowoczesny układ pomieszczeń. W sumie nie tylko domy, ale też mieszkania są świetne. Na pewno sama na takie rozwiązanie się zdecyduję, bo deweloperka to dobre rozwiązanie.

___
meble ogrodowe metalowe

doładowania plus na karte internet
Awatar użytkownika
modny
Posty: 189
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:17

Re: Trendy deweloperskie

Post autor: modny »

W sumie na samych trendach ja się nie znam, ale myślę, że bardzo ważną sprawą jest na pewno również to aby kupić mieszkanie z rynku pierwotnego. Właśnie w takiej sytuacji ja się na taki wybór zdecydowałem i oferta https://www.eurostyl.com.pl/oferta/nowe ... dynia.html jak dla mnie okazała się po prostu najlepsza.
aśka

Re: Trendy deweloperskie

Post autor: aśka »

pierwszy raz miałam taką sytuację kiedy Kupiłam mieszkanie i okazało się że zarządcą wspólnoty mieszkaniowej jest zewnętrzne firma, która organizuje głosowanie elektroniczne we wspólnocie Co myślicie o tym pomyślę czy jest ono powszechne??
moim zdaniem jest to bardzo wygodne i do tego bezpieczne biorąc pod uwagę obostrzenia związane z pandemią
orioń32

Re: Trendy deweloperskie

Post autor: orioń32 »

Mieszkania dla osób z naprawdę wysokimi wymaganiami znajdziesz u dewelopera Orion, jest to super firma. Oferta firmy http://orion.lublin.pl/nowe-mieszkania-na-sprzedaz/ jest jedną z najciekawszych które miałam okazje przeglądać. Ich osiedla są nowoczesne oraz przyjazne dla osób lubiących spędzać czas na świeżym powietrzu, jest bardzo dużo zieleni. Eksperci z tej firmy doradzą wam również w wyborze kredytu. Polecam
ODPOWIEDZ