dentalcare.lit.pl

Wątek o zdrowiu i medycynie - dla poszukujących porad medycznych, dobrego szpitala czy poradni psychologicznej. Podpowiadamy jak poradzić sobie z chorobą, dzielimy się opiniami na temat lekarzy.
Awatar użytkownika
Andrzeja-74
Posty: 3
Rejestracja: 04 lis 2019, 7:39

dentalcare.lit.pl

Post autor: Andrzeja-74 »

Jakieś opinie o gabinecie stomatologicznym Dental Care? Znajomi polecają doktora Kelma jako świetnego specjalistę stomatologa. Znacie? Jesteście zadowoleni?
Awatar użytkownika
dżamil_97
Posty: 2
Rejestracja: 05 sty 2020, 15:54

Re: dentalcare.lit.pl

Post autor: dżamil_97 »

Najlepszy specjalista stomatolog w Brzegu. Bardzo polecam wizytę w Dental Care, jeśli chcesz dobrze zadbać o swoje zęby.
Awatar użytkownika
Ignacy_69
Posty: 2
Rejestracja: 05 mar 2019, 17:24

Re: dentalcare.lit.pl

Post autor: Ignacy_69 »

W Dental Care wykonują korony, mosty, protezy oparte na implantach. Moja mama robiła tam protezę całkowitą i jest bardzo zadowolona. Cena była OK, a jakość wykonania jest naprawdę świetna.
Awatar użytkownika
Henrieta
Posty: 2
Rejestracja: 11 lut 2020, 6:30

Re: dentalcare.lit.pl

Post autor: Henrieta »

Do Dental Care chodzę na piaskowanie w ramach NFZ i jestem bardzo zadowolona. Miła atmosfera i dobrze wykonana usługa.
Awatar użytkownika
Gawel_94
Posty: 2
Rejestracja: 13 gru 2019, 13:30

Re: dentalcare.lit.pl

Post autor: Gawel_94 »

Doktor Marcin Kelm i Dental Care to najlepszy gabinet stomatologiczny w Brzegu, bez dwóch zdań. Poradzi sobie z każdym problemem. Jestem po leczeniu kanałowym i polecam.

xztkmx
Awatar użytkownika
Gustawa_96
Posty: 2
Rejestracja: 04 mar 2020, 4:06

Re: dentalcare.lit.pl

Post autor: Gustawa_96 »

Bardzo dobra jakość usług, wyleczą cię z każdego problemu stomatologicznego. Doskonale wykształcony, doświadczony stomatolog. Polecam dentalcare.lit.pl.
Awatar użytkownika
Eliot-99
Posty: 3
Rejestracja: 08 lut 2020, 9:33

Re: dentalcare.lit.pl

Post autor: Eliot-99 »

Chodzę do dentalcare.lit.pl regularnie i bardzo lubię za efekty. Najlepszy stomatolog.
Awatar użytkownika
bozimir66
Posty: 4
Rejestracja: 27 paź 2019, 11:27

Re: dentalcare.lit.pl

Post autor: bozimir66 »

Bez problemu wykonują nawet bardziej skomplikowane zabiegi stomatologiczne. Moim zdaniem w okolicy nie ma drugiego takiego specjalisty. Warto wybrać Dental Care.
Awatar użytkownika
dargomir
Posty: 2
Rejestracja: 04 lut 2020, 21:25

Re: dentalcare.lit.pl

Post autor: dargomir »

Dental care to bardzo dobry gabinet stomatologiczny, bardzo polecam każdemu, kto ma problemy z uzębieniem.
Awatar użytkownika
Bogdał85
Posty: 2
Rejestracja: 06 mar 2020, 9:02

Re: dentalcare.lit.pl

Post autor: Bogdał85 »

dentalcare.lit.pl to najlepsza jakość, jeśli chodzi o stomatologię w okolicy. POLECAM!
Awatar użytkownika
Benigna-74
Posty: 2
Rejestracja: 28 gru 2019, 17:08

Re: dentalcare.lit.pl

Post autor: Benigna-74 »

