Przygotowanie do porodu

Tutaj opowiadamy o swoich doświadczeniach ze stron i sklepów online. Polecenia oferty i rekomendacje.
Awatar użytkownika
Selena
Posty: 1
Rejestracja: 23 paź 2019, 3:03

Przygotowanie do porodu

Post autor: Selena »

Hej! :) Gdyby któraś z przyszłych mam zastanawiała się nad zapisaniem się na kurs przygotowujący do porodu to polecam wam http://centrum-mam.pl/. To szkoła, w której zajęcia prowadzą specjaliści, a wielu z nich ma wykształcenie medyczne. Są naprawdę pomocni i życzliwi. Pomogą wam przygotować się do najpiękniejszej roli w życiu, jaką jest bycie rodzicem.
Awatar użytkownika
waza
Posty: 510
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:28

Re: Przygotowanie do porodu

Post autor: waza »

Moim zdaniem bardzo ważne jest również przygotowanie się do samej ciąży. Jeśli jesteście na przykład ciekawe, jakie objawy czekają Was w poszczególnych tygodniach, to polecam zajrzeć na stronę https://www.mustela.pl/mustela-blog/11- ... darz-ciazy. Znajdziecie tam bardzo fajny kalendarz ciąży, w którym zostało to dokładnie opisane ;)
Awatar użytkownika
nowelove
Posty: 107
Rejestracja: 12 gru 2019, 12:31

Re: Przygotowanie do porodu

Post autor: nowelove »

nie wiem czy da sie tak w pelni przygotowac do porodu :) ja rodzilam w szpitalu Medicover w Warszawie, bardzo sie balam, ze beda jakies powiklania i ze bede musiala miec cesarke, na szczescie udalo sie urodzic naturalnie i dosc szybko, a to wszystko zawdzieczam poloznej, ktora odbierala poród, cudowna kobieta :) mega wsparcie z jej strony i duza pomoc
Awatar użytkownika
dana
Posty: 12
Rejestracja: 03 sie 2020, 13:15

Re: Przygotowanie do porodu

Post autor: dana »

Przygotowania przygotowaniami, ale stres jest. Mimo, że mam jeszcze trochę czasu do rozwiązania. Póki co na kartce spisuję co mam do szpitala zabrać, ale niedługo trzeba się będzie zabrać za pakowanie torby. Rozważamy też z mężem pozyskanie krwi pępowinowej. Od koleżanki dowiedziałam się o Diagnostyka Bank Komórek Macierzystych, ona tam podpisywała umowę. I w sumie dzięki niej zainteresowałam się tym tematem, jak w razie choroby komórki macierzyste mogą nawet życie uratować.
ODPOWIEDZ