Instalacje przemysłowe

Szukasz pomysłu na biznes? Potrzebujesz dobrej księgowej? Tutaj znajdziesz porady i niezbędne informacje. Sprawdź.
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 38
Rejestracja: 05 lis 2019, 9:57

Instalacje przemysłowe

Post autor: heniutek »

Jakiś czas temu czytałem fajny artykuł o tym, w jaki sposób montowane są instalacje przemysłowe. Trzeba przyznać, że bardzo ciekawie to wyglądało. Przemysł jest dosyć trudną dziedziną, wymagającą ogromnych nakładów ale i precyzji. Firma, która to robiła, bardzo fajnie wszystko przygotowała, stosunkowo szybko prace zostały przygotowane.

Awatar użytkownika
stan
Posty: 33
Rejestracja: 30 lis 2019, 20:16

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: stan »

Przemysł jest bardzo szeroko rozumiany. My mamy halę przemysłową, gdzie shipujemy produkty, dlatego bardzo stawiamy na bezpieczeństwo. Bramy i zabezpieczenia dostępu wykonywała u nas firma ABRAM II http://www.abram.waw.pl/pl/oferta/. Wykonali super robotę, w dodatku w ekstra cenie, więc polecam.

Awatar użytkownika
warne
Posty: 94
Rejestracja: 19 lut 2020, 12:58

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: warne »

Z przemysłem mam do czynienia na co dzień. Pamiętam, jak dopiero zaczynaliśmy i otwieraliśmy firmę, warto zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Mogę zdecydowanie polecić sprzęt od dystrybutora maszyn i części przemysłowych ARTPOL http://www.artpoltech.com.pl/kategoria/produkty/1. Ich laminatory i tekturnice są naprawdę świetnej jakości, a dodatkowo mają mega dobre ceny, polecam.

Awatar użytkownika
figaro
Posty: 363
Rejestracja: 28 paź 2019, 15:44

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: figaro »

Także i my potrzebowaliśmy wysokiej klasy projektu przemysłowego. Specjalistyczną instalację opracowała dla nas firma projektowa Cuprumpro http://www.cuprumpro.pl/ . Ze względu na to, iż był to duży kontrakt, praca projektowa została zrealizowana wspólnie z wykonawcami robót. Mieliśmy do czynienia z doświadczonymi projektantami, dzięki którym osiągnięto wysoką jakość realizacji.

Awatar użytkownika
Lusia
Posty: 148
Rejestracja: 16 lut 2020, 12:54

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: Lusia »

Warto mieć namiary na dobry sklep i firmę,oferującą zarówno dobre części zamienne lub oryginalne do maszyn:rolniczych,przemysłowych czy budowlanych, a także miejsce w którym bez problemu możemy naprawić wadliwe urządzenia. Od siebie polecam firmę Interhandler - zobacz na ich ofertę , oferują profesjonalne części jak i usługi serwisowe. W takich biznesach jak przemysł trzeba stawiać na fachową pomoc

Awatar użytkownika
MartaDuży
Posty: 42
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:35

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: MartaDuży »

Większe firmy potrzebują odpowiedniego wsparcia, urządzeń, specjalistycznych instalacji. Ja tak znalazłam na stronie https://www.kuma.pl/oferta węże przemysłowe do mojego zakładu, konkretnie to węże odciągowe i techniczne. Proponują tu spory wybór węży przemysłowych i nie tylko, także wykonywanych na specjalne zamówienie.

Awatar użytkownika
grann
Posty: 82
Rejestracja: 18 lut 2020, 20:14

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: grann »

My zajmujemy się przetwórstwem i w zasadzie najważniejsze u nas było fizyczne i chemiczne uzdatnianie wody. Obiema usługami zajęła się firma aqua-concept Polska https://www.aqua-concept.pl/uslugi/woda ... anie-wody/. Wybraliśmy ich po długim researchu i sprawdzeniu ich rzetelności. Ta firma cieszy się dobrą reputacją w całej Europie, więc wiedzieliśmy, że wybraliśmy dobrze. Dzięki ich chemicznemu uzdatnianiu mamy świetne środki ochrony antykorozyjnej, stabilizatory twardości, biocydy, biodyspergatory. Można im śmiało zaufać, polecam.

nakrętka zaciskowa

Awatar użytkownika
maia
Posty: 104
Rejestracja: 19 lis 2019, 12:18

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: maia »

Jeżeli chodzi o automatykę przemysłową, to bardzo serdecznie polecam do tego firmę, z której usług korzystaliśmy sami, Centrum Projekt z Wrocławia https://centrumprojekt.pl/. To jest solidna firma, mają naprawdę bardzo dobrze zbudowaną ofertę, ich usługi są w korzystnych cenach, są rzetelni. My mieliśmy z nimi kontakt już od początku działalności, zajęli się dla nas projektowaniem, a później budową maszyn, spisali się super, polecam.

Awatar użytkownika
rei
Posty: 123
Rejestracja: 24 sie 2019, 9:50

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: rei »

Wiadomo, że w wielu przemysłach wykorzystywana jest również woda do produkcji produktów żywieniowych etc. W tym wypadku warto byłoby sprawdzić jakość takiej wody. Wiadomo, że woda może posiadać w sobie baterie Coli, czy też legionella, która źle może wpływać na ludzki organizm. Jak okaże się, że taka bateria jest w wodzie należy przeprowadzić dezynfekcję. Firma https://www.hydrochemia.pl takimi aspektami się zajmuje.