Miałam robiony zabieg w Dental Care w ramach NFZ i jestem naprawdę mega zadowolona z efektów. Bardzo profesjonalna obsługa.
Awatar użytkownika
Berta-91
Posty: 3
Rejestracja: 29 sty 2020, 6:57

Re: dentalcare.lit.pl

Post autor: Berta-91 »

Chodzę z córką do Dental care, leczymy ząbki. Córka jest zadowolona. Dobre podejście do dziecka to dla mnie podstawa u stomatologa, a tutaj jest wzorowo.
Awatar użytkownika
Adriana
Posty: 6
Rejestracja: 09 maja 2020, 5:59

Re: dentalcare.lit.pl

Post autor: Adriana »

Mam za sobą leczenie kanałowe w Dental Care. O ile sam ból wspominam raczej chłodno, tak pan doktor był dosłownie aniołem. Atmosfera w gabinecie bardzo przyjemna, polecam!
Awatar użytkownika
ramona-76
Posty: 2
Rejestracja: 19 sty 2020, 20:57

Re: dentalcare.lit.pl

Post autor: ramona-76 »

Byłam na piaskowaniu na nfz w dentalcare.lit.pl. Bardzo dobrze wykonana usługa, na pewno wrócę ponownie. Polecam serdecznie.
Awatar użytkownika
jaslawa-81
Posty: 2
Rejestracja: 23 kwie 2020, 14:15

Re: dentalcare.lit.pl

Post autor: jaslawa-81 »

Bardzo dobry, wykształcony stomatolog, który poradzi sobie z każdym problemem. Polecam dentalcare.lit.pl.
Awatar użytkownika
Symeon_81
Posty: 2
Rejestracja: 21 lip 2019, 17:33

Re: dentalcare.lit.pl

Post autor: Symeon_81 »

Najlepszy chirurg stomatolog, jakiego spotkałem. Ufam doktorowi Kelmowi i specjalistom z dentalcare.lit.pl i z pewnością będę tam wracał na kolejne wizyty.
Awatar użytkownika
Donata_77
Posty: 2
Rejestracja: 12 sty 2020, 7:16

Re: dentalcare.lit.pl

Post autor: Donata_77 »

Bardzo polecam wizytę w Dental care. Najlepszy dentysta w Brzegu i okolicy, bez dwóch zdań. Jeżeli szukacie kogoś dobrego, to to jest najlepszy adres.
Awatar użytkownika
Delia-78
Posty: 3
Rejestracja: 12 lut 2020, 10:09

Re: dentalcare.lit.pl

Post autor: Delia-78 »

Długo szukałam dobrego dentysty stomatologa, który wyleczyłby moje trudne, problematyczne zęby. Siostra poleciła mi doktora Kelma i Dental Care i wreszcie mam zdrowe zęby. Wizyt było sporo, ale też moje zęby były w naprawdę złym stanie.
Awatar użytkownika
Bogusz65
Posty: 5
Rejestracja: 22 lut 2020, 8:57

Re: dentalcare.lit.pl

Post autor: Bogusz65 »

Serdecznie polecam stomatologa, pana doktora Marcina Kelma z DENTAL CARE. Chodzę do niego od lat, teraz już tylko na przeglądy, bo ząbki dzięki niemu mam zdrowe ;)

pn n 18001 ohsas 18001
Awatar użytkownika
Beatrycja1974
Posty: 5
Rejestracja: 09 kwie 2020, 4:14

Re: dentalcare.lit.pl

Post autor: Beatrycja1974 »

dentalcare.lit.pl to bardzo profesjonalne leczenie zębów, nie ma dla doktora Kelma problemów nie do rozwiązania. Jeśli macie problem, z którym nie radzą sobie inni dentyści, to doktor Kelp, Brzeg, Dental Crae to najlepsza opcja.
Awatar użytkownika
ella_88
Posty: 86
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:09

Re: dentalcare.lit.pl

Post autor: ella_88 »

