Medycyna estetyczna bardziej dostępna?

Wątek o zdrowiu i medycynie - dla poszukujących porad medycznych, dobrego szpitala czy poradni psychologicznej. Podpowiadamy jak poradzić sobie z chorobą, dzielimy się opiniami na temat lekarzy.
Awatar użytkownika
Leokadia
Posty: 553
Rejestracja: 13 maja 2019, 10:33

Medycyna estetyczna bardziej dostępna?

Post autor: Leokadia »

Myślicie, że medycyna estetyczna jest teraz bardziej dostępna dla wszystkich?
Tak się zastanawiam, bo widziałam tutaj https://saywowclinic.pl/ ofertę jednego z gabinetów.
Okazuje się, że jest masa takich zabiegów, które poprawiają np. kondycję skóry albo leczą takie rzeczy, które mają związek nie tylko z urodą, ale też wpływają na zdrowie.
Jak wy sądzicie?
Awatar użytkownika
smutek
Posty: 298
Rejestracja: 15 wrz 2019, 18:14

Re: Medycyna estetyczna bardziej dostępna?

Post autor: smutek »

Od siebie mogę zdecydowanie polecić wam naprawdę bardzo fajne studio medycyny estetycznej http://www.uroda-alice.pl/cennik gdzie znajdziecie bardzo dużo ciekawych rzeczy związanych z zabiegami oraz manicure, depilacją i tak dalej. Jak dla mnie naprawdę bardzo fajna opcja, polecam wam wszystkim sprawdzić, bo moim zdaniem mają naprawdę bardzo dobre ceny i szeroki zakres oferowanych przez siebie uslug. Dajcie znać, co myślicie! :D
Awatar użytkownika
Vectorka
Posty: 41
Rejestracja: 18 wrz 2019, 20:29

Re: Medycyna estetyczna bardziej dostępna?

Post autor: Vectorka »

Pewnie, ze bardziej dostępna jest ;) Raz, że dzisiaj mamy dużo kobiet, które dosyć dobrze zarabiają. I stac je na takie zabiegi itd. Z mojej strony bardzo polecam też zabiegi regeneracyjne jak np z restylane Skinboosters. ;) Super sprawa ;) skóra dobrze nawilżona i jędrna
Awatar użytkownika
rei
Posty: 123
Rejestracja: 24 sie 2019, 9:50

Re: Medycyna estetyczna bardziej dostępna?

Post autor: rei »

Zdecydowanie tak... Dzisiaj medycyna estetyczna Katowice jest lepiej dostępna. Kiedyś tylko z zabiegów mogły skorzystać tylko gwiazdy, bo normalne człowieka nie było stać na taki luksus. Dziś zabiegi nie są już drogie i każdy może zatroszczyć się w ten sposób o swój wygląd. Tak super. Sama też planuje niedługo wybrać się na pewien zabieg ;).
Awatar użytkownika
nidzik
Posty: 30
Rejestracja: 28 paź 2019, 9:12

Re: Medycyna estetyczna bardziej dostępna?

Post autor: nidzik »

O swoją skórę wiele osób dba i także zabiegiem z Restylane Skinboosters można sobie poprawić wygląd skóry. Po zabiegu staje się ona jędrniejsza, wygląda młodziej. O siebie trzeba dbać, więc co jakiś czas można pomyśleć także o zabiegu. Wiele osób z tego korzysta, bo jest to bezpieczne.
Awatar użytkownika
figaro
Posty: 363
Rejestracja: 28 paź 2019, 15:44

Re: Medycyna estetyczna bardziej dostępna?

Post autor: figaro »

To prawda, jest bardziej dostępna niż kiedyś. Jednakże, trzeba wiedzieć do kogo się zgłosić! Te zadanie zrealizował dla mnie gabinet Kolber https://www.lekarze-kolber.pl/ . Na miejscu miałem przyjemność skorzystać z takich zabiegów jak wypełnienie ust, zmarszczek czy modelowanie twarzy.
Awatar użytkownika
Boney
Posty: 75
Rejestracja: 07 maja 2019, 13:23

Re: Medycyna estetyczna bardziej dostępna?

