jak się odtruć po alkoholu

Wątek o zdrowiu i medycynie - dla poszukujących porad medycznych, dobrego szpitala czy poradni psychologicznej. Podpowiadamy jak poradzić sobie z chorobą, dzielimy się opiniami na temat lekarzy.
karniś131

jak się odtruć po alkoholu

Post autor: karniś131 »

Cześć wszystkim! Ostatnio zbyt często nadużywałem alkoholu... Chce strasznie z tego wyjść więc szukam rozwiązań. Pytanie mam jedno. Mianowicie :jak się odtruć po alkoholu? Załączyłem strone, która oferuje tę usługe ale wolałbym to zrobic bez żadnych pieniedzy bo wszystko zastawiłem w lombardzie...
Romek

Re: jak się odtruć po alkoholu

Post autor: Romek »

Myślę, że na temat odtrucia znajdziesz wiele informacji na https://odtruwanielodz.com/odtrucie-alk ... azowiecki/. Odtrucie alkoholowe jest polecane osobom, które nadużywają alkoholu przez dłuższy czas, bądź nadużyły go jednorazowo. Dzięki takiemu zabiegowi znacznie zmniejszone są objawy odstawienne alkoholu, a także nie występuje tzw. głód alkoholowy. Zabieg polega na podaniu odpowiednich ilości kroplówek, składających się z glukozy oraz soli fizjologicznej. Wiele gabinetów oferuje ten zabieg w domu pacjenta.

kupowanie ciuchów przez internet
ODPOWIEDZ