Jakie paznokcie do niebieskiej sukienki

Najnowsze trendy, modne fasony, kolekcje projektantów, opinie o sklepach, dyskusje o branży modowej. Lubisz modę? Dołącz do nas.
Awatar użytkownika
Amalia
Posty: 12
Rejestracja: 22 mar 2019, 13:09

Jakie paznokcie do niebieskiej sukienki

Post autor: Amalia »

Dziewczyny! Wesele za tydzień, a ja nie wiem, co zrobić na paznokciach. Mam niebieską sukienkę. Co polecacie?
Awatar użytkownika
astryda1991
Posty: 6
Rejestracja: 04 cze 2019, 14:18

Re: Jakie paznokcie do niebieskiej sukienki

Post autor: astryda1991 »

Może coś takiego? Ogólnie bardzo polecam Victoria Vynn, mają świetnej jakości lakiery w pięknych kolorach.


Obrazek
Awatar użytkownika
waza
Posty: 510
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:28

Re: Jakie paznokcie do niebieskiej sukienki

Post autor: waza »

A skoro już mowa o weselnych sukienkach, to czy wiecie, jak dobrać taką stylizację w rozmiarze XXL? Na stronie internetowej http://funner.pl/moda/sukienki-na-wesel ... i/maa_bjrf jest na ten temat bardzo fajny artykuł, sądzę, że warto sobie go przeczytać ;) Jak widać nawet będąc "plus size" można oszałamiająco wyglądać na weselu :)
Awatar użytkownika
dereszka
Posty: 10
Rejestracja: 14 lut 2020, 15:55

Re: Jakie paznokcie do niebieskiej sukienki

Post autor: dereszka »

Kontynuując temat sukienek,zwłaszcza tych wieczorowych,koktajlowych,warto wspomnieć,że dość powszechne zrobiło się ostatnio kupowanie ich bezpośrednio od projektanta.Warto zwrócić uwagę na młodą,ambitną projektantkę,Sylwię Romańczuk,która oferuje swoim klientkom suknie nowoczesne,pełne szyku i elegancji https://sylwiaromaniuk.com/products/sr-lantana.
Są one szyte starannie,z najlepszych tkanin,ręcznie wyszywane,taką suknię każda kobieta powinna mieć w swojej szafie.
Awatar użytkownika
ischaefer
Posty: 4
Rejestracja: 26 sie 2020, 16:07
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jakie paznokcie do niebieskiej sukienki

Post autor: ischaefer »

Te polecane paznokcie wyglądają naprawdę nieźle. Może się na nie zdecyduj.
ODPOWIEDZ