Post autor: Boney »

Wydaje mi się, że faktycznie teraz zabiegi medycyny estetycznej są łatwiej dostępne. Poza tym zabiegi związane z poprawą wyglądu są bardzo rozbudowane. Obecnie nie tylko można zlikwidować zmarszczki ale też poprawić np wygląd zębów. Tym ostatnim zajmuje się stomatologia estetyczna. W Krakowie zabiegi poprawy wyglądu zębów oferuje Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej doktor Świątkowskiej. Na stronie centrum możecie zobaczyć jakei zabiegi można wykonać by mieć piękny uśmiech.
Awatar użytkownika
natasza85
Posty: 22
Rejestracja: 06 lis 2019, 21:15

Re: Medycyna estetyczna bardziej dostępna?

Post autor: natasza85 »

A konkretnie jakie zabiegi Cię interesują? Bo jeśli chodzi np o poprawę wyglądu zębów to może zainteresuje Cię skuteczne
wybielanie zębów Kraków ? Ładne zęby mają bardzo duży wpływ na nasz wygląd. Jeśli zdecydujesz się na zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej to znajdź klinikę z szerokim zakresem usług . W większości profesjonalnych gabinetów możesz poprawić estetykę zębów także poprzez lifting stomatologiczny, przyklejanie licówek czy korekta kształtu dziąseł i zębów.
Awatar użytkownika
Endziks8
Posty: 50
Rejestracja: 28 paź 2019, 11:36

Re: Medycyna estetyczna bardziej dostępna?

Post autor: Endziks8 »

Ja chciałam coś bardziej spektakularnego i zrobiłam sobie licówki na górze i dole i powiem wam, że każdy zauważył, że " coś" robiłam ze sobą. Teraz kiedy mam licówki czuję się pewnie i mogę się uśmiechać od ucha do ucha. Licówki robiłam w tym gabinecie http://www.rojekdental.pl/.
Awatar użytkownika
paula.ela
Posty: 14
Rejestracja: 14 lis 2019, 12:49

Re: Medycyna estetyczna bardziej dostępna?

Post autor: paula.ela »

Też robiłam licówki :). Długo się zastanawiałam, ale teraz już wiem, że to najlepsza decyzja. Skorzystałam z usług IZADENT z
Gdańska https://izadent.pl/, obsługa super, a moje zęby są cudowne. Jak zawsze wstydziłam się uśmiechać, to teraz mam +100 do pewności siebie.
Awatar użytkownika
aniela55
Posty: 61
Rejestracja: 19 lis 2019, 12:41

Re: Medycyna estetyczna bardziej dostępna?

Post autor: aniela55 »

A mnie wzięło na wybielanie zębów :). Robiłam wybielanie laserowe w New Dent na Nowowiejskiego w Lublinie. Trwało to godzinę, a efekt cudny. Sama wcześniej próbowałam jakiś metod domowych, ale dopiero to tak naprawdę mi pomogło, serio, efekt zachwyca wszystkie koleżanki.
Awatar użytkownika
Vectorka
Posty: 41
Rejestracja: 18 wrz 2019, 20:29

Re: Medycyna estetyczna bardziej dostępna?

Post autor: Vectorka »

A powiedzcie mi jak sprawa wygląda jeżeli chodzio powiększanie ust ? Miałyście taki zabieg ? Bo ja np miałam, pierwszy raz 3 lata temu i od tamtego czasu mam cos takiego, ze raz do roku powiekszam usta bardzo dobrym preparatem jak Restylane Kysse ;) świetny kwas hialuronowy.
Awatar użytkownika
aniela55
Posty: 61
Rejestracja: 19 lis 2019, 12:41

Re: Medycyna estetyczna bardziej dostępna?

Post autor: aniela55 »

Ja robiłam u dr Piotra Romańczuka http://piotrromanczuk.pl/ wygładzanie zmarszczek toksyną botulinową na liniach czoła. Nienawidziłam ich, a teraz w końcu wyglądam normalnie. Zupełnie nie żałuję. Skoro istnieją takie zabiegi, to czemu nie skorzystam, a dr Romańczuk to naprawdę dobry specjalista.
Awatar użytkownika
Marioolka
Posty: 75
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:36

Re: Medycyna estetyczna bardziej dostępna?