Jak mieszkacie w Trójmieście, a konkretnie w Gdyni to zdecydowanie polecam wybrać się do kliniki Platinum Dent na placu Górnośląskim http://platinum-dent.pl/kontakt/. Pracująca tu doktor Renata to lekarz idealny. nie dość, ze ma doświadczenie i ogromną wiedzę na temat leczenia to jeszcze jest bardzo kontaktową i cierpliwą osobą. Nie raz znosiła moje ,,fanaberie" z uśmiechem na twarzy. Najlepszy stomatolog jakiego znam :)
Awatar użytkownika
Adela
Posty: 3
Rejestracja: 06 cze 2020, 12:25

Re: dentalcare.lit.pl

Post autor: Adela »

Dr Kelm jest super specjalistą, cierpliwy, miły, wszystko spokojnie tłumaczy, jeśli szukacie dentysty to polecam wizytę u pana doktora!
Awatar użytkownika
Benigna-93
Posty: 2
Rejestracja: 01 cze 2020, 11:01

Re: dentalcare.lit.pl

Post autor: Benigna-93 »

Jest to stomatolog z powołaniem, ktoś, kto wzbudza zaufanie, potrafi doradzić i stara się przeprowadzać wszystkie zabiegi bardzo uważnie i delikatnie.
Awatar użytkownika
Dobrochna
Posty: 2
Rejestracja: 10 lis 2019, 22:19

Re: dentalcare.lit.pl

Post autor: Dobrochna »

Jeśli miałabym wskazać stomatologa, u którego wizyta to przyjemność, to z pewnością wskazałabym dr Marcina Kelma, który jest bardzo dobrym specjalistą, a przy tym wykazuje się dużą empatią i zrozumieniem dla Pacjenta.
Awatar użytkownika
Filip_97
Posty: 2
Rejestracja: 20 cze 2020, 2:11

Re: dentalcare.lit.pl

Post autor: Filip_97 »

Potwierdzam, dr Kelm jest w porządku, nie naciąga na dodatkowe zabiegi, wyjaśnia procedurę leczenia, można na nim polegać w trudnych sytuacjach z zębami.
Awatar użytkownika
Hubert
Posty: 3
Rejestracja: 30 lis 2019, 0:48

Re: dentalcare.lit.pl

Post autor: Hubert »

To fakt, że mi nie odmówił pomocy nawet w sobotni wieczór, gdy dopadł mnie okropny ból zęba, leczenie było koniecznością, żadne leki przeciwbólowe nie pomagały. Wielu lekarzy odmawia przyjęcia nagłych przypadków...
Awatar użytkownika
dargoslaw_97
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2020, 18:52

Re: dentalcare.lit.pl

Post autor: dargoslaw_97 »

dr Kelm dba o moje zęby od kilku lat, dzięki temu nie mam problemów z chorobami, moje zęby wyglądają ślicznie.
Awatar użytkownika
Lena-88
Posty: 2
Rejestracja: 01 maja 2020, 22:43

Re: dentalcare.lit.pl

Post autor: Lena-88 »

Chodzę do dr Kelma z dziećmi, doktor ma dobre podejście do maluchów, potrafi wyleczyć wszystkie problemy u dzieci, któe nie są w stanie zbyt długo wysiedzieć na fotelu dentystycznym!

altana z wędzarnią projekt
Awatar użytkownika
marianna_88
Posty: 1
Rejestracja: 01 kwie 2020, 23:10

Re: dentalcare.lit.pl

Post autor: marianna_88 »

Ja korzystałam z pomocy dr Kelma przy usunięciu ósemki i byłam mile zaskoczona brakiem komplikacji i przebiegiem leczenia. Polecam.
Awatar użytkownika
Tatiana
Posty: 2
Rejestracja: 16 mar 2020, 23:41

Re: dentalcare.lit.pl

Post autor: Tatiana »

Mogę się przyłączyć do wątku, również pan Kelm usunął u mnie ósemkę, początki były trudne, nie mogę powiedzieć że przeszłam leczenie bezproblemowo, jednak efekt jest bardzo dobry, nie odczuwam żadnego dyskomfortu, zęby mam zdrowe, dlatego też mogę napisać że polecam gabinet dr Kelma.
Awatar użytkownika
Dikiii
Posty: 13
Rejestracja: 03 kwie 2020, 10:30

