Zadbane dłonie i stopy

Szukasz najlepszego kremu do twarzy? Możesz polecić dobry lakier do paznokci albo salon kosmetyczny? Napisz, Twoja opinia jest ważna!
Alka

Zadbane dłonie i stopy

Post autor: Alka »

Jak często chodzicie do salonu stylizacji paznokci na manicure i pedicure hybrydowy? A może robicie sobie takie rzeczy samodzielnie? U mnie jest tak, że jeśli chodzi o dłonie, to co jakiś czas lubię zrobić sobie sala, ale jednak w salonie Beauty Secret pracują profesjonalistki i manicure wykonany przez nie prezentuje się zdecydowanie lepiej.
patiś813

Re: Zadbane dłonie i stopy

Post autor: patiś813 »

Alka pisze: ↑26 wrz 2021, 23:32 Jak często chodzicie do salonu stylizacji paznokci na ...? A może robicie sobie takie rzeczy samodzielnie? U mnie jest tak, że jeśli chodzi o dłonie, to co jakiś czas lubię zrobić sobie sala, ale jednak w salonie Beauty Secret pracują profesjonalistki i manicure wykonany przez nie prezentuje się zdecydowanie lepiej.
Uwielbia dbać o stopy

___
https://vendostudio.pl/ulotki-reklamowe ... zory-ceny/
kapselka

Re: Zadbane dłonie i stopy

Post autor: kapselka »

Alka pisze: ↑26 wrz 2021, 23:32 Jak często chodzicie do salonu stylizacji paznokci na manicure i pedicure hybrydowy? A może robicie sobie takie rzeczy samodzielnie? U mnie jest tak, że jeśli chodzi o dłonie, to co jakiś czas lubię zrobić sobie sala, ale jednak w salonie Beauty Secret pracują profesjonalistki i manicure wykonany przez nie prezentuje się zdecydowanie lepiej.
Ja nie chodze do kosmetyczki, nie robie sobie paznokci :) ale ostatnio mam inny problem...bardzo sucha i pekajaca skóra na pietach.. nie wiem jak to ogarnac :( polecacie cos ?
dora góra

Re: Zadbane dłonie i stopy

Post autor: dora góra »

Zadbane stopy to nie tylko pedicure, ale przede wszystkim gładkie pięty oraz brak halluksów, odcisków i innych dolegliwości związanych np. z częstym chodzeniem lub wielogodzinnym staniem. Ja miałam dokładnie takie problemy, dopóki nie odwiedziłam Studia 66 Figura i Zdrowie w Warszawie - tamtejszy podolog zajął się moimi stopami i pozwolił mi wreszcie pozbyć się pękających pięt i odcisków: https://www.studio66.pl/oferta/podologia Teraz czuję, że moje stopy są zadbane, bo są zdrowe. Polecam serdecznie to miejsce wszystkim, którzy chcą się profesjonalnie zająć swoimi stopami.
ODPOWIEDZ