Awatar użytkownika
Spitfire
Posty: 14
Rejestracja: 16 cze 2020, 10:27

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: Spitfire »

W przypadku przemysłu pod uwagę należy brać bardzo wiele różnych rzeczy. Według mnie dość istotne jest choćby odpowiednie wyposażenie, które usprawnia pracę ludzi. Takiego wyposażenie dobrze jest szukać za pośrednictwem firm takich jak https://eurotexpoland.pl/. ;)

Awatar użytkownika
naya
Posty: 30
Rejestracja: 05 gru 2019, 20:45

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: naya »

Jak siedzicie w przemyśle, to myślę, że wiecie, iż kluczem życia maszyn jest to, by odpowiednio o nie zadbać. Tu niezmiernie ważne jest smarowanie. My układy centralnego smarowania mamy od firmy DropsA z Sadów http://dropsa.com.pl/oferta/akcesoria-d ... smarowania. Oni mają bardzo dobre ceny, świetne produkty, zdecydowanie ich polecam.

Awatar użytkownika
bate
Posty: 62
Rejestracja: 16 kwie 2020, 16:21

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: bate »

Warto zadbać przede wszystkim o ochronę ogniochronną konstrukcji. My korzystamy ze środków ogniochronnych od producenta Carboline Polskahttps://www.carbolinepolska.pl/ochrona-przeciwpozarowa. Oni mają bardzo dobre jakościowo produkty, działają super, faktycznie dobrze chronią powierzchnie i konstrukcję. Do tego mają przystępne ceny, polecam ich serdecznie.

Awatar użytkownika
dzer
Posty: 76
Rejestracja: 18 mar 2020, 19:33

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: dzer »

U nas kwestią robotów przemysłowych zajęła się firma Abis, to są specjaliści od informatyki przemysłowej https://www.abis.krakow.pl/oferta/roboty-przemyslowe. To własnie oni super sobie poradzili z wdrożeniem robotów, są kompetentni i rzetelni. Mają bardzo dobre ceny, ich usługi są zawsze wykonane na wysokim poziomie, można im śmiało zaufać, są rzetelni.

Awatar użytkownika
zero
Posty: 188
Rejestracja: 10 wrz 2019, 23:40

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: zero »

Ja też myślę, że automatyzacja wszelkich procesów produkcyjnych jest w dzisiejszych czasach niemal obowiązkowa i na pewno przyczynia się do bardziej wydajnej i produktywnej pracy. Jak już dzielimy się namiarami na sprawdzone firmy to ja ze swojej strony polecam jeszcze zerknąć na ofertę Teknomatik http://www.teknomatik.pl/. Mają duże doświadczenie, produkty wysokiej jakości i bardzo rozsądne ceny.

Awatar użytkownika
Tomex
Posty: 10
Rejestracja: 24 cze 2020, 10:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: Tomex »

Zgadzam się z przedmówcą… przemysł jest szeroko rozumiany i warto rozwinąć swoje zapytanie dotyczące rodzaju instalacji przemysłowej. Mogą to być instalacje wody, ciepłownicze, gazowe, elektryczne, powietrza itp. Co do instalacji pneumatycznej, czyli instalacji sprężonego powietrza/próżni czy też gazów technicznych mogę powiedzieć, że to całkiem ciekawe rozwiązanie dla przemysłu. Zaletą tego rozwiązania jest prosta konstrukcja, dzięki czemu jest mniej awaryjny, a w razie czego, można tez szybko dany element wymienić, jeśli ulegnie awarii. Warto też zwracać uwagę na odpowiednie smarownice pneumatyczne, które wydłużają żywotność instalacji pneumatycznej ;) !

Awatar użytkownika
marina
Posty: 66
Rejestracja: 16 lip 2020, 18:19

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: marina »

Jeżeli szukacie kogoś do zaprojektowania i zbudowania maszyn w waszej firmie, to bardzo serdecznie polecam firmę GM AUTOMATYKA z Krakowa https://www.gmautomatyka.pl/produkty-i- ... i-urzadzen. Oni mają bardzo korzystnie skonstruowaną ofertę. Myślę, że lepiej trafić nie mogliśmy, bez problemu się z nimi dogadaliśmy, nie tylko mają dobre ceny, ale są też bardzo kompetentni, warto skorzystać z ich oferty, są terminowi.

Awatar użytkownika
maia
Posty: 104
Rejestracja: 19 lis 2019, 12:18

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: maia »

Pompa wody jest używana praktycznie we wszystkich gałęziach przemysłu w instalacjach cieplnych i chłodniczych, dlatego uważam, że jej temat jest bardzo ważny i do takich instalacji trzeba zatrudnić profesjonalistów. U nas zajęła się tym firma Termo Technika z Krakowa https://www.termo-technika.pl/pompa-wody/. Bardzo serdecznie ich polecam, to kompetentni ludzie, znają się na tym co robią, a usługi wykonują w atrakcyjnych cenach. Można na nich polegać, są jak najbardziej rzetelni.

Awatar użytkownika
wirer
Posty: 51
Rejestracja: 16 kwie 2020, 14:25

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: wirer »

Jeżeli chodzi o oleje, smary, czy filtry, to warto sprawdzić ofertę sklepu internetowego firmy Raibud https://www.sklep.rai-bud.pl/oleje-i-sm ... -c-62.html. Oni mają szeroką gamę produktów, bardzo fajne ceny. Słowem jest z czego wybierać i można się tam dobrze zaopatrzyć, więc zdecydowanie warto kupić tam potrzebne produkty, polecam.