Re: dentalcare.lit.pl

Post autor: Dikiii »

Nie znam ich. Chodzę tylko tutaj https://www.artdentico.pl/chirurgia-stomatologiczna/ i nie planuję zmieniać. Świetny gabinet, przesympatyczne i doświadczone panie doktor :)
Awatar użytkownika
aldona_84
Posty: 1
Rejestracja: 10 sie 2020, 7:52

Re: dentalcare.lit.pl

Post autor: aldona_84 »

Mam bardzo dobrą opinię o dr Kelmie. Pracują tam prawdziwi specjaliści stomatologii. Uważam, że każdy pacjent będzie zadowolony.
Awatar użytkownika
Renat_71
Posty: 1
Rejestracja: 17 lip 2020, 23:04

Re: dentalcare.lit.pl

Post autor: Renat_71 »

Z całego serca polecam dentalcarre.lit.pl. Mają wiele empatii dla każdego pacjenta, dzięki czemu cały strach przemija. To jest moja opinia, ale warto ich sprawdzić.
Awatar użytkownika
tolislawa
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2020, 14:01

Re: dentalcare.lit.pl

Post autor: tolislawa »

Wszystkie pozytywne opinie o dentalcare.lit.pl są prawdziwe. W pewnym momencie byłam ich stałą pacjentką i mam pozytywne wspomnienia. Warto im zaufać.
Awatar użytkownika
Sydonia-74
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2020, 3:34

Re: dentalcare.lit.pl

Post autor: Sydonia-74 »

Zawsze bałam się chodzić do dentystów. Jednak koleżanka poleciła mi dr Kelma i przestałam się bać. Bardzo polecam, bo dr wykonuje zabiegi praktycznie bezboleśnie.
Awatar użytkownika
eliasz
Posty: 1
Rejestracja: 25 kwie 2020, 14:49

Re: dentalcare.lit.pl

Post autor: eliasz »

Gdy mam do zrobienia jakiś zabieg dentystyczny, to chodzę tylko do dr Kelma - https://kelm-marcin-specjalista-chirurgii.business.site - tu możecie się umówić online na wizytę lub spytać o ceny!
Awatar użytkownika
Bojana-95
Posty: 1
Rejestracja: 11 maja 2020, 1:02

Re: dentalcare.lit.pl

Post autor: Bojana-95 »

Uważam, że dentalcare.lit.pl to bardzo fachowy gabinet stomatologiczny. Wykonują tam mnóstwo zabiegów i wszystko można załatwić w jednym miejscu - sprawdźcie listę zabiegów, jakie wykonuje dr Kelm https://kelm-marcin-specjalista-chirurgii.business.site
Awatar użytkownika
Walerian-67
Posty: 1
Rejestracja: 21 cze 2020, 4:15

Re: dentalcare.lit.pl

Post autor: Walerian-67 »

Muszę się zgodzić ze wszystkimi pochlebnymi opiniami na temat dentalcare.lit.pl. Mają duże doświadczenie w stomatologii i znają się na swoim fachu. Polecam ich serdecznie.
Awatar użytkownika
Bogdana
Posty: 1
Rejestracja: 09 wrz 2020, 7:49

Re: dentalcare.lit.pl

Post autor: Bogdana »

Najlepszy specjalista stomatolog w Brzegu. Bardzo polecam wizytę w Dental Care, jeśli chcesz dobrze zadbać o swoje zęby.
Awatar użytkownika
amelia-80
Posty: 1
Rejestracja: 28 lip 2020, 22:31

Re: dentalcare.lit.pl

Post autor: amelia-80 »

Do Dental Care chodzę na piaskowanie w ramach NFZ i jestem bardzo zadowolona. Miła atmosfera i dobrze wykonana usługa.
Awatar użytkownika
Cina
Posty: 1
Rejestracja: 03 cze 2020, 7:44

Re: dentalcare.lit.pl

Post autor: Cina »

