Srebro koloidalne - gdzie kupić?

Wątek o zdrowiu i medycynie - dla poszukujących porad medycznych, dobrego szpitala czy poradni psychologicznej. Podpowiadamy jak poradzić sobie z chorobą, dzielimy się opiniami na temat lekarzy.
Awatar użytkownika
Delinda85
Posty: 1
Rejestracja: 29 lut 2020, 1:34

Srebro koloidalne - gdzie kupić?

Post autor: Delinda85 »

Cześć. Trafiłam niedawno na bardzo ciekawy artykuł o właściwościach srebra koloidalnego. Przyznam szczerze, że kusi mnie, żeby wypróbować jego działanie. Szczególnie interesuje mnie, czy faktycznie pomaga pozbyć się trądziku. Gdzie kupię takie nano srebro?
Awatar użytkownika
bianka1989
Posty: 3
Rejestracja: 03 cze 2020, 18:57

Re: Srebro koloidalne - gdzie kupić?

Post autor: bianka1989 »

Ja zdecydowałam się wypróbować nano srebro właśnie ze względu na trądzik i jestem absolutnie zachwycona jego działaniem. Zajrzyj na proaktiv.pl. To sprawdzony sklep ze srebrem koloidalnym, ale znajdziesz u nich też naturalne suplementy diety w postaci ekstraktów olejowych :)
Awatar użytkownika
surayka
Posty: 109
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:37

Re: Srebro koloidalne - gdzie kupić?

Post autor: surayka »

srebro koloidalne jest okej na wszelkiego rodzaju zmiany skórne. Ja w ogole jestem za takimi naturalnymi sposobami radzenia sobie ze schorzeniami czy infekcjami, im mniej chemii tym lepiej. Tym samym kryterium warto kierować się przy doborze suplementów, witamin itd. Ja polecam szczególnie te z Pharmovit https://www.pharmovit.pl/. Duży wybór produktów, czysty skład, niewygórowana cena.
Awatar użytkownika
ella_88
Posty: 86
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:09

Re: Srebro koloidalne - gdzie kupić?

Post autor: ella_88 »

surayka pisze: ↑20 lip 2020, 16:45 srebro koloidalne jest okej na wszelkiego rodzaju zmiany skórne. Ja w ogole jestem za takimi naturalnymi sposobami radzenia sobie ze schorzeniami czy infekcjami, im mniej chemii tym lepiej. Tym samym kryterium warto kierować się przy doborze suplementów, witamin itd. Ja polecam szczególnie te z Pharmovit https://www.pharmovit.pl/. Duży wybór produktów, czysty skład, niewygórowana cena.
to fakt pharmovit jest okej, też mam od nich kilka rzeczy jak wit d czy magnez.
ODPOWIEDZ