Awatar użytkownika
grassaa
Posty: 56
Rejestracja: 28 lis 2019, 14:30

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: grassaa »

Jeżeli chodzi o maszyny przemysłowe, to bardzo fajne frezarki, itp. najdziecie w ofercie firmy LF https://www.lf-y.com/oferta .To jest rzetelny producent maszyn przemysłowych, mają kilka serii sprzętów i każda z nich jest warta uwagi. Mami się u nich zaopatrzyliśmy i wyszło to nam na dobre. Mają przystępne ceny, a sprzęt jest naprawdę niezawodny, zdecydowanie warto skorzystać z ich oferty, polecam ich gorąco.
Ostatnio zmieniony 24 mar 2021, 13:16 przez grassaa, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
eapl
Posty: 91
Rejestracja: 16 kwie 2020, 17:35

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: eapl »

My jak potrzebowaliśmy do siebie do pracy dźwigów czy żurawi, to wypożyczaliśmy je z firmy IMA Sprzęt i Budownictwo we Wrocławiu https://ima.wroc.pl/zurawie/. Czasami potrzebujemy do siebie takiego, większego sprzętu i wynajem to naprawdę najlepsza opcja. Firma jest rzetelna, mają korzystne ceny i sprzęt całkowicie sprawny, zadbany i bezpieczny. Warunki najmu są dobre, polecam ich serdecznie.

Awatar użytkownika
firt
Posty: 64
Rejestracja: 16 mar 2020, 9:12

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: firt »

Jeżeli chodzi o uzdatnianie wody, to od siebie mogę polecić firmę Aqualine z Ząbek https://www.aqualine.com.pl/oferta. To nowoczesna firma inżynierska, która oferuje rozwiązania w zakresie zmiękczania wody, przez odmanganianie oraz odżelazianie, po systemy odwróconej osmozy. Od nich mamy niezawodne urządzenia do uzdatniania wody, w bardzo dobrej cenie. Zdecydowanie ich polecam, mają doskonałe doradztwo, z którego warto skorzystać.

mp5

Awatar użytkownika
warne
Posty: 94
Rejestracja: 19 lut 2020, 12:58

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: warne »

U nas automatyką przemysłową zajęła się firma Abis z Rząski https://www.abis.krakow.pl/oferta/infor ... rzemyslowa. Oni są specjalistami od informatyki przemysłowej, a do tego są rzetelni. Mają kompleksową ofertę, świetne ceny, no i jeszcze są profesjonalni. Bez problemu się z nimi dogadaliśmy co do szczegółów, są bardzo rzetelni, znają się na tym co robią, co pomogło nam w usprawnieniu procesu produkcji, polecam.

Awatar użytkownika
smutek
Posty: 249
Rejestracja: 15 wrz 2019, 18:14

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: smutek »

Jeśli chodzi o magazyn, to na pewno macie też do czynienia z produkcją czy linią produkcyjną. Jeżeli chcecie wprowadzić kilka zmian do swojej firmy, to myślę, że ta firma : https://www.teknomatik.pl/ mogłaby wam w tym pomóc. Dajcie znać, co o tym sądzicie.

Awatar użytkownika
bretta
Posty: 39
Rejestracja: 16 mar 2020, 8:15

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: bretta »

Na pewno przyda sie wam też namiar na świetną firmę, która jest specem w uzdatnianiu wody. My współpracujemy z firmą aqua-concept Polskahttps://www.aqua-concept.pl/uslugi/woda-przemys ... anie-wody/. Oni mają bardzo dobre produkty i usługi w świetnych cenach. Dzięki nim nasza woda jest faktycznie dobrej jakości, uzdatniona idealnie, nie ma też mowy o kamieniu, śluzie, itp. w niej, polecam.

Awatar użytkownika
zero
Posty: 188
Rejestracja: 10 wrz 2019, 23:40

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: zero »

W sumie to mogę wam wszystkim tutaj zgromadzonym polecić naprawdę bardzo dobrą stronkę https://dzwignice.pl/serwis-urzadzen-dz ... e-wiezowe/; związaną z dźwigami - czyli od wynajmu po serwis . Polecam wszystkim zainteresowanym sprawdzić tą stronkę, bo macie tam bardzo dobrą ofertę związaną z dźwigami.

https://victoriavynn.com/dlaczego-hybrydy-sie-nie-trzymaja/

Awatar użytkownika
bate
Posty: 62
Rejestracja: 16 kwie 2020, 16:21

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: bate »

My dużo czasu spędziliśmy na znalezieniu firmy, która wyprodukuje nam odpowiednie filtry przemysłowe – na wymiar, bo mamy niestandardowe maszyny. Na podstawie naszego researchu i poleceń znajomych wybraliśmy producenta Proton https://proton-filters.pl/filtry-oferta ... ztucznych/ z Kosowa. To bardzo rzetelna firma, mają dobrze skonstruowaną ofertę, atrakcyjne ceny, no i są terminowi. Doskonale można się z nimi dogadać co do szczegółów zamówienie, widać, że znają się na tym co robią, polecam.

https://victoriavynn.com/salony-partnerskie-2/

Awatar użytkownika
erica
Posty: 33
Rejestracja: 25 cze 2020, 9:29

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: erica »

Prowadzenie swojej firmy to niesamowita odpowiedzialność, ponieważ nie chodzi tylko o pracę, ale też dobro i bezpieczeństwo innych. Warto przeprowadzić sobie nadzór ochrony radiologicznej https://cbrne-security.pl/wsparcie-nadz ... cznej.html , aby sprawdzić funkcjonowanie urządzeń, tak aby wyeliminować źródło promieniowania.

Awatar użytkownika
jon
Posty: 42
Rejestracja: 08 wrz 2020, 16:42

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: jon »

Jak instalacje przemysłowe, to też i automatyka przemysłowa. U nas zajęli się nią specjaliści z firmy Pia-Zap z Puław http://piazap.com.pl/oferta/automatyka-przemyslowa, którzy są świetnymi fachowcami, znającymi się na swojej branży jak mało kto. Posiadają korzystną i kompleksowa ofertę, dostarczają nowoczesne rozwiązania bez żadnych kompromisów jakościowych. Wykorzystują najnowsze technologie, dzięki czemu maszyny pracują bardzo wydajnie i są niezawodne, polecam ich serdecznie.