Myślę, że tak wielu zadowolonych pacjentów nie może się mylić. W mojej opinii usługi dentalcare.lit.pl są świetnie wykonane. Stomatolodzy podchodzą do każdego ze zrozumieniem.

dobry tablet do 400 zł
Awatar użytkownika
Efrem_85
Posty: 1
Rejestracja: 18 kwie 2020, 6:04

Re: dentalcare.lit.pl

Post autor: Efrem_85 »

Zawsze bałam się chodzić do dentystów. Jednak koleżanka poleciła mi dr Kelma i przestałam się bać. Bardzo polecam, bo dr wykonuje zabiegi praktycznie bezboleśnie.
kość

Re: dentalcare.lit.pl

Post autor: kość »

Nie znoszę wizyt u stomatologa ale trafiłam do warszawskiej kliniki DEMETER - http://demeter.com.pl/ i było praktycznie doskonale. Spokojne podejście do pacjenta sprawiło, że przestałem sie obawiać. Bardzo dokładnie wykonano mi leczenia kanałowe. Dziękuję za tyle cierpliwości i za spokój na kilka lat.
Awatar użytkownika
Kajfasz-85
Posty: 1
Rejestracja: 18 lip 2020, 12:21

Re: dentalcare.lit.pl

Post autor: Kajfasz-85 »

Dental Care to mistrzowie w swoim fachu. Tutaj łączą się doświadczenie i nowoczesność. Polecam to miejsce z całego serca.
Awatar użytkownika
Aleksandra80
Posty: 1
Rejestracja: 10 wrz 2020, 12:17

Re: dentalcare.lit.pl

Post autor: Aleksandra80 »

Odwiedzam Dental Care za każdym razem, kiedy chcę zadbać o zęby. Przemiła obsługa i nowoczesne wnętrza.
Awatar użytkownika
Szczepan
Posty: 1
Rejestracja: 05 wrz 2020, 7:18

Re: dentalcare.lit.pl

Post autor: Szczepan »

Mieszkam w Psarach i do Dental Care w Brzegu dojeżdżam właśnie stamtąd. Warto! To najlepsi dentyści w regionie.
Awatar użytkownika
odon1969
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2020, 6:30

Re: dentalcare.lit.pl

Post autor: odon1969 »

W Dental Care nie ma mowy o bólu podczas leczenia zębów. Dzięki tamtejszym lekarzom, moja córka nie boi się już dentysty. 😊
Awatar użytkownika
jarowit1960
Posty: 1
Rejestracja: 21 sie 2020, 13:59

Re: dentalcare.lit.pl

Post autor: jarowit1960 »

Dentysty bałam się od zawsze, ale Dental Care to zmienił. Teraz wiem, że Ci lekarze to profesjonaliści w swoim fachu. Polecam!
Awatar użytkownika
Adriana60
Posty: 1
Rejestracja: 09 lip 2020, 18:33

Re: dentalcare.lit.pl

Post autor: Adriana60 »

Śnieżnobiały uśmiech i zdrowe zęby to zasługa Dental Care! Polecam każdemu z całego serca – nie ma mowy o strachu przed stomatologiem!

przepisy drogowe w chorwacji 2015
Awatar użytkownika
konstantyn-63
Posty: 1
Rejestracja: 04 lip 2020, 14:10

Re: dentalcare.lit.pl

Post autor: konstantyn-63 »

Do Dental Care trafiłem przypadkiem, dzięki kuzynce. Od tamtego czasu wracam tam regularnie i polecam wszystkim znajomym i bliskim.
Awatar użytkownika
sylwiusz
Posty: 1
Rejestracja: 25 maja 2020, 5:54

Re: dentalcare.lit.pl

Post autor: sylwiusz »

Jeśli obawiasz się dentysty, odwiedź Dental Care w Brzegu! Nowoczesne podejście do leczenia to gwarancja braku bólu, a do tego niskie ceny. Warto!
Awatar użytkownika
Kwiatosława
Posty: 1
Rejestracja: 14 cze 2020, 22:57

