Rozwód w Trójmieście - jaki prawnik?

Nie masz pomysłu, gdzie przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
Miro29

Rozwód w Trójmieście - jaki prawnik?

Post autor: Miro29 »

Szukam prawnika specjalizującego się w rozwodach w Trójmieście. Znacie kogoś godnego polecenia? Kogoś kto nie tylko będzie mnie reprezentować w sądzie, ale też odpowiednio przygotuje do rozprawy.
Natan37

Re: Rozwód w Trójmieście - jaki prawnik?

Post autor: Natan37 »

Właśnie niewiele osób sobie zdaje sprawę z tego jak wiele może dobry prawnik. Wychodzi na to, że Ty jesteś osobą bardziej świadomą, dlatego z czystym sumieniem mogę polecić mecenasa Mindykowskiego. Jest to osoba, która na pewno dobrze poprowadzi Ciebie przez cały proces.
Majka19

Re: Rozwód w Trójmieście - jaki prawnik?

Post autor: Majka19 »

Mecenas Mindykowski. Można go znaleźć w Gdańsku, ale ogólnie działa na terenie Trójmiasta. To osoba, która specjalizuje się w rozwodach, więc na pewno stanie na wysokości zadania, zarówno przy reprezentowaniu w sądzie jak i przygotowaniu Ciebie do rozprawy.
Tom71

Re: Rozwód w Trójmieście - jaki prawnik?

Post autor: Tom71 »

Sporo tych rozwodów. Myślę, że znam prawnika, który będzie w stanie Ci pomóc.. Chodzi o Pana Michała Mindykowskiego. Do każdego klienta ma indywidualne podejście i zapewne to jest klucz do sukcesu.
Miro29

Re: Rozwód w Trójmieście - jaki prawnik?

Post autor: Miro29 »

No to dzięki Wam może chociaż podczas rozwodu wyjdę z twarzą. Na pewno jeszcze w tym tygodniu skontaktuję się z Panem Michałem, a na tą chwilę dziękuję Wam za każdą odpowiedź.
Natalia Błaszczyk

Re: Rozwód w Trójmieście - jaki prawnik?

Post autor: Natalia Błaszczyk »

Rozwód to smutna sprawa ale bez dobrego prawnika bym się na sprawę sądową nie wybierała. Moja przyjaciółka skorzystała z usług Mickiewicz-Szombara i jest mocno rozczarowana poziomem podejścia (olania) klienta.

avast pro internet security
ODPOWIEDZ