Awatar użytkownika
brisa.haag
Posty: 6
Rejestracja: 12 wrz 2020, 13:52
Lokalizacja: Racibórz

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: brisa.haag »

Jak często wymieniacie części w maszynach przemysłowych? Chciałbym wymienić na nowe koła pasowe zębate https://atlantis-pt.com/kategoria/kola-i-listwy-zebate/ stosowane w przekładniach kątowych. Elementy te powinny być solidnie wykonane, z wykorzystaniem najwyższej klasy materiałów, aby gwarantowały niezawodne działanie.

Awatar użytkownika
opera
Posty: 49
Rejestracja: 08 wrz 2020, 18:42

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: opera »

U nas pracami ziemnymi, ale także i samym montażem konstrukcji zajęła się firma CM-Construction ze Szczecina http://www.cm-construction.pl/oferta/roboty-ziemne. Oni posiadają całkowicie kompleksową ofertę, ceny mają przystępne, a pracują porządnie. Zdecydowanie warto skorzystać z ich oferty. Uważam, ze lepiej trafić nie mogliśmy, bez problemu się z nimi dogadaliśmy, do tego są profesjonalni o rzetelni, polecam ich gorąco.

https://victoriavynn.com/produkt/gel-polish-color-no-275-gold-fever/

Awatar użytkownika
brysma
Posty: 57
Rejestracja: 02 gru 2019, 15:45

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: brysma »

Jeżeli chodzi o kompresory tłokowe, sprężarki, itp., to my w nie zaopatrzyliśmy się prosto od producenta msp Polmo z Łodzi https://msppolmo.pl/sprezarki-fos-polmo/. Oni mają świetnej jakości produkty, w bardzo korzystnych cenach. Ich oferta obejmuje zarówno sprężarki do kompresorów śrubowych, jak i kompresorów tłokowych polskiej produkcji. Mają doświadczenie w branży, ich produkty działają niezawodnie, są świetnej jakości i w przystępnej cenie, polecam.

Awatar użytkownika
stan
Posty: 33
Rejestracja: 30 lis 2019, 20:16

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: stan »

Jeżeli chodzi o przemysł, to jak zajmujecie się produkcją, czy przetwórstwem, zdecydowanie warto znać także firmę, która ma w swojej ofercie niezawodne rolki przemysłowe. My nasze mamy właśnie od producenta Mewaa z Sukowahttps://www.mewaa.pl/content/2-Produkty. To rzetelna firma, posiadają szeroką ofertę produktów, które nam sprawdzają się doskonalone, do tego posiadają korzystne ceny i po prostu szczerze ich polecam. W ich ofercie znajdziecie rolki transportowe, napędowe i napinające.

deska kompozytowa allegro

Awatar użytkownika
rinq
Posty: 26
Rejestracja: 09 gru 2019, 16:15

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: rinq »

A skąd bierzecie chemię przemysłową? My profesjonalną chemię kupujemy już od kat z tej samej firmy, od P MDD POLSKA https://mddpolska.com.pl/oferta.html#kl ... czelnianie w Warszawie. To sklep dystrybucyjny produkty najlepszych marek, o świetnej jakości. Przy tym posiadają rozbudowaną ofertę, szeroki wachlarz produktów w bardzo przyjemnych cenach. Są rzetelni, mogę ich śmiało polecić każdemu.

Awatar użytkownika
marina
Posty: 66
Rejestracja: 16 lip 2020, 18:19

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: marina »

No to warto poruszyć także kwestię badań środowiskowych w pracy. Sami pracujemy w przemyśle i wiemy, że tu w ramach badania środowiska pracy ocenia się właściwe oświetlenie, wykonuje pomiary efektywności wentylacji, pomiary obecności i natężenia substancji chemicznych, pomiary mikroklimatu pomieszczeń oraz sprawdza wielu innych czynników, które oddziałują na zdrowie pracownika. U nas nimi zajmuje się firma SBB LABORATORIUM BADAŃ I EKSPERTYZ z Katowic https://laboratorium-sbb.pl/oferta/. To akredytowana, wyspecjalizowana i nowoczesna firmą, która jest naprawdę rzetelna, mają kompleksową ofertę, doświadczenie w branży i są w pełni profesjonalni. Stawki cenowe mają na dobrym poziomie, polecam.

Awatar użytkownika
alina
Posty: 44
Rejestracja: 18 lut 2020, 20:52

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: alina »

My mamy już doświadczenie w branży i śmiało mogę polecić firmę, która u nas zajęła się projektowaniem nowych urządzeń przemysłowych, czyli firmę DM Engineering z Bydgoszczy https://www.dm-engineering.pl/oferta/pr ... h-urzadzen. To profesjonaliści, świadczą szeroki zakres usług inżynieryjnych z zakresu mechaniki projektowej, mają doświadczonych i rzetelnych inżynierów, którzy są kompetentni, no i nie zawodzą. Zaprojektowane przez nich urządzenia są niezawodne, wszystko wyszło w korzystnej cenie, polecam.

Awatar użytkownika
Gustavo
Posty: 49
Rejestracja: 06 wrz 2020, 11:36

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: Gustavo »

Jeśli szukacie wydajnych przenośników taśmowych, to polecam ofertę firmy Aimtech https://aimtech.waw.pl/oferta/przenosniki/tasmowe . Zamawialiśmy wyposażenie magazynu właśnie u nich i jesteśmy bardzo zadowoleni z dostarczonego sprzętu. Mają przystępne ceny i naprawdę fajny wybór tego typu urządzeń.