Re: dentalcare.lit.pl

Post autor: Kwiatosława »

Usługi wykonywane „na NFZ” to opieka z najwyższej półki. Polecam każdemu, kto nie chce przepłacać.
Awatar użytkownika
żywia-62
Posty: 1
Rejestracja: 30 wrz 2020, 10:18

Re: dentalcare.lit.pl

Post autor: żywia-62 »

Dzięki Dental Care problemy z zębami to już przeszłość. Dziś odwiedzam gabinet regularnie i mogę cieszyć się pięknym uśmiechem.
Awatar użytkownika
Lucyna_80
Posty: 1
Rejestracja: 25 sie 2020, 2:45

Re: dentalcare.lit.pl

Post autor: Lucyna_80 »

Doktor Marcin Kelm to świetny specjalista. Dowiedziałam się o jego gabinecie od koleżanki z pracy i polecam go wszystkim znajomym.
Awatar użytkownika
cina-73
Posty: 1
Rejestracja: 14 wrz 2020, 0:22

Re: dentalcare.lit.pl

Post autor: cina-73 »

Po wypadku musiałam zdecydować się na implanty zębów. W gabinecie Dental Care uzyskałam profesjonalną poradę a następnie doktor Kelm wykonał dla mnie implanty, które bardzo dobrze pasują do mojego zgryzu. Nigdy nie miałam z tymi żadnego problemu i bardzo dobrze pasują do moich pozostałych zębów.
Awatar użytkownika
Mirela_76
Posty: 1
Rejestracja: 01 paź 2020, 7:43

Re: dentalcare.lit.pl

Post autor: Mirela_76 »

W Dental Care do leczenia kanałowego wykorzystują zaawansowaną technologię dzięki czemu cały proces leczenia trwa stosunkowo krótko, nie jest bolesny i uciążliwy. Polecam
Awatar użytkownika
Swietomir-95
Posty: 1
Rejestracja: 17 paź 2020, 4:52

Re: dentalcare.lit.pl

Post autor: Swietomir-95 »

[h]W Dental Care po zabiegach chirurgicznych przyspieszają gojenie dzięki zaawansowanym metodą. Jestem zachwycony jak technologia w leczeniu zębów poszła do przodu i że można tego doświadczyć w tym gabinecie. [/h]
Awatar użytkownika
Weridiana86
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2020, 17:38

Re: dentalcare.lit.pl

Post autor: Weridiana86 »

Doktor Kelm leczy zęby bez bólu i co najważniejsze skutecznie. Moim problemem były zaburzenia narządu żucia, na szczęście dzięki doktorowi to już przeszłość. Zdecydowanie wszystkim polecam ten gabinet.
Awatar użytkownika
Ewald-60
Posty: 1
Rejestracja: 16 cze 2020, 3:38

Re: dentalcare.lit.pl

Post autor: Ewald-60 »

Bez problemu wykonują wszystkie, nawet skomplikowane zabiegi stomatologiczne. Moim zdaniem to najlepszy specjalista w Brzegu.
Awatar użytkownika
Eleonora
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2020, 9:53

Re: dentalcare.lit.pl

Post autor: Eleonora »

Moje dzieci uwielbiają wizyty w gabinecie Dental Care. Doktor Marcin Kelm ma dobre podejście do dzieci, dzięki czemu nie boją się wizyt i chętnie dbają o zęby.
Awatar użytkownika
Rafał79
Posty: 1
Rejestracja: 08 wrz 2020, 3:46

Re: dentalcare.lit.pl

Post autor: Rafał79 »

Bardzo podoba mi się to, że w gabinecie dental care wszystko mogę zrobić na miejscu - od zdjęcia zębowego, panoramicznego po leczenie w każdym wymiarze. Wszystko na plus
Awatar użytkownika
Konrad96
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2020, 16:55

Re: dentalcare.lit.pl

Post autor: Konrad96 »

