Kolory paznokci

Najnowsze trendy, modne fasony, kolekcje projektantów, opinie o sklepach, dyskusje o branży modowej. Lubisz modę? Dołącz do nas.
Leośka

Kolory paznokci

Post autor: Leośka »

Czy w tym momencie są modne jakieś konkretne kolory paznokci? Ja jestem konserwatywna pod tym względem, jeśli można w ten sposób powiedzieć, bo zazwyczaj na moich paznokciach rządzi kolor czerwony - tylko w różnych odcieniach :) a jako, że zbliża się mój wyjazd wakacyjny, to pomyślałam, że zaszaleję z jakimś innym kolorem.
Żańcia

Re: Kolory paznokci

Post autor: Żańcia »

Leośka pisze: ↑08 lip 2021, 5:41 Czy w tym momencie są modne jakieś konkretne kolory paznokci? Ja jestem konserwatywna pod tym względem, jeśli można w ten sposób powiedzieć, bo zazwyczaj na moich paznokciach rządzi kolor czerwony - tylko w różnych odcieniach :) a jako, że zbliża się mój wyjazd wakacyjny, to pomyślałam, że zaszaleję z jakimś innym kolorem.
Też jestem konserwa jeśli chodzi o manicure dłoni. Tylko klasyczne kolory, ale nie czerwone a nude. Teraz mam fajną odżywkę evelien 6w1 w jasnym kolorze, który nie rzuca się w oczy. A do tego paznokcie super twarde mam!
ODPOWIEDZ