Awatar użytkownika
grassaa
Posty: 56
Rejestracja: 28 lis 2019, 14:30

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: grassaa »

U nas niezmiernie ważną rolę w rozwoju naszego przedsiębiorstwa była współpraca z firmą Bego Stal w Pile, która oferuje najwyższej jakości stal nierdzewną i inne wyroby hutnicze http://www.begostal.pl/asortyment.php. Dalej korzystamy z ich usług, bo to się po prostu opłaca. Mają świetne ceny, a przy tym są w pełni profesjonalni. Zamówienia realizują terminowo, bez problemu można się z nimi dogadać, polecam ich serdecznie.

Awatar użytkownika
erica
Posty: 33
Rejestracja: 25 cze 2020, 9:29

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: erica »

W instalacjach przemysłowych przydatne mogą być specjalistyczne kleje. Nie wiem czy kojarzycie sklep ataszek.pl , ale tam jesteście praktycznie wszystko znaleźć z klejów. Oprócz tego możesz tam kupić różne urządzenia, takie jak: spawarki do wykładzin, czy palniki gazowe, noże termiczne.

Andtkó53

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: Andtkó53 »

Na zapleczu lokali gastronomicznych i przemysłowych nie rzadko potrzebne są szafy mroźnicze https://gastromarket.pl/szafy-mroznicze/. W Gastromarket znajdziesz także instalacje ze stali nierdzewnej, podstawy ze stali nierdzewnej potrzebne pod piece i sprzęty.

Atęfia

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: Atęfia »

Ja polecam zajrzeć tutaj http://gaa.com.pl/pk/producenci/pompy-allweiler. Ostatnio kupowałem u nich pompy wirowe allweiler i jestem bardzo zadowolony

Awatar użytkownika
eapl
Posty: 91
Rejestracja: 16 kwie 2020, 17:35

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: eapl »

A kto u was odpowiada za automatykę przemysłową? U nas tym tematem zajmuje się firma Pia-Zap z Puław http://piazap.com.pl/oferta/automatyka-przemyslowa. Lepiej trafić nie mogliśmy, posiadają nie tylko kompleksowa ofertę, ale przede wszystkim jakość ich usług stoi na bardzo wysokim poziomie. Są rzetelni, mają doskonałych fachowców, znają się na tym, co robią, a przy tym posiadają korzystne ceny, polecam.

Awatar użytkownika
bate
Posty: 62
Rejestracja: 16 kwie 2020, 16:21

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: bate »

Ogólnie jeżeli chodzi o większość rzeczy związanych z przemysłem, to trzeba znaleźć rzetelną firmę. My na przykład maszyny, w tym sprężarki, czy kompresory tłokowe kupiliśmy bez pośredników, prosto od sprawdzonego producenta msp Polmo z Łodzi https://msppolmo.pl/sprezarki-fos-polmo/. Ich oferta od razu przykuła nasza uwagę, produkty mają niezawodne, najwyższej jakości, a przy tym w atrakcyjnej cenie, polecam.

Awatar użytkownika
poula
Posty: 44
Rejestracja: 28 lis 2019, 14:56

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: poula »

U nas projektowaniem urządzeń przemysłowych zajęła się firma DM Engineering z Bydgoszczy https://www.dm-engineering.pl/oferta/pr ... h-urzadzen. To są profesjonaliści, mają kompleksową ofertę, bardzo dobrych specjalistów, którzy kompetentnie i rzetelnie podchodzą do zadania. Bez problemu poradzili sobie ze zleceniem i wykonali projekty. Świadczą szeroki zakres usług inżynieryjnych z zakresu mechaniki projektowej i to się ceni, zdecydowanie mogę ich polecić.

Awatar użytkownika
Arnie
Posty: 116
Rejestracja: 20 mar 2020, 18:05

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: Arnie »

Produkcja, przemysł to oczywiście duże wyzwanie, sporo procesów i rzeczy, które ma się na głowie. Trzeba szukać według mnie usprawnień gdzie tylko się da. Tu na stronie https://wirautomation.pl znajdziecie automatykę przemysłową, różne usługi dla produkcji, także i szereg maszyn.

Awatar użytkownika
marina
Posty: 66
Rejestracja: 16 lip 2020, 18:19

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: marina »

Projektowaniem i budową maszyn w naszym zakładzie przemysłowym zajęła się firma GM AUTOMATYKA z Krakowa https://www.gmautomatyka.pl/produkty-i- ... i-urzadzen. To sprawdzeni przez nas ludzie, posiadają szeroką, rozbudowaną, a przy tym dobrze skonstruowaną ofertę, są w pełni rzetelni i niezawodni. Posiadają korzystne ceny, są kompetentni i terminowi, zdecydowanie ich polecam.

NICE TOONA TO7024 Siłownik do bram skrzydłowych

Awatar użytkownika
aniela55
Posty: 62
Rejestracja: 19 lis 2019, 12:41

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: aniela55 »

Jak szukacie firmy, która zajmie się u was armaturą przemysłową, to od siebie bardzo serdecznie polecam firmę, która zajmuje się ich dystrybucją, czyli Klimos z Białegostoku https://www.klimos.pl/oferta. Posiadają kompleksową ofertę, świetne ceny, można się u nich całkowicie zaopatrzyć, bo mają szeroką gamę produktów, od sprawdzonych producentów. Bez problemu doradzają, mają fajne podejście do klienta, naprawdę warto skorzystać z ich usług.

