Prodentika.com.pl opinie

Wątek o zdrowiu i medycynie - dla poszukujących porad medycznych, dobrego szpitala czy poradni psychologicznej. Podpowiadamy jak poradzić sobie z chorobą, dzielimy się opiniami na temat lekarzy.
Awatar użytkownika
krystian
Posty: 1
Rejestracja: 03 lip 2019, 15:29

Prodentika.com.pl opinie

Post autor: krystian »

Korzystaliście z usług stomatologów z prodentika.com.pl? Możecie napisać opinie o tym gabinecie? Jakie ceny?
Awatar użytkownika
maria994
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2019, 21:52

Re: Prodentika.com.pl opinie

Post autor: maria994 »

Gdy muszę wykonać jakiś zabieg stomatologiczny, to chodzę tylko do prodentika.com.pl. Mam do nich zaufanie i dobrą opinię o nich. Polecam ich każdemu.
Awatar użytkownika
alina702
Posty: 1
Rejestracja: 09 lip 2019, 12:56

Re: Prodentika.com.pl opinie

Post autor: alina702 »

Mam bardzo dobrą opinię o prodentika.com.pl. Widać, że mają dużą wiedzę w zakresie stomatologii i znają się na tym. Zawsze chodzę tylko do nich.
Awatar użytkownika
olena073
Posty: 1
Rejestracja: 20 lip 2019, 19:13

Re: Prodentika.com.pl opinie

Post autor: olena073 »

Zanim poszłam do jakiegokolwiek dentysty, szukałam opinii o nich. Zdecydowałam się na prodenika.com.pl. Mają wielu zadowolonych pacjentów, to mnie przekonało.
Awatar użytkownika
karina811
Posty: 1
Rejestracja: 27 lip 2019, 1:00

Re: Prodentika.com.pl opinie

Post autor: karina811 »

Bałam się dentystów, więc zdecydowałam się poszukać opinii o najlepszych dentystach w mieście. Znalazłam prodentika.com.pl i poszłam do nich. Jestem zadowolona z usług.
Awatar użytkownika
regina492
Posty: 1
Rejestracja: 17 cze 2019, 15:21

Re: Prodentika.com.pl opinie

Post autor: regina492 »

U specjalistów z prodentika.com.pl podoba mi się ich podejście do pacjenta. Mają dużo empatii i zrozumienia, dlatego chodzę tylko do nich. To moja opinia, ale warto ich sprawdzić.
Awatar użytkownika
klaudia934
Posty: 1
Rejestracja: 14 sie 2019, 10:25

Re: Prodentika.com.pl opinie

Post autor: klaudia934 »

Chodzę wyłącznie do specjalistów prodentika.com.pl. Mam do nich zaufanie i wiem, że profesjonalnie podchodzą do każdego pacjenta. Mam dobrą opinię o nich.
Awatar użytkownika
atena607
Posty: 1
Rejestracja: 18 lip 2019, 13:22

Re: Prodentika.com.pl opinie

Post autor: atena607 »

W prodenitka.com.pl pracują sami profesjonaliści. W mojej opinii mają oni duże doświadczenie i znają się na swoim fachu. Mam do nich duże zaufanie.
Awatar użytkownika
brenda571
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2019, 19:03

Re: Prodentika.com.pl opinie

Post autor: brenda571 »

Mam bardzo dobrą opinię o prodentika.com.pl i mogę ich polecać każdemu. Mają świetne podejście do pacjenta i ogromną wiedzę. Mnie do siebie przekonali.
Awatar użytkownika
cecylia458
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2019, 6:35

Re: Prodentika.com.pl opinie

Post autor: cecylia458 »

W mojej opinii na uwagę zasługuje empatia stomatologów z prodentika.com.pl. Dzięki ich podejściu do pacjenta, nie bałam się zabiegów. Polecam ten gabinet.
Awatar użytkownika
doma616
Posty: 1
Rejestracja: 29 lip 2019, 18:31

Re: Prodentika.com.pl opinie

Post autor: doma616 »

Myślę, że warto rozprzestrzeniać dobrą opinię o prodentika.com.pl. Mają ogromną wiedzę i doświadczenie. Na zabiegi chodzę tylko do nich.
Awatar użytkownika
edyta202
Posty: 1
Rejestracja: 26 wrz 2019, 19:15

Re: Prodentika.com.pl opinie

Post autor: edyta202 »

Mam taką opinię o prodentika.com.pl, że mają duże doświadczenie. Pacjenci chętni do nich wracają, bo mają fachowe podejście. Dzięki ich doświadczeniu nie czuję się źle na ich fotelu.
Awatar użytkownika
uma496
Posty: 1
Rejestracja: 26 wrz 2019, 19:18

