Projekty unijne

Szukasz pomysłu na biznes? Potrzebujesz dobrej księgowej? Tutaj znajdziesz porady i niezbędne informacje. Sprawdź.
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 38
Rejestracja: 05 lis 2019, 9:57

Projekty unijne

Post autor: heniutek »

Niedługo będziemy przystępowali do jednego projektu unijnego. I tutaj pytanie do Was - w jaki sposób można najlepiej się do tego przygotować? Najbardziej nurtują nas takie kwestie jak księgowość projektów z UE. Posiada ktoś z Was doświadczenie w tej materii?
Collin
Posty: 73
Rejestracja: 12 gru 2019, 15:34

Re: Projekty unijne

Post autor: Collin »

Mieszkam w Danii i rozliczam księgowość na tamtych zasadach. Początki były trudne i nie wiedziałem jak sobie ze wszystkim poradzić, ale trafiłem do https://www.dunskiksiegowy.pl/ i znalazłem tam ogromną pomoc. We wszelkim zakresie zarówno rachunkowym, jak i administracyjnym mogłem liczyć na wsparcie. Specjaliści, którzy są niezwykle rzetelni, uczciwi i życzliwi.
Grażyna

Re: Projekty unijne

Post autor: Grażyna »

Mnie księgowość we Wrocławiu prowadzi firma Inpensa. Dzięki nim nie muszę się martwić o to, że nie znam się na księgowości, lub o to, że o czymś zapomnę. Bardzo ułatwia to pracę i prowadzenie biznesu na każdym etapie jego rozwoju. W końcu specjaliści znają się na tym najlepiej.
ODPOWIEDZ