DamianŹ

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: DamianŹ »

Jeśli szukacie dobrej i sprawdzonej firmy zajmującej się oświetleniem to mogę polecić wam https://nowaled.pl/ . Jestem zachwycony jakością świadczonych usług

przemysłowiec

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: przemysłowiec »

heniutek pisze:
14 lis 2019, 12:03
Jakiś czas temu czytałem fajny artykuł o tym, w jaki sposób montowane są instalacje przemysłowe. Trzeba przyznać, że bardzo ciekawie to wyglądało. Przemysł jest dosyć trudną dziedziną, wymagającą ogromnych nakładów ale i precyzji. Firma, która to robiła, bardzo fajnie wszystko przygotowała, stosunkowo szybko prace zostały przygotowane.
No, to jak funkcjonuje cała przemysłowa machineria, jest naprawdę fascynujące. Podobnie jak podzespoły, które używane są do budowy takich instalacji. Na https://www.midatech.pl/ można się zapoznać z dokładną specyfikacją techniczną wielu niepozornych, a w praktyce kluczowych części. Jak kogoś interesują takie rzeczy, to warto zapamiętać ten adres.

jksał

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: jksał »

A co powiesz na chłodnie przemysłowe? Najważniejsze to wiedzieć, skąd je zamówić. Ja w końcu zdecydowałem się na te z oferty http://www.westfrost.pl/ , co było bardzo rozsądnym pomysłem. Na terenie naszej hali przemysłowej było to niezbędne.

Majowić

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: Majowić »

Co do nowoczesnych instalacji i rozwiązań przemysłowych bardzo polecana jest firma http://www.hak.com.pl/hak/ Dodatkowo prowadzi wiele szkoleń w zakresie uprawnień na wózki widłowe.

Awatar użytkownika
llorna
Posty: 45
Rejestracja: 20 lip 2020, 10:27

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: llorna »

Jak automatyka przemysłowa, to koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę firmy KF Domena z Katowic https://kf-domena.com.pl/kat/174/roboty ... -produkcji. Oni mają u siebie, oprócz maszyn przemysłowych, w tym obrabiarek, również automatyzacje i robotyzację przemysłu. Posiadają świetnej jakości produkty, są rzetelni, mają korzystne ceny. Nie zawiedliśmy się na nich, widać, że poosiadają komercje i doświadczenie potrzebne w tej branży, polecam ich serdecznie.

tyruś

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: tyruś »

Jeśli mowa o rozwiązaniach dla przemysłu, to moim zdaniem obowiązkowo w każdej hali powinna być odpowiednia aparatura pomiarowa - np. rozwiązania takie jak oferuje https://www.metalchem.pl/oferta.html :) Dzięki temu macie gwarancję wydajności i bezpieczeństwa pracy. Metalchem to świetna firma do współpracy - znają sie na rzeczy i merytorycznie pomagają wyjaśnić i rozwiązać każdy problem!

żaba

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: żaba »

Ja też chętnie podrzucę namiar na firmę zajmującą sie robotami ziemnymi - mają profesjonalny sprzęt i długoletnie doświadczenie. Zajrzyjcie na https://www.jemar-pisarzowice.pl/ - mają zespół ponad 40 osób, dzięki czemu są w stanie wykonywać jadnocześnie kilka zleceń i terminowo kończyć każde zlecenie.

soundcraft gb 24

Awatar użytkownika
bretta
Posty: 39
Rejestracja: 16 mar 2020, 8:15

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: bretta »

U nas automatyką przemysłową zajęła się firma Pi-Energa z Sieradza https://www.pi-energa.pl/oferta/automatyka-przemyslowa. To zespół doskonale wykwalifikowanych specjalistów, który niesamowicie pomógł nam przy montażu tego typu instalacji, zajmują się również serwisowaniem, fachowym doradztwem, czy konserwacją systemów automatyki przemysłowej. Ich kompleksowa oferta jest atrakcyjna, mają korzystne ceny, są też po prostu skuteczni, terminowi i rzetelni. My serdecznie ich polecamy.

Piękna22

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: Piękna22 »

Jeśli chodzi o instalacje przemysłowe to ważne jest dbanie o bezpieczeństwo a to można osiągnąć stosując lampy przemysłowe Producent Exterya ma największy wybór i najniższe ceny ale najważniejsze to że zabijają wszelkie zarazki dzięki technologii UV więc unikasz zakażenia. Na pewno się sprawdzi w twojej firmie więc zapoznaj się z dostępnymi modelami.

Awatar użytkownika
jon
Posty: 42
Rejestracja: 08 wrz 2020, 16:42

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: jon »

My mamy stację uzdatniania wody, jest ona oczyszczana na kilku etapach, jest oczywiście uzdatnianie mechaniczne, ale również i fizyczne, czym zajmuje się u nas firma Aqualine z Ząbek (działają na terenie Warszawy) https://www.aqualine.com.pl/oferta. Uzdatnianie wody polega na wymianie złóż filtracyjnych oraz procesy odmanganiania, odżelaziania i zmiękczania. Ta firma zaprojektowała i później zbudowała naszą stację uzdatniania, są rzetelni. Posiadają korzystne ceny, polecam ich serdecznie.

