jak kupić tanio leki?

Wątek o zdrowiu i medycynie - dla poszukujących porad medycznych, dobrego szpitala czy poradni psychologicznej. Podpowiadamy jak poradzić sobie z chorobą, dzielimy się opiniami na temat lekarzy.
wegeska

jak kupić tanio leki?

Post autor: wegeska »

jak kupić tanio leki? jestem ciekawa w których aptekach jest najtaniej bo niestety w mojej osiedlowej ceny poszły mocno w górę i muszę rozejrzeć się za czymś innym
Zika

Re: jak kupić tanio leki?

Post autor: Zika »

Na pewno warto zajrzeć do doz, zauważyłam, że tam trzymają się jeszcze ceny na niskim poziomie, bo w innych aptekach poszło wszystko już mocno w górę. Nie warto przepłacać.
wegeska

Re: jak kupić tanio leki?

Post autor: wegeska »

byłam dzisiaj w doz po leki, jestem pozytywnie zaskoczona cenami, warto było poszukać tańszej opcji bo jednak w aptece w której kupowałam do tej pory jest drożej
Dela

Re: jak kupić tanio leki?

Post autor: Dela »

My też kupujemy w doz, jeśli chodzi o apteki to nie ma sobie równych. Ceny mają cały czas takie same, bo w innych aptekach poszło wszystko mocno w górę.
Losi

Re: jak kupić tanio leki?

Post autor: Losi »

No każdy z nas w dzisiejszych czasach szuka oszczędności, tak mi się zdaje, że jest to naturalne. Dlatego ja też sprawdziłam ceny we wszystkich okolicznych aptekach, zdecydowanie DOZ wygrywa. mają najtaniej :)
kryska

Re: jak kupić tanio leki?

Post autor: kryska »

U nas też w dozie najtaniej, inne apteki w moim mieście nie mają takich cen. Dlatego właśnie najczęściej tam kupuję, zarówno online jak i stacjonarnie się opłaca. Najlepsza apteka :)
Awatar użytkownika
wik90
Posty: 28
Rejestracja: 01 cze 2019, 15:45

Re: jak kupić tanio leki?

Post autor: wik90 »

W aptekach sieci DOZ ceny są naprawdę niskie. W porównaniu z innymi aptekami to widać, że te ceny zatrzymały się w miejscu i nie rosną. Co ważne, tak jest też w aptekach stacjonarnych.
dosiawa

Re: jak kupić tanio leki?

Post autor: dosiawa »

nie mam doz w okolicy ale na pewno i tak się wybiorę gdzieś na miasto, bo niestety czeka mnie zakup większej ilości leków a chciałabym je kupić taniej jeśli jest taka możliwosć
Vena

Re: jak kupić tanio leki?

Post autor: Vena »

Jeżeli chodzi o leki czy suplementy, to ja kupuję tylko w doz, często porównuję różne apteki, ale nigdzie taniej jeszcze nie znalazłam, więc trzymam się tej apteki.
aszka

Re: jak kupić tanio leki?

Post autor: aszka »

Tez kupuję w DOZie, u nich jest najtaniej. Warto zaglądać do nich stacjonarnie, ceny takie jak kiedyś, a ja przepłacać nie lubię. Kupuję w dozie suplementy i leki na receptę.
faszka

Re: jak kupić tanio leki?

Post autor: faszka »

Też kupuję w DOZie, mają fajne ceny, które nie lecą do góry jak szalone. Nawet leki na receptę mają w bardzo przyjaznych cenach, warto zaglądać do nich stacjonarnie.
maślanka

Re: jak kupić tanio leki?

Post autor: maślanka »

W DOZ kupisz tanio leki, tam ceny nie idą do góry więc warto zajrzeć i przekonać się ile kosztują leki, których akurat Ty potrzebujesz, ja tam kupuję regularnie.
oreo

Re: jak kupić tanio leki?

Post autor: oreo »

Potwierdzam, DOZ ma cały czas dobre ceny, robiłam niedawno tam większe zakupy i miło byłam zaskoczona przy kasie. Jak dla mnie to najtańsza apteka obecnie.
baranka78

Re: jak kupić tanio leki?

Post autor: baranka78 »

Najtańsze leki cały czas są w DOZ, leki na receptę ale też suplementy, ja już nawet nie chodzę do innej apteki tylko kupuję w DOZie, zawsze też mają wszystko czego potrzebuję.
ODPOWIEDZ