Post autor: Marioolka »

Jest bardzo dużo salonów, gabinetów, które proponują medycyne estetyczną na bardzo wysokim poziomie. Według mnie każdy coś odpowiedniego dla siebie znajdzie. Zapoznajcie się tu z ofertą od https://evospa.pl Myślę, że pomogą wam pozbyć się waszych największych kompleksow.
Awatar użytkownika
czikorita
Posty: 230
Rejestracja: 29 lis 2019, 14:48

Re: Medycyna estetyczna bardziej dostępna?

Post autor: czikorita »

W dzisiejszych czasach z pewnością jest ona bardziej dostępna. Nie trudno o znalezienie gabinetu medycyny estetycznej. Jednakże, najważniejsze jest znalezienie właściwego, gdzie wykonywany zabieg w zupełności spełni nasze oczekiwania! Zabiegi zrealizowane przez https://derkomed.pl/ w pełni mi przypasowały. Na miejscu skorzystałam z wypełniania kwasem hialuronowym.
Awatar użytkownika
zero
Posty: 260
Rejestracja: 10 wrz 2019, 23:40

Re: Medycyna estetyczna bardziej dostępna?

Post autor: zero »

Ja mogę polecić tę klinikę : https://esteti-med.pl/zabiegi/usuwanie-wlokniakow/ , do której moja przyjaciółka systematycznie chodzi.Wykonywane są tam różne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Na ich stronie możecie sprawdzić, jakie dokładnie zabiegi są w ofercie kliniki. Z tego co wiem, to można również wykonać usuwanie włókniaków w Warszawie.
Awatar użytkownika
rei
Posty: 123
Rejestracja: 24 sie 2019, 9:50

Re: Medycyna estetyczna bardziej dostępna?

Post autor: rei »

A czemu nie miałaby być opłacalna? Według mnie jest... Ponieważ takie zabiegi dzisiaj nie są już wcale drogie, praktycznie każdy może sobie na nie pozwolić i odmienić swój wygląd. Przykładowo klinika https://lukaszmichalak.pl specjalizuje się w różnych zabiegach z medycyny estetycznej. Efekty po ich zabiegach są widoczne nawet natychmiastowo.

lista obecności na spotkaniu
Ostatnio zmieniony 19 gru 2019, 13:49 przez rei, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
monka
Posty: 440
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:05

Re: Medycyna estetyczna bardziej dostępna?

Post autor: monka »

Moim zdaniem to dobrze że taka medycyna jest coraz bardziej dostępna, mi operacja korekty uszu pomogła pozbyć się kompleksu który miałem od dawna. Doktor Żukowska z Łodzi która mi ją wykonywała wykonała świetną robotę, byłem pod wrażeniem.
Awatar użytkownika
kamilek
Posty: 57
Rejestracja: 22 wrz 2019, 17:54

Re: Medycyna estetyczna bardziej dostępna?

Post autor: kamilek »

wszystko jest dla ludzi słuchajcie, sam byłem w klinice dermed w Krakowie aby wyleczyć moje łysienie, miałem taki kompleks na tym punkcie, ze głowa mała... ale na szczęście dzięki metodzie safer w końcu wyglądam jak prawdziwy mężczyzna :)
Awatar użytkownika
kokosanka
Posty: 23
Rejestracja: 28 lis 2019, 21:15

Re: Medycyna estetyczna bardziej dostępna?

Post autor: kokosanka »

pewnie ze dostepna bardzoej, coraz wiecej klinik sie otwiera.. tylko nie wiem jak tam z jakoscia uslug.. sama mam jedna sprawdzoną Bienkowscy Clinic w Bydgoszczy i raczej nie zamierzam jej zmieniac na jakas inna nowa i nie znana. Tutaj znam ludzi sprzet i sa dobre opinie. to mi wystarcza

uchwyt art
Awatar użytkownika
figaro
Posty: 363
Rejestracja: 28 paź 2019, 15:44

Re: Medycyna estetyczna bardziej dostępna?

