Seksualne dziwactwa

Nie masz pomysłu, gdzie przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
amirann88

Seksualne dziwactwa

Post autor: amirann88 »

Dzień dobry. Porozmawiajmy o fetyszach seksualnych! Znam wiele fetyszy seksualnych, które ludzie lubią. Ale jestem ciekaw, co jest dla Ciebie dziwne! Osobiście nie zauważam pieszczot oralnych, a widzę ich jeszcze mniej.
charlivenum

Re: Seksualne dziwactwa

Post autor: charlivenum »

Witam, zgadzam się, istnieje wiele różnych fetyszy, które nie każdy rozumie. Uważam jednak, że należy szanować ludzkie wybory i upodobania, o ile nie są one sprzeczne z prawem i moralnością. Osobiście nie widzę nic złego w pieszczotach oralnych. Dla mnie jest to bardzo przyjemne. A oglądanie tych filmów jest również bardzo interesujące. Osobiście lubię oglądać pieszczoty oralne, zwłaszcza gdy robią to dziewczyna i chłopak. Widzę je częściej tutaj https://pl.4pig.com/ . To, czego naprawdę nie rozumiem i uważam za dziwne, to użycie przemocy. Cała ta niewola, pejcze i tym podobne w ogóle do mnie nie przemawiają.
bojasboss

Re: Seksualne dziwactwa

Post autor: bojasboss »

W rzeczywistości jest wiele takich dziwactw, ale każdy ma prawo wyboru. Jestem przeciwko zboczeniom, które łamią prawo. Nie powinno ich być! A wszystko inne ma swoje miejsce.
Kasahoa

Re: Seksualne dziwactwa

Post autor: Kasahoa »

A kojarzycie sklep Lovita? Moim zdaniem jeden z lepszych jeśli chodzi o bieliznę erotyczną i jakieś takie seksowne wdzianka :) na pewno warto sobie do nich zerknąć jak lubicie seksowne stroje
ODPOWIEDZ