Dłuto

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: Dłuto »

Zgadzam się, przemysł to bardzo trudny temat, ale z odpowiednimi specjalistami w tej dziedzinie biznes ten okazuje się bardzo dochodowy :) U mnie projektowaniem i budową maszyn zajęła się firma https://www.robotigo.pl/oferta/projektowanie Stworzyli mi maszyny, które są dopasowane do mojego profilu działalności, z uwzględnieniem oczekiwań, jakie wobec takich maszyn miałem. Bardzo konkretna firma - znają się na rzeczy i są w stanie doradzić najlepsze rozwiązanie dla twojego biznesu.

melis84ż

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: melis84ż »

Jeżeli myślicie nad wdrożeniem w swojej hali produkcyjnej profesjonalnych urządzeń i instalacji związanych z automatyką przemysłową, to gorąco polecam skorzystać ze wsparcia jakie oferuje firma http://www.inter-tech.net.pl/?site=auto ... rzemyslowa - zdecydowanie możecie u nich znaleźć wszelkie niezbędne wsparcie. Są już długo na rynku, dzięki czemu mogą zagwarantować fachowe podejście do sprawy.

opuszki palców

guteś

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: guteś »

Warto robić zakupy w sprawdzonych miejscach, zwłaszcza jeśli chodzi rozwiązania oraz komponenty związane z automatyką przemysłową. Trzeba stawiać na jakość i bezpieczeństwo. Tutaj https://www.shemeck.pl warto sobie zerknąć. Mają tam produkty wielu cenionych marek. Wybór jest ogromy. Myślę, że każdy z powodzeniem znajdzie tam to czego poszukuje.

Awatar użytkownika
symboliczna
Posty: 84
Rejestracja: 27 cze 2019, 17:37

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: symboliczna »

Wiadomo że takie instalacje przemysłowe także ulegają awariom i dlatego dobrze mieć namiary na dobry serwis https://www.martech-hs.pl/mobilny-serwis-24h/ mobilny hydrauliki siłowej i pneumatyki bo szybko usuwają usterki i na miejscu zakuwają węże hydrauliczne do 2 cali.

Awatar użytkownika
mak
Posty: 14
Rejestracja: 16 kwie 2020, 10:49

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: mak »

Uważam, że wiele już dobrych rzeczy wspomniano w tym wątku, ale od siebie musze dodać jeszcze trochę info o modułowych odpylaczach workowych typu ODP i JET. Jeżeli macie w swojej firmie do czynienia z problemem, jakim jest zanieczyszczone powietrze, to jego filtracja jest bardzo ważnym zagadnieniem. My odpylacze kupiliśmy w firmie Filtrowent International z Boruji Nowej https://www.filtrowent.com.pl/nasza-ofe ... e-odp-jet/. Ich oferta jest kompleksowa, ceny mają atrakcyjne, a przy tym dostępne tam produkty są najwyższej jakości, polecam.

łote03

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: łote03 »

Przy stawianiu hali przemysłowej, a później montażu w niej instalacji przyda się profesonalne wsparcie osób, które się na tym znają. A taką ekipę znajdziecie bez problemu w http://www.remur-rudniki.pl/oferta/budo ... myslowych/. Polecam współpracę z nimi, bo jest absolutnie bezproblemowa, sprawna i co najważniejsze - na najwyższym poziomie jakości.

ryboń

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: ryboń »

Poszukujcie dobrej firmy, która dostarczy wam przewodów hydraulicznych do maszyn? Skontaktujcie się z https://www.przewody-paliwowe.pl/oferta - maja świetną ofertę, jedną z najlepszych na rynku. Dodatkowo, z przyjemnością doradzą wam jakie produkty najlepiej sprawdzą się do waszych urządzeń! Służą fachową pomocą.

Wadimłozowski

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: Wadimłozowski »

Nowoczesną automatykę przemysłową zapewnia firma Kacperek, tu macie adres do ich strony www https://kacperek.com.pl/, dla mnie bardzo dobra i przede wszystkim doświadczona firma, która potrafi dopasować rozwiazanie po prostu do potrzeb klienta. A sama automatyka po prostu działa, jak należy

maćkooo

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: maćkooo »

Instalacje przemysłowe, często wiążą się z pracą skomplikowanych maszyn w procesie produkcyjnym. Najlepszym rozwiązaniem w takim wypadku jest wykorzystanie robotów przemysłowych. Diko jest grupą przedsiębiorstw wykorzystującą roboty przemysłowe we Wrocławiu do produkcji maszyn, obrabiarek i innych urządzeń przemysłowych.

Awatar użytkownika
yovus
Posty: 65
Rejestracja: 18 lut 2020, 9:57

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: yovus »

A czy interesujecie się ciekawostkami związanymi z przemysłem? Jeżeli tak to zerknijcie tutaj https://venus-and-mars.com/ciecie-laser ... ma-tlenem/ jest to artykuł o cięciu laserem, plazmą i tlenem czyli o nowoczesnych technologiach. Jakie macie podejście do takich technologii? Chętnie z nich korzystacie?

Łukasz

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: Łukasz »

Nasza firma wykorzystuje akcesoria i sprzęt od firmy MIDATECH. m.in węże do cysterny - https://www.midatech.pl/armatura-przemy ... u-cystern/ . Węże do cystern, w których przewożone są liczne substancje płynne bądź sypkie, a także złącza do cystern należą do najważniejszych elementów decydujących o tym, że zadania transportowe mogą być realizowane szybko, efektywnie i w sposób niezagrażający jakości ładunku. Kupując w MIDATECH mamy pewność jakości.

puśka

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: puśka »

O ja wiem, że to bywa czasami udręczające, dlatego ja tworze bazę zaufanych sklepów na przykład takich jak https://chocolissimo.pl/ . Podoba mi się to w jaki sposób działają, że nie są drogie a mają pełen asortyment. Dla mnie przedsiębiorcy to bardzo ważny aspekt. jak też macie takie miejsca, zaufanych usługodawców to chętnie zerkne.

gabić

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: gabić »

Może dla kogoś okażę się przydatny namiar na firmę zajmującą się serwisem lokomotyw? W https://www.paulus.net.pl/oferta.html pracują prawdziwi profesjonaliści, dzięki którym naprawa odbędzie się szybko i sprawnie. W Paulus oferują szeroki asortyment części, podzespołów i innych materiałów wykorzystywanych w kolejnictwie.

