Relax in Spa w Warszawie

Szukasz najlepszego kremu do twarzy? Możesz polecić dobry lakier do paznokci albo salon kosmetyczny? Napisz, Twoja opinia jest ważna!
Awatar użytkownika
Grzymsława1963
Posty: 1
Rejestracja: 22 sie 2020, 16:46

Relax in Spa w Warszawie

Post autor: Grzymsława1963 »

Kto z was miał okazję odwiedzić warszawski salon Relax in Spa? Jakie macie wrażenia? Pytam o opinie, ponieważ od dawna chcę zapisać się na masaż, a ich oferta najbardziej mnie przekonuje :)
Awatar użytkownika
Sandra65
Posty: 1
Rejestracja: 15 sie 2020, 8:53

Re: Relax in Spa w Warszawie

Post autor: Sandra65 »

Polecam Relax in Spa nie tylko ze względu na masaże, ale i usługi fryzjerskie. Nigdy dotąd nie spotkałam się z tak profesjonalną obsługą, jak właśnie w tym salonie. Poza tym atmosfera w środku jest bardzo komfortowa i wyciszająca. Istny raj i odpowiednie miejsce na relaks.
błysk

Re: Relax in Spa w Warszawie

Post autor: błysk »

Byliśmy niedawno z mężem w spa, ciekawa sprawa, ale teraz chcielibyśmy czegoś innego doświadczyć. Zainteresował nas ezoteryczny tantra masaż i myślimy o nim intensywnie. Jesteśmy ciekawi, jakie to wrażenia mu towarzyszą. Dlatego zamierzamy wybrać się do Kalaluna Temple w Warszawie. To właśnie tutaj prowadzone są tak orientalne zajęcia.
Awatar użytkownika
maga90
Posty: 219
Rejestracja: 14 paź 2019, 21:05

Re: Relax in Spa w Warszawie

Post autor: maga90 »

Potrezbny mi jakiś relaks w SPA, ale ta rozwijająca się pandemia niestety powstrzymuje mnie. Chodzicie obecnie do SPA?
Awatar użytkownika
martynqa
Posty: 35
Rejestracja: 01 lip 2020, 11:40

Re: Relax in Spa w Warszawie

Post autor: martynqa »

A teraz w ogóle da się normalnie pójść do spa? Otwarte mają?
Lińka

Re: Relax in Spa w Warszawie

Post autor: Lińka »

Natomiast jeżeli będziecie szukali wyjątkowego miejsca SPA z dala od dużego miasta, to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam żebyście na Mazurach wzięli pod uwagę ofertę przygotowana przez https://jablon-resort.pl/ na których również się zdecydowaliśmy postawić w ostatnim roku w okresie wakacyjnym. Cudowne miejsce nad samą wodą, świetna obsługa, wyjątkowa strefa SPA. W końcu można się zrelaksować i odpocząć od codziennych problemów. Idealna opcja dla nas, kiedy już codzienne życie nas za bardzo przytłacza.
mkoPŻ

Re: Relax in Spa w Warszawie

Post autor: mkoPŻ »

martynqa pisze: ↑30 paź 2020, 22:51 A teraz w ogóle da się normalnie pójść do spa? Otwarte mają?
No słabo teraz z tym SPA, a już szczególnie, żeby wyjechać na Mazury czy w góry. Mam nadzieję, że czas covidu wreszcie się skończy i będzie można swobodnie korzystać z takich przybytków jak SPA.
figaró

Re: Relax in Spa w Warszawie

Post autor: figaró »

A może jednak Kielce? W https://www.hotel-uroczysko.com.pl/# czekało na mnie rewelacyjne SPA w którym zrelaksowanie się i ułożenie myśli okazało się całkowicie możliwe. Dało mi to wiele radochy oraz pozwoliło na całkowite zapomnienie o świecie zewnętrznym. Na miejscu zrelaksowałam sie za wszystkie czasy!
ODPOWIEDZ