Jak znaleźć dobrego ginekologa?

Wątek o zdrowiu i medycynie - dla poszukujących porad medycznych, dobrego szpitala czy poradni psychologicznej. Podpowiadamy jak poradzić sobie z chorobą, dzielimy się opiniami na temat lekarzy.
Awatar użytkownika
Leokadia
Posty: 553
Rejestracja: 13 maja 2019, 10:33

Jak znaleźć dobrego ginekologa?

Post autor: Leokadia »

Możecie kogoś polecić?
Tutaj https://www.gyncentrum.pl/ widziałam namiar na jeden gabinet.
Czym wy się kierujecie szukając takich lekarzy?
Będę wdzięczna za wszelkie podpowiedzi od was.
Awatar użytkownika
kaktusowa
Posty: 151
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:17

Re: Jak znaleźć dobrego ginekologa?

Post autor: kaktusowa »

Nie wiem , sama musisz tam sprawdzić, ja mam dobrego ginekologa w przychodni rejonowej ale i tak chodzę do niego głównie po recepty na tabletki antykoncepcyjne vines.
Awatar użytkownika
symboliczna
Posty: 92
Rejestracja: 27 cze 2019, 17:37

Re: Jak znaleźć dobrego ginekologa?

Post autor: symboliczna »

A ja znalazłam dobrego ginekologa, specjalistę od endometriozy dopiero w szpitalu medicover, tu mam profesjonalną i kompleksową opiekę medyczną bo przy tej chorobie dieta i ćwiczenia są ogromnie ważne
Awatar użytkownika
martyska790
Posty: 7
Rejestracja: 08 lip 2020, 19:44

Re: Jak znaleźć dobrego ginekologa?

Post autor: martyska790 »

A ja odkąd mam ubezpieczenie medyczne na platformie Medipakiet to nie mam problemu z dostępem do najlepszych lekarzy. Tam też znalazłam właśnie świetnego ginekologa.

furty obrotowe
Awatar użytkownika
fafi
Posty: 26
Rejestracja: 30 lip 2020, 10:29

Re: Jak znaleźć dobrego ginekologa?

Post autor: fafi »

Mój ginekolog zalecił mi stosowanie papilocare profilaktycznie bo robiłam test na hpv i wyszedł pozytywny. Podobno też żel działa też profilaktycznie więc można go stosować nawet jeśli nie ma żadnych objawów działa tego wirusa na szyjce macicy
Awatar użytkownika
Eurinka
Posty: 140
Rejestracja: 12 gru 2019, 15:02

Re: Jak znaleźć dobrego ginekologa?

Post autor: Eurinka »

Zaczął mnie często pobolewać dołem brzuch i trochę mnie to zaniepokoiło, zwłaszcza, że w naszej rodzinie jest obciążenie rakiem jajnika. Koleżanka poleciła mi dobrą Panią ginekolog z gabinetu https://www.ginekolog-trojmiasto.pl/, która fachowo zajęła się diagnostyką. Na szczęście okazało się, że to tylko zwykła cysta, która zaczęła się skręcać, stąd ból. Nie trzeba było interweniować operacyjnie i wszystko udało się rozgonić lekami. Jestem bardzo zadowolona z opieki i z pewnością będę uczęszczać regularnie do kompetentnej Pani doktor.
wuśka

Re: Jak znaleźć dobrego ginekologa?

Post autor: wuśka »

też chętnie się dowiem.. jestem w nieplanowanej ciazy i moj ginekolog odmówił mi kuracji poronnej. a ja nie chce tego dziecka.. nie teraz.., myslalam o zakupie tabletek ze strony tabletka-poronna.pl ale w sieci znalazlam same zle opinie na ich temt.
ODPOWIEDZ