prawnik do spraw karnych

Nie masz pomysłu, gdzie przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
Milena j.

prawnik do spraw karnych

Post autor: Milena j. »

Część. Szukam prawnika, który pomoże w dość nietypowej sprawie. Mój kuzyn wplątał się w złe towarzystwo. W efekcie prawdopodobnie stanie się podejrzany o udział w zorganizowanej grupie przestępczej. Szukamy z rodziną wszędzie dobrego adwokata i trafiliśmy na Legaleo - Kancelarię Wojas Pawlak. Podobno zajmują się takimi sprawami. Wg opinii są bardzo skuteczni i mogą sobie poradzić z problemem kuzyna. Czy ktoś z Was korzystał z ich usług i może to potwierdzić? Będę wdzięczna za kontakt.
Artur56

Re: prawnik do spraw karnych

Post autor: Artur56 »

Mam wątpliwości co do skuteczności prawnika jakim jest M. Mickiewicz z Warszawy. W mediach i TV kreuje się na alfę i omegę, a rzeczywistość? Rzeczywistość jest całkiem inna. Lepiej sobie darować współpracę z nim.
wisienka

Re: prawnik do spraw karnych

Post autor: wisienka »

Ostatnio zastanawiałam się, do kogo mogłabym się zwrócić w sprawach karanych, będąc aktualnie w Niemczech. Znajoma doradziła mi, że ten adwokat dostępny pod adresem https://www.aberlinus.eu/adwokat-niemcy/ ma duże doświadczenie w tego typu sprawach. Moim zdaniem to wartościowa opcja. Jeśli macie postępowanie karne w Niemczech, to warto zajrzeć pod ten link.
ODPOWIEDZ