customfactory.eu opinie

Samochody, przepisy, serwis, naprawy. Zapraszamy wszystkich fanów motoryzacji.
Awatar użytkownika
Alfred72
Posty: 7
Rejestracja: 14 lis 2019, 20:14

customfactory.eu opinie

Post autor: Alfred72 »

Hej. Są tu jacyś fani motoryzacji z okolic Łodzi? Szukam opinii na temat sklepu Custom Factory z kosmetykami do car detailingu. Ktoś coś?
Awatar użytkownika
herbert_93
Posty: 2
Rejestracja: 12 paź 2019, 21:05

Re: customfactory.eu opinie

Post autor: herbert_93 »

Jestem stałym klientem i polecam ;) Chodzę do sklepu na Siewnej, ale na stronie customfactory.eu też można robić zakupy. Najlepiej moim zdaniem iść do sklepu stacjonarnego, bo fajnie pogadać z chłopakami o samochodach, zawsze ci doradzą, który produkt wybrać.
Awatar użytkownika
Hermes_71
Posty: 3
Rejestracja: 23 kwie 2019, 4:43

Re: customfactory.eu opinie

Post autor: Hermes_71 »

Też jestem stałym bywalcem w Custom Factory na Siewnej, lubię ten sklep. Poza kosmetykami do samochodu mają naprawdę fajne ubrania, warto sprawdzić!
Awatar użytkownika
Bogusz65
Posty: 5
Rejestracja: 22 lut 2020, 8:57

Re: customfactory.eu opinie

Post autor: Bogusz65 »

Potwierdzam, ciuchy z customfactory.eu są mega ;) Ja z kosmetyków lubię ich serię Novol for classic car. Sam lubię grzebać przy starych samochodach, więc super opcja.
Awatar użytkownika
Adriana
Posty: 6
Rejestracja: 09 maja 2020, 5:59

Re: customfactory.eu opinie

Post autor: Adriana »

Mój chłopak robi zakupy do auta w Custom factory i bardzo sobie chwali : )
Awatar użytkownika
Benedykt_88
Posty: 2
Rejestracja: 22 gru 2019, 3:20

Re: customfactory.eu opinie

Post autor: Benedykt_88 »

Możesz spokojnie zamawiać! Ja już lata kupuję w Custom Factory, bo mają najlepszy wybór i przyzwoite ceny. Żadnych problemów, szybka wysyłka, elegancko!
Awatar użytkownika
Agrypin76
Posty: 2
Rejestracja: 20 mar 2020, 21:49

Re: customfactory.eu opinie

Post autor: Agrypin76 »

Ostatnio kupiłem u nich masę natryskową Novol for Classic Car. Miałem wątpliwości, który produkt wybrać, ale mogłem liczyć na fachową poradę. Z pewnością wrócę do tego sklepu.
Awatar użytkownika
Donat1993
Posty: 2
Rejestracja: 14 sty 2020, 21:41

Re: customfactory.eu opinie

Post autor: Donat1993 »

Bardzo lubię ubrania marki Carhartt. W ich ciuchach chodzę i w warsztacie i na co dzień. Tutaj jest duży wybór https://customfactory.eu/pl/c/ODZIEZ-DLA-FANOW-MOTORYZACJI/15 i bardzo dobre ceny. Przy okazji zamówiłem kilka kosmetyków do car detalingu :)
Awatar użytkownika
amira_78
Posty: 4
Rejestracja: 25 lut 2020, 19:32

Re: customfactory.eu opinie

Post autor: amira_78 »

Szukałam specyfików do pielęgnacji samochodu, a totalnie się na tym nie znam. Specjaliści z Custom Factory pomogli mi skompletować dobry zestaw. Bardzo polecam!
Awatar użytkownika
Hubert
Posty: 3
Rejestracja: 30 lis 2019, 0:48

Re: customfactory.eu opinie

Post autor: Hubert »

Najlepszy wybór produktów do renowacji klasyków. Duży plus na szeroki wybór szpachlówek Novol for Classic Car. No i ekspresowa wysyłka, sklep godny polecenia,
Awatar użytkownika
Apoloniusz89
Posty: 3
Rejestracja: 29 paź 2019, 10:00

Re: customfactory.eu opinie

Post autor: Apoloniusz89 »

