Pediatra

Wątek o zdrowiu i medycynie - dla poszukujących porad medycznych, dobrego szpitala czy poradni psychologicznej. Podpowiadamy jak poradzić sobie z chorobą, dzielimy się opiniami na temat lekarzy.
Awatar użytkownika
w.mars
Posty: 44
Rejestracja: 28 lis 2019, 15:18

Pediatra

Post autor: w.mars »

Jak macie dzieci, to pewne że potrzebujecie dobrego pediatry. Ja z moimi pociechami chodzę tylko do pediatry dr Artura Luty ze Specjalistycznej Praktyki Lekarskiej w Lublinie https://pediatralublin.com.pl/. To świetny specjalista, nie ma problemu u niego ze skierowaniami do lekarzy specjalistów, sam jest bardzo kompetentny, zna się na tym co robi i potrafi pomóc nawet w ciężkich sytuacjach, polecam go gorąco.
Awatar użytkownika
idisbalance
Posty: 20
Rejestracja: 14 kwie 2019, 19:18

Re: Pediatra

Post autor: idisbalance »

Ja z moim synem byłem u pediatry rok temu, problemem było zapalenie napletka u dziecka, poważny problem, na szczęście za pomocą odpowiednich leków udało nam się wyjść z tego.
Awatar użytkownika
Michalina_Miska7
Posty: 23
Rejestracja: 26 sie 2020, 10:51

Re: Pediatra

Post autor: Michalina_Miska7 »

Ja ostatnio byłam u pediatry bo mój 9 letni syn miewa bardzo duże zaparcia i niestety ciężko to przechodzi. Nasza Pani pediatra zleciła usg brzuszka i wszystko wyszło w porządku. Dostaliśmy zalecenia, żeby zmienić dietę, zwiększyć błonnik i pic więcej wody. Wszystko okej,ale pozostała kwestia rozwiązania zaparcia, które już jest i nasza Pani z apteki poleciła nam czopki Eva/qu Bambini które są przeznaczone dla dzieci po 2 roku życia do 12 lat. Czopki okazały się bardzo pomocne i syn mógł się wypróżnić. Teraz dbamy o dietę i wszystko się ustabilizowało.
Awatar użytkownika
asanka
Posty: 41
Rejestracja: 28 sie 2019, 20:53

Re: Pediatra

Post autor: asanka »

Dobry pediatra to skarb. Dobrze mieć takiego, na którym można polegać. Zwłaszcza mamy maluszków często się z różnymi problemami zwracają. Jeśli się pojawiają odparzenia pieluszkowe to nie zawsze taka łatwa sprawa, żeby sobie z nimi poradzić. Wtedy dobrze jak lekarz obejrzy i doradzi co zrobić.
Awatar użytkownika
nowelove
Posty: 107
Rejestracja: 12 gru 2019, 12:31

Re: Pediatra

Post autor: nowelove »

my mamy swietnego pediatre :) ostatnio syn mial zapalenie gardla, bardzo cierpial, nie mogl przelykac... dokuczalo mu to okropnie, pan doktor polecil stosowac Septogard na gardlo no i pomoglo, szybko usmierza bol i dziala przeciwzapalnie
SylwiaŚwiateczka

Re: Pediatra

Post autor: SylwiaŚwiateczka »

Ja mam swoją pediatrę w Pruszkowie pod Warszawą na Armii Krajowej 34 i powiem wam, że nareszcie jestem zadowolona z opieki lekarskiej. Jeżeli ktoś z was jest zainteresowany to polecam zapoznać się z ich stroną https://www.klinikazdrowedziecko.pl/ bo mają naprawdę szeroki wachlarz usług od usg po zniżkę na wizytę jeżeli idziemy z dwójka dzieci.
Luśa

Re: Pediatra

Post autor: Luśa »

Nasza Lekarka jest cudowna. Zna moje dzieci od urodzenia i to dzięki temu zawsze szybko i skutecznie ich leczy i diagnozuje.
Nie wypisuje antybiotyków, tylko zawsze najpierw próbuje naturalnych metod. Tak też było w przypadku zaparć starszej córki. Poleciła nam czopki evaqu bambini. Bardzo szybko pomogły. Są bezpieczne, łatwo się je aplikuje i nie uzależniają.
ŁucjaLis

Re: Pediatra

Post autor: ŁucjaLis »

Luśa pisze: ↑24 lis 2020, 21:33 Nasza Lekarka jest cudowna. Zna moje dzieci od urodzenia i to dzięki temu zawsze szybko i skutecznie ich leczy i diagnozuje.
Nie wypisuje antybiotyków, tylko zawsze najpierw próbuje naturalnych metod. Tak też było w przypadku zaparć starszej córki. Poleciła nam czopki evaqu bambini. Bardzo szybko pomogły. Są bezpieczne, łatwo się je aplikuje i nie uzależniają.
Luśa ja też znam te czopki. Stosowałam u synka gdy pojawiły się zaparcia. Są rewelacyjne. Mamy je zawsze w domu i muszę przyznać, że czasem się przydają
Awatar użytkownika
mado
Posty: 149
Rejestracja: 28 cze 2019, 1:07

Re: Pediatra

Post autor: mado »

Zdrowie naszych dzieciaczków najważniejsze. Dlatego tak już jest, że się martwimy jak coś się dzieje. Dobry pediatra to prawdziwy skarb, taki najlepiej z odpowiednim podejściem żeby był wobec małych pacjentów. A choroby są różne, na przykład bakteryjne zapalenie gardła u dziecka jest dokuczliwą sprawą. Dlatego szybka reakcja i skuteczne leczenie to podstawa.
maśka

Re: Pediatra

Post autor: maśka »

a moze dom http://podtopolami.eu ? Starsi go naprawde lubią :) opieka cały czas i babcia moja poznała wielu sympatycznych ludzi, którzy stali się jej dobrymi znajomymi. wg mnie to naprawde dobra opcja dla seniorów... ja jestem jak najbardziej za :) Super sprawa, takie domy starosci sa super :) Moja babcia została zapisana do nich i jest zachwycona Moja babcia ostatecznie przebywa w domu seniora i jestem wdzięczna za to, co robią i jak dobrze teraz babcia wygląda i się czuje.

cholina lecytyna
bórak

Re: Pediatra

Post autor: bórak »

Na pewno rozsądnym pomysłem okazało się zainwestowanie w lekarza pediatrę. Oferta https://www.pediatrapratnicka.pl/o-mnie całkowicie sprostała moim wymogom na tym polu. W tamtejszym gabinecie skupiono się na moim dziecku i ewentualnych problemach , zaczęto przeciwdziałać Także otrzymałam szereg porad do stosowania.
ODPOWIEDZ