nietrzymanie moczu

Wątek o zdrowiu i medycynie - dla poszukujących porad medycznych, dobrego szpitala czy poradni psychologicznej. Podpowiadamy jak poradzić sobie z chorobą, dzielimy się opiniami na temat lekarzy.
lusia661

nietrzymanie moczu

Post autor: lusia661 »

zmagam się z nietrzymaniem moczu, chodzę na fizjoterapię ale problem jak na razie się utrzymuje, jak sobie radzić z tym dyskomfortem, znacie jakieś dobre wkładki?

beninca ve 650 manual
cwalka

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: cwalka »

wiem że w doz można dostać darmowe próbki wkładek, są nawet ułożone na standach ale gdyby nie było to zawsze mozna dopytać w aptece, różne wkładki też mają, cos na pewno znajdziez dla siebie
Biśka

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: Biśka »

Potwierdzam, u nas w osiedlowej aptece DOZ też można otrzymać te darmowe próbki wkładek z teny. Są wystawione różne rodzaje, można sobie dobrać odpowiednią dla siebie. Ceny na takie chłonne produkty też mają ok.
lirka

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: lirka »

Z tymi próbkami to świetna akcja, szczególnie, że tu należy dobrze dopasować produkt aby działał jak trzeba, więc zanim kupi się pełne opakowanie w DOZ można przetestować.
erwina45

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: erwina45 »

Zgadza się, bardzo fajna akcja z tymi darmowymi próbkami w DOZ, faktycznie można znaleźć odpowiedni produkt dla siebie, a nie kupować w ciemno, tylko pewne opakowanie.
emza

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: emza »

Oj tak, ta promocja jest super sprawą. Sama skorzystałam wzięłam darmowe próbki i potem kupiłam już pełne opakowanie wkładek higienicznych i są idealne i spełniają swoją rolę.
Kasahoa

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: Kasahoa »

W dzisiejszych czasach, dzięki medycynie estetycznej i innowacyjnym zabiegom laserowym, możemy skutecznie pozbyć się problemu nietrzymania moczu. Zachęcam do zapoznania się z ofertą na stronie: https://klinikamiracki.pl/ginekologia-estetyczna/.
Jadwisia

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: Jadwisia »

Ja bym raczej rozwiązała problem raz na zawsze na waszym miejscu ;) Nietrzymanie moczu to powszechne zjawisko. Sama męczyłam się z tym wiele lat. Mi pomogła dr Blicharczyk. Zaproponowała mi optymalne rozwiązanie, wykonała niezbędne badania itp. Jestem bardzo zadowolona, bo pomogła mi pozbyć się problemu raz na zawsze:)
ODPOWIEDZ