Mają duży wybór asortymentu dla fanów motoryzacji. Można u nich znaleźć dosłownie wszystko. Myślę, że to sklep zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów. Mają bardzo dobre pistolety lakiernicze, które wszystkim polecam.
Awatar użytkownika
Damazy76
Posty: 2
Rejestracja: 27 maja 2020, 18:32

Re: customfactory.eu opinie

Post autor: Damazy76 »

W swoim życiu wypróbowałem już mnóstwo kosmetyków do pielęgnacji samochodu, ale dopiero ostatnio trafiłem do sklepu Custom Factory. Mają wysokiej jakości produkty, w przystępnych cenach. Myślę, że już nie muszę szukać nigdzie indziej : )
Awatar użytkownika
bianka1989
Posty: 3
Rejestracja: 03 cze 2020, 18:57

Re: customfactory.eu opinie

Post autor: bianka1989 »

Mój chłopak jest wielkim fanem motoryzacji i spędza długie godziny w garażu. Zastanawiałam się jaki prezent na urodziny, mógłby mu sprawić przyjemność i jego kumpel podpowiedział mi, żeby sprawdziła na ich stronie internetowej. Mają bardzo dużo produktów, ale ja zdecydowałam się na odzież dla fanów motoryzacji . To był dobry wybór, bo mój chłopak był bardzo zadowolony. Szybki czas realizacji zamówienia i ekspresowa wysyłka.
Awatar użytkownika
bozimir66
Posty: 4
Rejestracja: 27 paź 2019, 11:27

Re: customfactory.eu opinie

Post autor: bozimir66 »

W kwestii materiałów lakierniczych, nie mają sobie równych. Zawsze dobrze doradzą i podpowiedzą najlepsze rozwiązanie.
Awatar użytkownika
Duszan_82
Posty: 2
Rejestracja: 21 sty 2020, 6:52

Re: customfactory.eu opinie

Post autor: Duszan_82 »

Kupuję u nich od dawna. Uwielbiam ich styl, ale przede wszystkim cenię ich za wielką miłość do motoryzacji. Ekipa Custom Factory to profesjonaliści w swoim fachu, którzy kochają to co robią.
Awatar użytkownika
Otokar-69
Posty: 1
Rejestracja: 13 sie 2020, 15:02

Re: customfactory.eu opinie

Post autor: Otokar-69 »

Parę tygodni temu kupowałem w stacjonarnym oddziale Custom Factory produkty firmy Rupes. Mają fajny, duży wybór środków od porządnych producentów. Świetnie doradzili mi, co wybrać. Widać, że ten temat to ich pasja.
Awatar użytkownika
szarlin-66
Posty: 1
Rejestracja: 23 maja 2020, 19:38

Re: customfactory.eu opinie

Post autor: szarlin-66 »

moje auto zaczęło wreszcie dobrze wyglądać, pomogli mi dobrać podstawowy zestaw produktów do detailingu. Profesjonalne doradztwo i fajne produkty.
Awatar użytkownika
Miłomir84
Posty: 1
Rejestracja: 02 lip 2020, 14:28

Re: customfactory.eu opinie

Post autor: Miłomir84 »

To najlepsze miejsce dla osób, które chcą dopieścić auto w każdym calu. To ekipa naprawdę zapalonych pasjonatów motoryzacji. Lubię tam chodzić, zawsze dobrze doradzą.
Awatar użytkownika
zdzisława-79
Posty: 1
Rejestracja: 04 cze 2020, 9:38

Re: customfactory.eu opinie

Post autor: zdzisława-79 »

Ja może dość nietypowo, ale w customfactory.eu kupuję raczej ciuchy niż akcesoria do auta Obrazek Ale bardzo polecam, super jakość!
Awatar użytkownika
Laura89
Posty: 1
Rejestracja: 24 wrz 2020, 0:45

Re: customfactory.eu opinie

Post autor: Laura89 »

Mają najlepszy wybór kosmetyków samochodowych w łodzi. Polecam.
Awatar użytkownika
Cezaria62
Posty: 1
Rejestracja: 15 paź 2020, 12:51

Re: customfactory.eu opinie

Post autor: Cezaria62 »

