Jak przeprowadzić audyt magazynu?

Szukasz pomysłu na biznes? Potrzebujesz dobrej księgowej? Tutaj znajdziesz porady i niezbędne informacje. Sprawdź.
Awatar użytkownika
Leokadia
Posty: 553
Rejestracja: 13 maja 2019, 10:33

Jak przeprowadzić audyt magazynu?

Post autor: Leokadia »

Jak to zrobić skutecznie i sprawnie?
Tutaj https://www.optidata.pl/pl/uslugi/audyt-logistyczny/ czytałam, że audyt magazynu może ułatwić odpowiednie oprogramowanie.
Nie miałam wcześniej z tym styczności, więc chętnie dowiem się też czegoś od was.
Ktoś z was z takim pracuje?
Czego można się spodziewać i czego oczekiwać?
Warto szarpnąć się na coś takiego?

stół

Re: Jak przeprowadzić audyt magazynu?

Post autor: stół »

A sprawdzony program księgowy https://www.pcbiznes.pl/ala-ksiega-podatkowa/ powinien mieć wbudowaną obsługę przeprowadzenia inwentaryzacji stanów magazynowych.

Awatar użytkownika
waza
Posty: 510
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:28

Re: Jak przeprowadzić audyt magazynu?

Post autor: waza »

A skoro już owa o audytach w firmie, to czy ktoś z Was prowadzi może duże przedsiębiorstwo? Czytałam ostatnio na stronie internetowej https://www.efektywniej.pl/audyt-energe ... ebiorstwa/, że w takich firmach trzeba regularnie wykonywać audyty energetyczne. Pamiętacie o tym? Kiedy ostatnio mieliście robiony taki audyt?

Kaśka

Re: Jak przeprowadzić audyt magazynu?

Post autor: Kaśka »

Audyt magazynu to nic w porównaniu z audytem prawnym placówek medycznych. Gdy pierwszy raz przyszło mi się z tym zmierzyć, myślałam, że to już koniec mojego biznesu, po prostu sytuacja mnie przerosła. Totalnie nie znam się na prawie, dlatego oddałam to w ręce specjalistów, na czym bardzo dobrze wyszłam.

Wandka

Re: Jak przeprowadzić audyt magazynu?

Post autor: Wandka »

A skoro już jesteśmy przy magazynach, to jakie wózki widłowe spalinowe kupujecie na Wasze magazyny - nowe czy używane? Ja ostatnio czytałam na stronie internetowej https://optimumbhp.pl/blog/wozki-widlow ... -nie-tylko, ż wózki widłowe używane mogą być nawet o połowę tańsze w porównaniu do zupełnie nowych. Czasami tak naprawdę wystarczy wymienić w nich jakąś pojedynczą część, aby były prawie jak nowe. A jakie Wy macie do tego podejście?

ODPOWIEDZ