Korzystałyście z medycyny estetycznej?

Wątek o zdrowiu i medycynie - dla poszukujących porad medycznych, dobrego szpitala czy poradni psychologicznej. Podpowiadamy jak poradzić sobie z chorobą, dzielimy się opiniami na temat lekarzy.
Awatar użytkownika
Leokadia
Posty: 553
Rejestracja: 13 maja 2019, 10:33

Korzystałyście z medycyny estetycznej?

Post autor: Leokadia »

Zdarzyło wam się korzystać z medycyny estetycznej?
Jestem ciekawa czy waszym zdaniem warto brać ją pod uwagę.
Tutaj https://saywowclinic.pl/ znalazłam na ten temat dużo informacji.
Chętnie poznam też wasze opinie.
Awatar użytkownika
nosleep
Posty: 97
Rejestracja: 21 cze 2019, 10:52

Re: Korzystałyście z medycyny estetycznej?

Post autor: nosleep »

Myślę, że nie ma nic złego w korzystaniu z zabiegów medycyny estetycznej. Z reguły poprawienie wyglądu poprawia nasze samopoczucie i zwiększa pewność siebie. Obecnie bardzo popularne sa zabiegi jakie oferuje stomatologia estetyczna. W krakow wygląd zębów można poprawić w gabinecie doktor Świątkowskiej. Tu wykonuje się rozmaite zabiegi np korektę kształtu zębów czy linii dziąseł, przyklejanie licówek, lifting stomatologiczny itp. Na stronie znajdziecie pełna ofertę.
Awatar użytkownika
Martusia
Posty: 61
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:28

Re: Korzystałyście z medycyny estetycznej?

Post autor: Martusia »

Ja jeszcze nie, ale jestem bardzo otwarta na takie zabiegi. Szybko i skutecznie można poradzić sobie z wieloma problemami w ten sposób:) Sprawdźcie sobie tu propozycje od https://www.studiolaperla.pl Myślę, że zaproponują wam tu sporo ciekawych, nowoczesnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.
Awatar użytkownika
monka
Posty: 440
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:05

Re: Korzystałyście z medycyny estetycznej?

Post autor: monka »

Korzystałam z chirurgii plastycznej i uważam, że warto poddawać się takim zabiegom. Dzięki powiększeniu piersi w klinice z Warszawy ze strony: http://klinikagrzesiak.pl/ teraz nie tylko czuję się piękna, ale też bardziej pewna siebie. To bardzo przełożyło się na moje podejście na innych i poprawiło moje życie.
Awatar użytkownika
berbec
Posty: 54
Rejestracja: 27 lis 2019, 22:15

Re: Korzystałyście z medycyny estetycznej?

Post autor: berbec »

no jasne :) jesli jest taka mozliwosc to czemu nie skorzystac :) nie kazdego matka natura obdarzyla tak jakby chcial :) jakbyscie szukali naprawde dobrego gabinetu medycyny estetycznej to moge z czystym sumieniem polecic Dermed w katowicach :) sa swietni,maja doswiadczonych specjalistow, pracuja na wysokiej klasy sprzecie, korzystaja z dobrych produktow
Awatar użytkownika
stylowo
Posty: 57
Rejestracja: 07 sty 2020, 16:13

Re: Korzystałyście z medycyny estetycznej?

Post autor: stylowo »

Ja osobiście nie korzystałam z medycyny estetycznej. Myślę, że to dość poważna decyzja, którą należy przemyśleć. Ostatnio natknęłam się na taką ofertę: https://chirplast.com.pl/. Wygląd twarzy i szyi stanowi naszą wizytówkę, dlatego też spośród zabiegów medycyny plastycznej najczęściej wybierane są zabiegi poprawiające stan tych okolic. Szczególnie kobiety decydują się na takie operacje plastyczne. Myślę, że jeśli ktoś ma kompleksy i niską samoocenę to poprawa wyglądu może trochę pomóc, ale oczywiście nie możemy oceniać się tylko na podstawie wyglądu, bo to nie jest najważniejsze.
Awatar użytkownika
Eurinka
Posty: 140
Rejestracja: 12 gru 2019, 15:02

Re: Korzystałyście z medycyny estetycznej?

Post autor: Eurinka »

Bardzo chwalę sobie usługi kliniki www.optidermic.com. Zabiegi wykonywane przez wykwalifikowany i doświadczony personel. Wyjątkowa dbałość o samopoczucie klientki i dobrą, przyjazną atmosferę. Efekty rewelacyjne.
Awatar użytkownika
BeataKaminska
Posty: 8
Rejestracja: 25 lut 2020, 13:59

Re: Korzystałyście z medycyny estetycznej?