Post autor: figaro »

Po prostu trzeba wiedzieć, gdzie się zgłosić. Ja na przykład dbam o siebie od czasu, gdy zapoznałam się z ofertą Kliniki Urody Maestria http://maestriaklinikaurody.com/ . Na miejscu mogę liczyć na fachową i profesjonalną pomoc, dzięki ktorej moja uroda wciąż utrzymuje się na wysokim poziomie!
Awatar użytkownika
ella_88
Posty: 86
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:09

Re: Medycyna estetyczna bardziej dostępna?

Post autor: ella_88 »

Jasne, ze jest bardziej dostępna. Większa ilość klinik, dużo bardziej konkurencyjne ceny :) ja np korzystam regularnie z usług Magicznej Kliniki - są bezkonkurencyjni :)
Awatar użytkownika
surayka
Posty: 109
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:37

Re: Medycyna estetyczna bardziej dostępna?

Post autor: surayka »

ooo to prawda chyba nigdzie ceny zabiegów medycyny estetycznej nie są tak atrakcyjne jak w MK własnie :) też jestem ich stała klientką i szczerze polecam :)
Awatar użytkownika
mojrra
Posty: 13
Rejestracja: 18 lut 2020, 20:22

Re: Medycyna estetyczna bardziej dostępna?

Post autor: mojrra »

Dokładnie, wszystko jest dla ludzi, tylko trzeba znać umiar. U mnie kluczem dobrego samopoczucia i lepszego zdrowia była operacja górnych powiek u dr Łątkowskiego, który jest wspaniałym chirurgiem. Opadające powieki mi przeszkadzały pod względem estetycznym, ale też pogarszały mi wzrok, wiec operacja niesamowicie mi pomogła, a chirurg naprawdę świetnie się spisał, polecam.
Awatar użytkownika
elzunia
Posty: 68
Rejestracja: 27 cze 2019, 16:40

Re: Medycyna estetyczna bardziej dostępna?

Post autor: elzunia »

Ja regularnie korzystam z dobrodziejstw medycyny estetycznej, a czemu nie ? W klinice dermed w Krakowie, mają takie super zabiegi, ze naprawdę aż zal nie iśc ja już u nich byłam dwa razy własnie na botoksie i jest fajnie, teraz czas na usuwanie cellulitu :)

UWAGA!! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG
Awatar użytkownika
Lusia
Posty: 148
Rejestracja: 16 lut 2020, 12:54

Re: Medycyna estetyczna bardziej dostępna?

Post autor: Lusia »

Ja np ostatnio rozważam taki zabieg medycyny estetycznej rewitalizacji skóry twarzy - moja siostra sama poddala ie zabiegowi preprataem skinbooster od Restylane i jest bardzo zadowolona z efektow - w sumie to mnie wlasnie tak zachecilo . Jej skórą jest napręzona, odświeżona i taka młoda :D Czytalam ,że Restylane https://www.restylane.com/pl/ zarejestrowalo swoje produkty w FDA a to gwarancja bezpieczenstwa. Warto wiec zwracac uwage na to z jakich produktow korzystaja lekarze medycyny estetycznej
Awatar użytkownika
grann
Posty: 81
Rejestracja: 18 lut 2020, 20:14

Re: Medycyna estetyczna bardziej dostępna?

Post autor: grann »

A ja miałam plastykę powiek we Wrocławiu, u chirurga Knakiewicza z Knack Clinic. To bardzo dobry specjalista, który wykonał świetną robotę. Teraz idzie do niego moja mama, po której odziedziczyłam opadające powieki. Ona była zachwycona efektem na mnie i powiedziała, że nawet na stare lata chce sobie poprawić wygląd, polecam serdecznie.
Awatar użytkownika
Czy
Posty: 5
Rejestracja: 23 mar 2020, 19:13

Re: Medycyna estetyczna bardziej dostępna?