Re: Prodentika.com.pl opinie

Post autor: uma496 »

Znalazłam same pozytywne opinie o prodentika.com.pl. Trudno się z nimi nie zgodzić, skoro mają duże doświadczenie w stomatologii. Polecam ich.
Awatar użytkownika
bogumiła508
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2019, 17:47

Re: Prodentika.com.pl opinie

Post autor: bogumiła508 »

Chyba nikt nie lubi chodzić do dentystów. Jednak odkąd poznałam prodentika.com.pl przestało to być męką. Wiedzą, jak podejść do pacjenta, żeby się nie bał. Mam dobrą opinię o nich.
Awatar użytkownika
tina501
Posty: 1
Rejestracja: 11 sie 2019, 22:20

Re: Prodentika.com.pl opinie

Post autor: tina501 »

Mam świetną opinię o prodentika.com.pl i polecam ich wszystkim. Oni mają profesjonalne podejście i oferują wiele specjalistycznych zabiegów. Ja chodzę wyłącznie do nich na zabiegi.
Awatar użytkownika
elwira659
Posty: 1
Rejestracja: 08 sie 2019, 16:13

Re: Prodentika.com.pl opinie

Post autor: elwira659 »

Na zabiegi dentystyczne zawsze wybieram prodentika.com.pl i polecam wszystkim. Oni mają ogromną wiedzę i ciągle się dokształcają. Ich podejście sprawia, że moja opinia o nich jest bardzo dobra.
Awatar użytkownika
penelopa489
Posty: 1
Rejestracja: 16 wrz 2019, 8:14

Re: Prodentika.com.pl opinie

Post autor: penelopa489 »

Mam wiele dobrego do powiedzenia o prodentika.com.pl. Jako jedyni byli w stanie wykonać skomplikowany zabieg usunięcia zęba. Od tamtej pory chodzę tylko do nich. Moja opinia może być wyłącznie pochlebna.
Awatar użytkownika
kalina129
Posty: 1
Rejestracja: 03 sie 2019, 13:38

Re: Prodentika.com.pl opinie

Post autor: kalina129 »

Czytałam wiele pozytywnych opinii o prodentika.com.pl i sama się niedługo do nich wybiorę. Wiem, że mają duże umiejętności, a zabiegi robią delikatnie. To mnie ostatecznie przekonało.
Awatar użytkownika
alita653
Posty: 1
Rejestracja: 23 paź 2019, 18:58

Re: Prodentika.com.pl opinie

Post autor: alita653 »

Potwierdzam dobre opinie o prodentika.com.pl. Są to prawdziwi profesjonaliści i wiedzą, jak wykonać zabieg, żeby nie bolało. Ja ich polecam każdemu, kto boi się dentystów.
Awatar użytkownika
dosia092
Posty: 1
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:00

Re: Prodentika.com.pl opinie

Post autor: dosia092 »

Miałam kilka zabiegów do wykonania, ale nie chciałam iść do kogoś niesprawdzonego. Dlatego poszukałam opinii w internecie i zdecydowałam się na wizytę w prodentika.com.pl. Potrafią zrobić wszystko.
Awatar użytkownika
krysia659
Posty: 1
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:02

Re: Prodentika.com.pl opinie

Post autor: krysia659 »

Gabinet prodentika.com.pl polecił mi kolega, który sprawdził ich osobiście i miał o nich dobrą opinię. Ja także to potwierdzam, bo w końcu nie czułam bólu na fotelu. Wiem, że będę do nich wracać.
Awatar użytkownika
lamia768
Posty: 1
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:04

Re: Prodentika.com.pl opinie

Post autor: lamia768 »

Opinie wielu zadowolonych klientów o prodentika.com.pl świadczą o tym, że jest to świetny gabinet. Sama ich sprawdziłam i polecam ich wszystkim znajomym. Są profesjonalni i delikatni.
Awatar użytkownika
malwina179
Posty: 1
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:06

Re: Prodentika.com.pl opinie

Post autor: malwina179 »

O prodentika.com.pl mogę mieć wyłącznie dobrą opinię, bo bardzo mi pomogli. Wykonałam u nich wiele zabiegów i nigdy nie było żadnych kłopotów. W przyszłości, gdy będę potrzebowała pomocy dentystycznej, wrócę do nich.
Awatar użytkownika
tamara113
Posty: 1
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:08

Re: Prodentika.com.pl opinie

Post autor: tamara113 »

Ja i mój mąż chodzimy wyłącznie do prodentika.com.pl. Sprawdziliśmy ich i z doświadczenia wiem, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych, a zabiegi wykonane są delikatnie. Mamy dobrą opinię o tym gabinecie.
ODPOWIEDZ