Modne paznokcie

Najnowsze trendy, modne fasony, kolekcje projektantów, opinie o sklepach, dyskusje o branży modowej. Lubisz modę? Dołącz do nas.
Mońciaś

Modne paznokcie

Post autor: Mońciaś »

Lubicie lakiery hybrydowe z drobinkami? Ostatnio w nowościach z Victoria Vynn znalazłam piękny lakier, w kolorze wrzosu, może nieco bardziej wpadający w liliowy, pięknie się mieni. Myślicie, że tego typu kolory, lakiery z drobinkami, będą hitem nadchodzącej wiosny?
Boluś23

Re: Modne paznokcie

Post autor: Boluś23 »

Bardzo dużo osób chce mieć modne paznokcie, dlatego też kupuje lakiery klasyczne. Lakiery klasyczne zawsze są w modzie, dlatego też nie ma sensu inwestować w inne lakiery. Poza tym za zwykłe lakiery zapłacimy o wiele mniej niż za lakiery hybrydowe, a według mnie paznokcie pomalowane lakierami klasycznymi wyglądają lepiej niż gdy są zrobione lakierami hybrydowymi.
monka43

Re: Modne paznokcie

Post autor: monka43 »

Boluś23 pisze: ↑07 paź 2021, 12:03 Bardzo dużo osób chce mieć modne paznokcie, dlatego też kupuje lakiery. Lakiery klasyczne zawsze są w modzie, dlatego też nie ma sensu inwestować w inne lakiery. Poza tym za zwykłe lakiery zapłacimy o wiele mniej niż za lakiery hybrydowe, a według mnie paznokcie pomalowane lakierami klasycznymi wyglądają lepiej niż gdy są zrobione lakierami hybrydowymi.
Wykonuję taki zawód, że niestety nie mogę mieć zrobionych u kosmetyczki paznokci, ani nie mogą być one pomalowane, dlatego od razu widoczne są wszystkie uszkodzenia, czy matowa płytka paznokcia. Postanowiłam z tym zawalczyć i stan moich paznokci poprawiła odżywka Eveline 8w1 Total Action.

Obrazek
ODPOWIEDZ