Zamykanie naczynek

Szukasz najlepszego kremu do twarzy? Możesz polecić dobry lakier do paznokci albo salon kosmetyczny? Napisz, Twoja opinia jest ważna!
ewuś433

Zamykanie naczynek

Post autor: ewuś433 »

Robiliście już sobie zamykanie naczynek na twarzy? Jak to wygląda? Pytam, bo niby ostatnio czytam o tym sporo, chodzę po klinikach, które robią takie rzeczy, ale jakoś ciągle nie mogę się zdecydować. Opowiecie z własnego doświadczenia jak to u was wygladało? Co powiecie więcej?
poluś4555

Re: Zamykanie naczynek

Post autor: poluś4555 »

Takiego profesjonalnego zabiegu nie robiłam, słyszałam, że są takie laserowe. Ogólnie to ja stosuje takie kremy do cery naczynkowej, ale tutaj poprawa nie jest duża. Może też o takim zabiegu pomyślę? Myślicie, że warto? Efekt jest aż tak mocno widoczny? Koniecznie dajcie znać!
oluś544

Re: Zamykanie naczynek

Post autor: oluś544 »

No niestety kremy praktycznie nie dają żadnego efektu. A jeśli chodzi o laserowe usuwanie naczynek, to moim zdaniem jest to jedyny skuteczny sposób, jeśli chodzi o nowoczesne lasery, np. laser Cutera. Nowoczesne lasery znajdziecie w ofercie kliniki https://www.elite.waw.pl/ . Gwarantuję, że będziecie zachwyceni efektem!
ODPOWIEDZ