Nikt chyba tutaj nie wspomniał, ale myślę że duże znaczenie w przypadku wizyt u dentysty ma również cena. Moim zdaniem w przypadku tego gabinetu cena nie jest wygórowana i jest adekwatna do jakości. Polecam wszystkim serdecznie gabinet Dental Care.
Awatar użytkownika
Godehard_97
Posty: 1
Rejestracja: 27 lip 2020, 23:30

Re: dentalcare.lit.pl

Post autor: Godehard_97 »

Miałem olbrzymie kompleksy związane z zębami i swoim uśmiechem. W gabinecie Dental Care wszystko zostało naprawione - od samego zgryzu, aż po plastykę wędzidełka. Doktor Kelm przywrócił mi pewność siebie.
Szeńka

Re: dentalcare.lit.pl

Post autor: Szeńka »

Moim zdanie, jeśli chodzi o gabinet stomatologiczny w Brzegu to DENTAL CARE nie ma sobie równych. Profesjonalna opieka stomatologiczna, dobre terminy, przystępne ceny. Jestem zadowolona.
Abała

Re: dentalcare.lit.pl

Post autor: Abała »

Córka musiała mieć wykonany taki zabieg jak plastyka wędzidełek i polecono nam właśnie Prywatny Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny DentalCare i Pana doktora Marcina Kelma. Jestem zadowolona z opieki, jaką otrzymała córka. Zabieg właściwie bezbolesny, wygoiło się bardzo szybko.
Maniś

Re: dentalcare.lit.pl

Post autor: Maniś »

Wiadomo, że leczenie kanałowe nie należy do przyjemnych, przyznaję, że obawiałam się bólu. Ale okazało się, że w DentalCare mają naprawdę świetne podejście, Pan dr jest naprawdę delikatny, po leczeniu byłam naprawdę miło zaskoczona.
Grześ

Re: dentalcare.lit.pl

Post autor: Grześ »

Najlepszy gabinet stomatologiczny w Brzegu to Dental Care. Bez bólu, bez stresu, zawsze dokładnie. Uratowali mi zęby, a już myślałem że nic z tego nie będzie. Bardzo polecam. Godni zaufania.
Łebska

Re: dentalcare.lit.pl

Post autor: Łebska »

W DentalCare pracuje chyba najlepszy specjalista endodoncji w okolicy. Miałam zatrzymaną ósemkę i można powiedzieć, że uratowali mi życie! Polecam tę przychodnię.
Kajuś

Re: dentalcare.lit.pl

Post autor: Kajuś »

Moim zdaniem, jeśli stomatolog w Brzegu to tylko w DentalCare. Świetna, fachowa opieka. Do tego szybkie terminy i ceny też są naprawdę dobre. Warto leczyć zęby właśnie u nich.
Ćwikła

Re: dentalcare.lit.pl

Post autor: Ćwikła »

Plastyka wędzidełek świetnie poszła w DentalCare - doskonałe podejście do pacjenta, delikatne podejście i profesjonalizm. Jestem bardzo zadowolona. To najlepsza klinika stomatologiczna w Brzegu.
Cyśnia

Re: dentalcare.lit.pl

Post autor: Cyśnia »

Zabieg, który miałam wykonany w przychodni DentalCare przeszedł bez komplikacji, bez większego bólu, wszystko wygoiło się bardzo szybko. Polecam, opieka stomatologiczna jest u nich na wysokim poziomie.
Zożak

Re: dentalcare.lit.pl

Post autor: Zożak »

Przychodnia stomatologiczna DentalCare to najlepszy wybór z możliwych. Podejście do pacjenta Pana doktora zasługuje na brawa. Leczenie zębów bezboleśnie i bezstresowo. Cieszę się, że trafiłam właśnie do tej przychodni.
Grańka

Re: dentalcare.lit.pl

Post autor: Grańka »

Jestem ogromnym tchórzem jeśli chodzi o dentystów, boję się i zwykle zwlekam zanim pójdę z bólem zęba. Tak było całe moje życie. Teraz gdy moją przychodnią jest Przychodnia Dentalcare mój strach powoli mija. Jestem bardzo zadowolona z opieki stomatologicznej, z podejścia do pacjenta, z profesjonalizmu. Polecam.
ODPOWIEDZ