zdrowe i mocne paznokcie

Wątek o zdrowiu i medycynie - dla poszukujących porad medycznych, dobrego szpitala czy poradni psychologicznej. Podpowiadamy jak poradzić sobie z chorobą, dzielimy się opiniami na temat lekarzy.
pętek

zdrowe i mocne paznokcie

Post autor: pętek »

Podpowiedzcie, jak mogłabym w najlepszy możliwy sposób wzmocnić paznokcie? Myślę, że najlepiej uderzyć w ten temat ze zdwojoną siłą, zarówno poprawić swoją dietę, a może dołożyć jakąś dodatkową suplementację? Jak myślicie? No i dodatkowo obowiązkowo dobra odżywka do paznokci słabych, łamliwych i rozdwajających się.
Żańcia

Re: zdrowe i mocne paznokcie

Post autor: Żańcia »

pętek pisze: ↑31 maja 2021, 10:10 Podpowiedzcie, jak mogłabym w najlepszy możliwy sposób wzmocnić paznokcie? Myślę, że najlepiej uderzyć w ten temat ze zdwojoną siłą, zarówno poprawić swoją dietę, a może dołożyć jakąś dodatkową suplementację? Jak myślicie? No i dodatkowo obowiązkowo dobra odżywka do paznokci słabych, łamliwych i rozdwajających się.
Zgadzam się na milion procent nawet ;) Ja biorę suplementy ale też używam odżywki do paznokci. Mam 6w1 Eveline - mega skuteczne działanie. Jeden z lepszych paznokciowych kosmetyków, jakie odkryłam do tej pory :)
Ludomił

Re: zdrowe i mocne paznokcie

Post autor: Ludomił »

Witam, dla zdrowych i mocnych paznokcie warto jest poświecić trochę czasu, aby potem nie musieć chodzić po lekarzach. Na ktomalek znajdziecie więcej informacji na ten temat, tu macie link https://ktomalek.pl/produkty-do-paznokci/k-128/1 . Polecam tam zajrzeć i dowiedzieć się jak odpowiednio dbać o paznokcie.
ODPOWIEDZ