Post autor: Czy »

Zdecydowanie powinna być. Mnóstwo osób chciałoby skorzystać z takich usług.
Życie to dar bezcenny i należy je chronić (...) Nic nie usprawiedliwia rzezi
Awatar użytkownika
brysma
Posty: 57
Rejestracja: 02 gru 2019, 15:45

Re: Medycyna estetyczna bardziej dostępna?

Post autor: brysma »

Uważam, że to dobrze, że teraz jest z czego wybierać. Sama robiłam research przed wyborem chirurga, który powiększał mi usta i wybrałam dr Łatkowskiego z kliniki w Polanicy-Zdroju. Dzięki temu, że wybrałam świetnego specjalistę moje usta wyglądają naturalnie, są dokładnie w takim rozmiarze jak chciałam i nic złego się z nimi nie dzieje, polecam serdecznie.
Awatar użytkownika
madretugna
Posty: 1
Rejestracja: 19 kwie 2020, 16:29

Re: Medycyna estetyczna bardziej dostępna?

Post autor: madretugna »

Ja korzystam wyłącznie z usług Pani Dr Joanny z https://www.clinicanova.pl/ mieszczącej się w Gdańsku. Najlepsza obsługa oraz pełen profesjonalizm Pani dr sprawia, że każda wizyta w klinice to bardzo miło spędzony czas.
Awatar użytkownika
marilka
Posty: 13
Rejestracja: 16 kwie 2020, 15:41

Re: Medycyna estetyczna bardziej dostępna?

Post autor: marilka »

Ja może nie pałam wielką chęcią do kosmetyki estetycznej, ale też tak jakby coś z tego zakresu sobie ufundowałam, bo wybielałam zęby u dentysty w Dentalu w Lublinie :). To jest mała rzecz, cenowo wychodzi spoko, efekt długo się utrzymuje i nie mam problemu z nadwrażliwością, a jednak robi robotę. Od razu zyskałam +50 do atrakcyjności i pewności siebie, wyszło naprawdę super, polecam serdecznie.
Awatar użytkownika
maia
Posty: 107
Rejestracja: 19 lis 2019, 12:18

Re: Medycyna estetyczna bardziej dostępna?

Post autor: maia »

No to ja też opowiem o mojej operacji, na której byłam w gabinecie medycyny estetycznej ESTIMED w Warszawie https://www.estimed.pl/plastyka-powiek-0. Miałam jedną opadającą powiekę, przez co moja twarz była bardzie niesymetryczna, a jedno oko zawsze wyglądało na mniejsze, no i jak chciałam pomalować się cieniami, to wyglądało to komicznie. Estimed polecam, tam chirurg wykonał plastykę mojej powieki, po konsultacji już wszystko wiedziałam, lekarz poradził sobie bardzo dobrze. Obecnie jestem już pół roku po zabiegu i moje oczy wyglądają identycznie, powieka jest uniesiona, jestem bardzo zadowolona z efektu.
Awatar użytkownika
grann
Posty: 81
Rejestracja: 18 lut 2020, 20:14

Re: Medycyna estetyczna bardziej dostępna?

Post autor: grann »

I bardzo dobrze, że jest bardziej dostępna, dzięki temu każdy ma do niej dostęp. Zabiegi medycyny estetycznej to nic złego, jeżeli nie przesadzamy. Ja na przykład chodzę do WellDerm w Warszawie, bardzo polecam, na leczenie botoksem na nadpotliwość, a do tego na PRP, terapię osoczem bogatopłytkowym. Dzięki tym zabiegom mój codzienny komfort życia jest lepszy, dzięki botoksowi moje ręce już nie są non stop mokre, a dzięki PRP, moja twarz wygląda dobrze, młodo i świeżo nawet bez make upu. Mają tam świetnych lekarzy, specjalistów i dobre ceny.
Awatar użytkownika
stan
Posty: 33
Rejestracja: 30 lis 2019, 20:16

Re: Medycyna estetyczna bardziej dostępna?