Parę tygodni temu kupowałem w stacjonarnym oddziale Custom Factory produkty firmy Rupes. Mają fajny, duży wybór środków od porządnych producentów. Świetnie doradzili mi, co wybrać. Widać, że ten temat to ich pasja.
Awatar użytkownika
dyzma-75
Posty: 1
Rejestracja: 05 sie 2020, 23:30

Re: customfactory.eu opinie

Post autor: dyzma-75 »

Jeśli chcesz zadbać o swoje autko, to customfactory jest najlepszym miejscem, jakie możesz wybrać. Super ekipa, która zna się na detailingu jak mało kto i zawsze służy radą z przeróżnych dziedzin motoryzacji.
Awatar użytkownika
ildefons1970
Posty: 1
Rejestracja: 28 sie 2020, 19:47

Re: customfactory.eu opinie

Post autor: ildefons1970 »

Dzięki customfactory.eu moje auto zaczęło wreszcie dobrze wyglądać, pomogli mi dobrać podstawowy zestaw produktów do detailingu. Profesjonalne doradztwo i fajne produkty.
Awatar użytkownika
Wislawa88
Posty: 1
Rejestracja: 15 sie 2020, 6:08

Re: customfactory.eu opinie

Post autor: Wislawa88 »

Custom Factory to najlepsze miejsce dla osób, które chcą dopieścić auto w każdym calu. To ekipa naprawdę zapalonych pasjonatów motoryzacji. Lubię tam chodzić, zawsze dobrze doradzą.
Awatar użytkownika
Wenancjusz-60
Posty: 1
Rejestracja: 22 wrz 2020, 19:20

Re: customfactory.eu opinie

Post autor: Wenancjusz-60 »

Mają najlepszy wybór kosmetyków samochodowych w Łodzi. Polecam.
Awatar użytkownika
rafał1961
Posty: 1
Rejestracja: 22 wrz 2020, 8:31

Re: customfactory.eu opinie

Post autor: rafał1961 »

Custom factory to wyjątkowe miejsce dla fanów motoryzacji. Bardzo doceniam tutaj, że wszyscy pracownicy tej firmy na prawdę czują ten klimat.
Awatar użytkownika
Olena74
Posty: 1
Rejestracja: 03 paź 2020, 1:41

Re: customfactory.eu opinie

Post autor: Olena74 »

Bardzo często zaglądam na im stronę w poszukiwaniu nowości. Wprowadzają wiele interesujących rozwiązań, które wykorzystuję w swoim warsztacie samochodowym.
Awatar użytkownika
Najmila-61
Posty: 1
Rejestracja: 12 lis 2020, 10:39

Re: customfactory.eu opinie

Post autor: Najmila-61 »

Jeżeli ktoś potrzebuje fajnych ciuchów związanych z markami motoryzacyjnymi to na pewno dostanie je w Custom factory. To miejsce, gdzie miłość do samochodów jest na pierwszym miejscu.
Awatar użytkownika
Seweryn78
Posty: 1
Rejestracja: 25 wrz 2020, 4:21

Re: customfactory.eu opinie

Post autor: Seweryn78 »

Ja uwielbiam obklejać swój samochód, dlatego często zaglądam do nich po naklejki samochodowe. Mają na prawdę fajne wzory
Awatar użytkownika
Petra88
Posty: 1
Rejestracja: 20 lip 2020, 0:25

Re: customfactory.eu opinie

Post autor: Petra88 »

Kosmetyki samochodowe w Custom Factory są na prawdę najwyższej jakości. Polecam
Możny

Re: customfactory.eu opinie

Post autor: Możny »

Do swojego samochodu wszelkiego rodzaju kosmetyki samochodowe zamawiam tylko u nich. CUSTOM FACTORY mają profesjonalne kosmetyki, a ich preparat do usuwania owadów nie ma sobie równych. Kto jeździ sporo autostradami ten wie, jak uciążliwy jest to problem. ich produkt bez problemu sobie z tym radzi.
Jeż

Re: customfactory.eu opinie

Post autor: Jeż »

Ja ostatnio w Custom Factory zamówiłem naklejki. To nie były moje pierwsze i na pewno nie ostatnie zakupy w tym sklepie. Zawsze zamówienie przychodziło dokładnie takie jak zamawiałem, zawsze wszystko było w porządku.
Mały

Re: customfactory.eu opinie

Post autor: Mały »

