Zabiegi na skórę trądzikową

Szukasz najlepszego kremu do twarzy? Możesz polecić dobry lakier do paznokci albo salon kosmetyczny? Napisz, Twoja opinia jest ważna!
Awatar użytkownika
Kurczaczek
Posty: 11
Rejestracja: 11 kwie 2019, 12:56

Zabiegi na skórę trądzikową

Post autor: Kurczaczek »

Serdecznie polecam zabiegi na skórę trądzikową w salonie kosmetycznym villaurody.pl. W jego ofercie znajduje się między innymi oczyszczanie tradycyjne i mikrodermabrazja. To bardzo skuteczne zabiegi.
Awatar użytkownika
mado
Posty: 149
Rejestracja: 28 cze 2019, 1:07

Re: Zabiegi na skórę trądzikową

Post autor: mado »

słyszałam, że antykoncepcja dobrze radzi sobie z trądzikiem, to prawda?
Awatar użytkownika
asanka
Posty: 41
Rejestracja: 28 sie 2019, 20:53

Re: Zabiegi na skórę trądzikową

Post autor: asanka »

W moim przypadku właśnie antykoncepcja dużo pomogła na trądzik. Ginekolog dobrał mi tabletki belara, dwuskładnikowe i z małą dawką hormonów. Dużo lepszy efekt niż te wszystkie kosmetyki co wcześniej stosowałam mówiąc szczerze.
Awatar użytkownika
elzunia
Posty: 68
Rejestracja: 27 cze 2019, 16:40

Re: Zabiegi na skórę trądzikową

Post autor: elzunia »

Po antykoncepcji naprawdę trądzik może szybko zniknąć, naprawdę , warto wiedzieć, że antykoncepcja hormonalna działa również na nas pozytywnie, warto troszkę o tym poczytać http://antykoncepcjanamiare.pl/antykonc ... -na-miare/
Awatar użytkownika
AnitaT
Posty: 10
Rejestracja: 29 gru 2019, 19:05

Re: Zabiegi na skórę trądzikową

Post autor: AnitaT »

Mnie pomogły dermokosmetyki Acne z Novaclear. stosuję jej codziennie, dokładnie oczyszczają skórę, działają antybakteryjnie i łagodząco a przy tym zapewniają cerze odpowiednie nawilżenie.
Awatar użytkownika
kamilek
Posty: 57
Rejestracja: 22 wrz 2019, 17:54

Re: Zabiegi na skórę trądzikową

Post autor: kamilek »

coś w tym jest moja, kobieta odkąd stosuje vines, to właśnie tradzik jej z buzi zszedł, ma twarz gładsza i nie stosuje juz tyle mazideł co kiedyś
Awatar użytkownika
Luizka56
Posty: 49
Rejestracja: 25 lut 2020, 21:56

Re: Zabiegi na skórę trądzikową

Post autor: Luizka56 »

Ja korzystałam z profesjonalnych zabiegów takich jak - mikrodermabrazja, mezoterapia, laser, dermapen i szczerze muszę przyznać, że efekty byłby o niebo lepsze niż po użyciu kosmetyków. Aktualnie o moją trądzikową cerę dba pan doktor Krajewski z Kliniki Krajewski - i jestem mega zadowolona
Awatar użytkownika
firt
Posty: 63
Rejestracja: 16 mar 2020, 9:12

Re: Zabiegi na skórę trądzikową

Post autor: firt »

No z trądzikiem to ciężko, trzeba uważać, żeby go nie zaognić. Ja postanowiłam, ze najlepiej zdecydować się na leczenie i to kompleksowe, dlatego zgłosiłam się do WellDerm w Warszawie, gdzie otrzymałam super pomoc. Dzięki nim wyleczyłam trądzik i nie mam z nim już problemu, a moja twarz wygląda naprawdę dobrze, bardzo ich polecam.
Awatar użytkownika
Marels
Posty: 249
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:14

Re: Zabiegi na skórę trądzikową

Post autor: Marels »

Na pewno warto jednocześnie wybrać dobrej jakości kosmetyki które skutecznie wspierają problemy związane z trądzikiem i stanem naszej cery. Zajrzyjcie na Nanili https://nanili.pl/ w przypadku których możecie liczyć na profesjonalne wsparcie, konkretne efekty, które też co ważne naprawdę długo się utrzymują. Ja jestem pod mega wrażeniem i na pewno nie zamierzam z nich rezygnować :)
ODPOWIEDZ