Post autor: stan »

Ja do tej pory tylko powiększałam usta, zdecydowałam się na opcję z własnym tłuszczem, u chirurga dr Łatkowskiego w klinice w Polanicy-Zdroju. To była bardzo przemyślana i dobra decyzja, a lekarz bardzo dobrze sobie poradził z tym zadaniem. Usta są w końcu wyrównane, prezentują się ładnie i naturalnie, polecam.

stal nierdzewna do kuchni
Awatar użytkownika
Carl
Posty: 5
Rejestracja: 13 mar 2020, 11:11

Re: Medycyna estetyczna bardziej dostępna?

Post autor: Carl »

Polecicie metodę na usunięcie znamion??
Awatar użytkownika
BeataKaminska
Posty: 8
Rejestracja: 25 lut 2020, 13:59

Re: Medycyna estetyczna bardziej dostępna?

Post autor: BeataKaminska »

Carl pisze: ↑24 sie 2020, 22:24 Polecicie metodę na usunięcie znamion??
Na naszym ciele znajduje się wiele różnego rodzaju znamion. Po pierwsze to trzeba zdiagnozować z odpowiednim specjalistom co robić dalej, zapewne będzie potrzebne wykonanie analizy. Dopiero wtedy możemy zdecydować się na metodę usunięcia, najczęściej wybierane jest laserowe usuwanie znamion kraków ze względów bezpieczeństwa. Nie ma wątpliwości co do tego, że laser jest niezwykle precyzyjny w porównaniu do skalpela. Można nim operować na dzisiątych częściach milimetra co jest niemożliwe skalpelem. Zabieg ten można porównać do wycierania tkanki gumką, wartswa po warstwie, aż do uzyskania zamierzonego efektu. Jeszcze jednym plusem jest możliwość usuwania zmian w trudnodostępnych dla metod tradycyjnych miejscach. Najlepszym tego przykładem będzie brzeg powieki przy oku czy nawet miejsca intymne.
łukaka

Re: Medycyna estetyczna bardziej dostępna?

Post autor: łukaka »

A słyszeliście o czymś takim jak laminowanie rzęs? Właśnie o tym czytam na stronie https://jadoreinstytut.com/krakow/laminowanie_rzes i zastanawiam się, czy się zapisać. Z tego co wiem, to cały zabieg przeprowadza jedna osoba i nie tylko będę miała piękne, czarne rzęsy, ale je też odżywię i wzmocnię. Na taki efekt liczę, mam nadzieję, że wyjdzie nam dobrze wszystko.
Awatar użytkownika
wiki
Posty: 128
Rejestracja: 04 lip 2019, 23:04

Re: Medycyna estetyczna bardziej dostępna?

Post autor: wiki »

Teraz dostęp do medycyny estetycznej jest bezproblemowy :) Ja mam kilka zabiegów w planach. W pierwszej kolejności chcę sobie zrobić rzęsy Kraków i paznokcie. Później może botoks i delikatne powiększenie ust. Bardzo podobają mi się delikatnie powiększone usta.
https://fashionpolska.pl/oferty/kozuszek-damski
Oluśka Nowaczyk

Re: Medycyna estetyczna bardziej dostępna?

Post autor: Oluśka Nowaczyk »

Ja korzystam z bardzo fajnego gabinetu medycyny estetycznej w Krakowie, w którym można liczyć na fachową pomoc specjalistów, czyli lekarzy z doświadczeniem. Bardzo podoba mi się to, że rejestracja odbywa się za pomocą programu do rejestracji pacjentów https://www.rsqphysio.com/. Można to zrobić drogą elektroniczną, bez oczekiwania na swoją kolej w kolejce.
paśka

Re: Medycyna estetyczna bardziej dostępna?

Post autor: paśka »

Bardzo lubię medycynę estetyczną, ale nie jakieś inwazyjne zabiegi, korzystam raczej z tych najbardziej znanych, jednak ostatni z braku czasu dawno nie odwiedzałam takiego miejsca, wcześniej zawsze korzystałam z usług, salonu medycyny estetycznej Czas Kobiety i byłam bardzo zadowolona, a panująca tam atmosfera i mili ludzie sprawiali, że nie chciałam ze stamtąd wychodzić.
ODPOWIEDZ