lampa rozciągana

Azykło

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: Azykło »

Nowoczesne maszyny pakujące można zamowić w firmie Polpak, tu macie ich adres https://www.polpak.pl/. Firma, która ma dużo doświadczenia, któa oferuje dobrej jakości maszyny pakujące, pionowe i poziome, nowe i używane. Po prostu można wybierać i przebierać

Piotruś

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: Piotruś »

Jedyną firmę, która zajmuje się robotyką w przemyśle i jest godna polecenia, jest https://www.panrobot.com/. Posiadają wykfalifikowanych pracowników, którzy zajmą się praktycznie wszystkim. Dodatkowa są dystrybutorem robotów Hyundai Robotics, które mogą odciążyć wasze firmy na wielu płaszczyznach.

sts.pl godziny otwarcia

siliśka

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: siliśka »

zgadzam się, przemysł to dochodowa ale i wymagająca branża :) jeśli zajmujecie się produkcją różnego rodzaju to na pewno warto zapoznać się z ofertą firmy Oqema https://oqema.pl/ . To dystrybutor i importer dobrych jakościowo surowców różnego rodzaju, które znajdą zastosowanie przy produkcji tworzyw sztucznych, kosmetyków czy suplementów. Spokojnie można im zaufać :)

smoła

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: smoła »

Jeśli szukacie firmy, która wykonuje remonty maszyn przemysłowych, to warto zajrzeć na stronę pbokaszynski.pl. Posiadają bogatą ofertę serwisową, a także usług, związanych z utrzymaniem ruchu. W moim mniemaniu warto im zaufać i sprawdzić ichniejszą ofertę.

właściwości

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: właściwości »

Przemysł to również pralnie i magle na dużą skalę, https://www.kannegiesser.pl/maszyny/magle tego typu maszyny mają sporą wydajność i pracują w zakładach, specjalizujących się np. przygotowywaniem odzieży przemysłowej. Maszyny występują w wielu technologiach działania, każda firma, pralnia ma więc możliwość wybory najlepszej metody dla siebie.

hyćka

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: hyćka »

W takim 'prawdziwym' przemyśle, jest potrzebne wiele maszyn i systemów które usprawniają działanie. Na przykład różne przenośniki. Właśnie jeśli chodzi o przenośniki taśmowe producent ten - http://www.porkon.pl/ jest bardzo solidny i dobrze się spisuje. Myślę, że jak ktoś prowadzi firmę z takimi rozwiązaniami to powinien skorzystać ;)

gościu

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: gościu »

A co myślcie o przemysłowych robotach współpracujących? Jeśli nie słyszeliście jeszcze o tego typu rozwiązaniu, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://corobotics.pl/przemyslowy-robot ... -24-7-365/ . Macie tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji, które mogą okazać się bardzo pomocne.

Sławomir

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: Sławomir »

Zdecydowanie chciałbym Wam polecić ofertę ze strony https://hydromotor.pl/czesci-pomp-hydraulicznych/ , gdzie znajdziecie ofertę oryginalnych oraz zamiennych części do pomp i silników hydraulicznych. Jeżeli jesteście zainteresowani to wszelkie informacje znajdziecie na stronie głównej.

Boguśka

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: Boguśka »

Instalacje przemysłowe oczywiście bardzo ważne są. Ale nie zapominajmy także o stworzeniu odpowiednich stanowisk montażowych. Bo jednak bez tego nie damy naszym pracownikom odpowiednich stanowisk pracy. Więc musimy zając się tym od razu. I tak też między innymi tutaj https://mechanica.pl/stanowiska-montazowe/ znaleźliśmy firmę która zaprojektuje nam takie stanowiska według naszych wytycznych. Także jest to dla nas najlepsze rozwiązanie.

TomFż

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: TomFż »

Ja potrzebowałem kogoś od montażu instalacji alarmowych poznań i znalazłem firmę Ksel-Tech z Szamocina https://www.ksel-tech.pl/kontakt. Firma szybko i sprawnie dokonała montażu a co najważniejsze dała gwarancję na swoje usługi i dobrą cenę. Warto zapamiętać, że firma oferuję również pogotowie elektryczne (możliwe natychmiastowe działania 24h/7 dni w tygodniu).

Sławomir

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: Sławomir »

Jeżeli chodzi o mnie, to staram się współpracować wyłącznie ze specjalistami, a Wam moge polecić oferte na stronie https://hydromotor.pl/silniki-hydrauliczne/ . Jest to profesjonalna firma, która usługi z zakresu naprawy i regeneracji silników i regeneracji pomp hydraulicznych.

Lućka

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: Lućka »

Instalacje przemysłowe są bardzo ważnym elementem działania biznesu w wielu branżach. Ostatnio bardzo się mówi a jeszcze więcej się dzieje w branżach ,gdzie wykorzystuje się innowacje techniczne polegające na zastosowaniu robotów w cyklach produkcyjnych. W jakich branżach mamy najwięcej zastosowań robotów ? Warto poczytać na ten temat - https://fitech.pl/blog/fitech-opinie-pr ... -robotami/ - to blog prowadzony prze firmę Fitech - firmą, która wdraża te nowinki w życie gospodarcze wielu firm.

deron

Re: Instalacje przemysłowe

Post autor: deron »

Pytanie o jakie dokładnie instalacje przemysłowe chodzi. Jeśli elektryczne i będą potrzebne wiązki elektryczne to na https://www.teknosystem.com.pl/kompeten ... i-kablowe/ znajdziecie bardzo korzystną ofertę. Producent działa na rynku już od 30 lat , więc można na nim polegać

ODPOWIEDZ