Teraz w bardzo dobrej cenie mają plakaty, zdecydowałem się zamówić i był to mój kolejny bardzo udany zakup z Custom Factory. Jakość pierwszorzędna i szybka realizacja zamówienia.
wareś

Re: customfactory.eu opinie

Post autor: wareś »

Za to ja znalazłem ciekawe, nietypowe, oryginalne Lampy loft. Super zmieniły klimat mojego domu. Jestem zadowolony.
Kamiż

Re: customfactory.eu opinie

Post autor: Kamiż »

Śmiało można u nich kupować. Kupowałem już u nich wielokrotnie i mogę polecić sklep Custom Factory z czystym sumieniem. Poza rewelacyjnym zaopatrzeniem, zawsze służą też fachową radą.
Obłok

Re: customfactory.eu opinie

Post autor: Obłok »

Świetny sklep z dobrej jakości produktami. Sam kupuję u nich regularnie, a ostatnio odkryłem, że w ich ofercie jest też odzież dla fanów motoryzacji. Zamówiłem bluzę, jestem pod wrażeniem i polecam.
Izuń

Re: customfactory.eu opinie

Post autor: Izuń »

Zamawiam u nich materiały lakiernicze już od jakiegoś czasu i jestem zadowolony z zakupów. Ceny są naprawdę przystępne a artykuły dobrej jakości.
Fryś

Re: customfactory.eu opinie

Post autor: Fryś »

Ja kupuję przede wszystkim kosmetyki samochodowe. Duży wybór dobrej jakości środków . Jestem zadowolony z zakupów, zawsze znajdę coś odpowiedniego dla siebie. I ceny są bardzo przystępne. To ważne.

bierz co chcesz media
Doriń

Re: customfactory.eu opinie

Post autor: Doriń »

Świetny sklep, nie tylko dla mężczyzn ;) Sama kupiłam u nich plakaty do mojego mieszkania. Urządziłam je w stylu "loft", plakaty pasują idealnie. Świetna cena i dobra jakość.
Ferń

Re: customfactory.eu opinie

Post autor: Ferń »

Ja kupowałem pistolety lakiernicze, duży wybór i można coś wybrać dla siebie. Bardzo sobie chwalę ten sklep. kupowałem tez kosmetyki samochodowe i naklejki na samochód. Zawsze wszystko było w najlepszym porządku.
Żesko

Re: customfactory.eu opinie

Post autor: Żesko »

Naprawdę dobrej jakości kosmetyki samochodowe, od szamponów po zmywacze do naklejek, a także gąbki polerskie. Dobry wybór w dobrych cenach. Kupuję dosyć regularnie i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Muszę przyznać, że to świetny sklep. .
piotruś

Re: customfactory.eu opinie

Post autor: piotruś »

Dzięki CustomFactory rozwijam swoją pasję, właściwie samodzielnie odnowiłem swój samochód, który w tym momencie jest swojego rodzaju perełką i widzę, że robi wrażenie nie tylko na mnie. Oferta jest bogata i ciekawa. Kupuję u nich nie tylko akcesoria samochodowe ale również bluzy :) Polecam, jak najbardziej.

jaką wiatrówkę kupić
kośnie

Re: customfactory.eu opinie

Post autor: kośnie »

Kupiłem w CastomFactory pistolet lakierniczy, chciałem samodzielnie odnowić swój samochód. Udało się, efekt jest naprawdę fajny :) Polecam ten sklep. . .
Grześ

Re: customfactory.eu opinie

Post autor: Grześ »

Fajnej jakości i za fajną cenę kosmetyki samochodowe. Lubię kupować w tym sklepie, zawsze wiem czego mogę się spodziewać i jak szybko będzie przesyłka. Nigdy się nie zawiodłem. Zdecydowanie warto poszukać u nich czegoś dla siebie. Na pewno znajdziecie.
Anuś

Re: customfactory.eu opinie

Post autor: Anuś »

Ja jestem zachwycona, kupiłam świetne, stylowe lampy loft - są niesamowite, nikt takich nie ma. Moje mieszkanie nabrało zupełnie nowego klimatu, całkiem nieziemskiego, fantastycznego. Świetny sklep nie tylko dla fanów motoryzacji. Dla każdego kto lubi dobrej jakości rzeczy.

gryf prosty długi
ODPOWIEDZ