Ziołowa pielęgnacja

Szukasz najlepszego kremu do twarzy? Możesz polecić dobry lakier do paznokci albo salon kosmetyczny? Napisz, Twoja opinia jest ważna!
Awatar użytkownika
Delia-78
Posty: 3
Rejestracja: 12 lut 2020, 10:09

Ziołowa pielęgnacja

Post autor: Delia-78 »

Hej. Stosujecie ziołowe kosmetyki? Gdzie kupujecie tego rodzaju produkty? Pytam raczej o sklepy internetowe, bo najczęściej robię zakupy właśnie w ten sposób :)
Awatar użytkownika
renata75
Posty: 1
Rejestracja: 01 mar 2020, 15:59

Re: Ziołowa pielęgnacja

Post autor: renata75 »

Sprawdź, co oferuje sklepdozdrowia.pl. Ja w ich ofercie znalazłam wiele produktów, z którymi teraz się nie rozstaję. Mają świetne naturalne składy i fajną cenę. W tym sklepie kupisz też zdrową żywność, którą szczerze polecam.
Awatar użytkownika
Sowa
Posty: 20
Rejestracja: 29 sty 2020, 12:28

Re: Ziołowa pielęgnacja

Post autor: Sowa »

Zależy jakich kosmetyków używasz i potrzebujesz ;) ja jestem fanką kosmetyków z Białego Jelenia, bo nie mam po nich alergii. Inne mnie mniej lub bardziej uczulały, a te nie. Zresztą proszki do prania też maja bardzo ok. Ostatnio kupiłam u nich szampon ziołowy właśnie z dziewanną: https://horex.pl/bialy_jelen.html ale mają też inne. Warto poszukać, bo w sklepach ciężko je dostać

cbn cbn
Awatar użytkownika
nosleep
Posty: 97
Rejestracja: 21 cze 2019, 10:52

Re: Ziołowa pielęgnacja

Post autor: nosleep »

Chyba nie ma nic lepszego niż kosmetyki ziołowe. Szampony ziołowe działają super, tylko trzeba je stosować regularnie. Ja miałam problem wypadającymi włosami ale odkąd myję szamponem ziołowym to włosy mi zdecydowanie mniej lecą. Wiadomo, że potrzeba trochę czasu, żeby włosy się zregenerowały, ale warto poczekać.

fashion marketing investment group
Awatar użytkownika
fritsch.tiana
Posty: 4
Rejestracja: 02 wrz 2020, 14:59
Lokalizacja: Poznań

Re: Ziołowa pielęgnacja

Post autor: fritsch.tiana »

Raz na jakiś czas zamawiam z sieci kosmetyki naturalne, muszę również przyjrzeć się ziołowym terapiom.
Awatar użytkownika
lagodna
Posty: 61
Rejestracja: 09 maja 2019, 8:37

Re: Ziołowa pielęgnacja

Post autor: lagodna »

Lubię się z produktami ziołowymi, ale w zasadzie wolę produkty takie jak https://ladniepachnie.pl/pl/producer/Mokosh/28 , które są cudownie pachnące, ale i w większości naturalne. Zioła różnie działają na skórę, moja jest alergiczna, więc staram się, żeby dodatkowo nie cierpiała, przez źle dobraną przeze mnie pielęgnację ;) .
ODPOWIEDZ