Post autor: BeataKaminska »

Szczerze to nie.
Awatar użytkownika
w.mars
Posty: 44
Rejestracja: 28 lis 2019, 15:18

Re: Korzystałyście z medycyny estetycznej?

Post autor: w.mars »

Tak, miałam robiony lifting i jestem zadowolona z efektu. Zabieg wykonywał mi chirurg Łątkowski w klinice w Polanicy-Zdroju i spisał sie super. Skóra w końcu jest napięta, wyglądam młodziej i szczuplej na twarzy, plus moja pewność siebie podskoczyła do góry o jakieś 80%. Czuję się świetnie, a wyglądam bardzo naturalnie, polecam.
Awatar użytkownika
UlkkaI
Posty: 63
Rejestracja: 30 wrz 2019, 11:57

Re: Korzystałyście z medycyny estetycznej?

Post autor: UlkkaI »

Oczywiście, w pewnym wieku już trzeba hahah :D Śmieję się, ale skoro jest możliwość poprawy naszego wyglądu to czemu nie. Ja miałam bardzo suchą skórę na buzi więc zdecydowałam się na zabieg z produktem Restylane Skinboosters. Zabieg ten nie dodaje objętości ani liftingu, a co najważniejsze dzięki stymulacji do naturalnej odbudowy kolagenu, kwasu hialuronowego i kolagenu skóra będzie długo nawilżona i elastyczna.
miłka

Re: Korzystałyście z medycyny estetycznej?

Post autor: miłka »

Ja korzystalam :) Bylam na zabiegach modelowania sylwetki w https://bienkowscyclinic.pl/ i naprawde fajne efekty, kilka centymetrow mniej w obwodach, ale skora calkiem inna, jedrna nawilzona :) naprawde ekstra
ewuś

Re: Korzystałyście z medycyny estetycznej?

Post autor: ewuś »

no jasne, ze tak :) chodzę do Magicznej Kliniki. Oni działają w kilku miastach w Polsce, prowadzą taką mobilną działalność. Swietni lekarze, skuteczne zabiegi, baaaardzo promocyjne ceny. zawsze jestem zadowolona z efektów :)

jinpoli hula hop
łukaka

Re: Korzystałyście z medycyny estetycznej?

Post autor: łukaka »

A słyszeliście o czymś takim jak laminowanie rzęs? Właśnie o tym czytam na stronie https://jadoreinstytut.com/warszawa/laminowanie_rzes i zastanawiam się, czy się zapisać. Z tego co wiem, to cały zabieg przeprowadza jedna osoba i nie tylko będę miała piękne, czarne rzęsy, ale je też odżywię i wzmocnię. Na taki efekt liczę, mam nadzieję, że wyjdzie nam dobrze wszystko.
Mistek

Re: Korzystałyście z medycyny estetycznej?

Post autor: Mistek »

Próbowałem wielu różnych produktów do pielęgnacji skóry i przyniosło to najbardziej nieoczekiwane rezultaty. Jednak nie raz korzystałem z usług tego sklepu dermaskill i byłem ogólnie zadowolony. Są naprawdę dobre ceny i dobry asortyment. Ponadto zawsze są gotowi udzielić dość szczegółowej i interesującej porady w wielu kwestiach. Naprawdę warto spróbować i myślę, że nie będziesz rozczarowany, zdecydowanie powinieneś spróbować i ty też. Szczerze polecam tylko dobre rzeczy.
Alonesa

Re: Korzystałyście z medycyny estetycznej?

Post autor: Alonesa »

Tak, jasne, że korzystam. Bo dlaczego nie? Wszystko jest przecież dla ludzi - z doświadczenia powiem Wam jednak, że naprawdę ważne jest to, żeby znaleźć dobrą klinikę medycyny estetycznej. Bo ważne jest nie tylko to, żeby personel był dobrze wyszkolony, nie tylko sprzęt był najnowszej generacji, ale uważam, że bardzo ważna jest również sama atmosfera, która panuje w takiej klinice, bo przecież często idziemy się tam tylko zrelaksować:) Ja chodzę do Kliniki Neonia w Krakowie, ostatnio na zabiegi wyszczuplającym https://neonia.com.pl/endermologia/kriolipoliza/ i efekty są świetne.
ODPOWIEDZ