Własny gabinet kosmetyczny - nowy sprzęt do usuwania owłosienia

Szukasz najlepszego kremu do twarzy? Możesz polecić dobry lakier do paznokci albo salon kosmetyczny? Napisz, Twoja opinia jest ważna!
Małgonia

Własny gabinet kosmetyczny - nowy sprzęt do usuwania owłosienia

Post autor: Małgonia »

Własnie rozglądam się za nowym sprzętem do usuwania owłosienia który można wykorzystywać w salonie kosmetycznym zarówno w strefie bikini, rąk, nóg, pach itd. Czy możecie mi coś w tym zakresie podpowiedzieć? Jeżeli tak, to oczywiście liczę że ułatwicie mi wybór ;)
Igośka

Re: Własny gabinet kosmetyczny - nowy sprzęt do usuwania owłosienia

Post autor: Igośka »

No to może warto w takim razie zwrócić uwagę na takie lasery diodowe jak Lumeni https://ifapro.pl/laser-diodowy/ która daje naprawdę duże możliwości jeżeli chodzi zarówno o skuteczna pracę, ale również dokładność wykonanych zabiegów usuwania owłosienia zarówno twarzy, obszarów bikini, pleców, nóg, a także klatki piersiowej, pach, skóry głowy i innych części ciała. U nas bardzo dobrze się przyjął i klientki są bardzo zadowolone z tego zabiegu.
Reńka

Re: Własny gabinet kosmetyczny - nowy sprzęt do usuwania owłosienia

Post autor: Reńka »

Akurat w mojej opinii jeżeli rozglądacie się za wysokiej klasy urządzeniami kosmetycznymi o wysokim standardzie i skuteczności działania w zakresie redukcji owłosienia to jednak Lumeni ma bardzo dobre opinie w branży pod względem skuteczności działania, niskiej awaryjności i też rozsądnej ceny, tym bardziej że naprawdę sprawnie może się zwrócić.
Małgonia

Re: Własny gabinet kosmetyczny - nowy sprzęt do usuwania owłosienia

Post autor: Małgonia »

Reńka pisze: ↑16 cze 2021, 14:52 Akurat w mojej opinii jeżeli rozglądacie się za wysokiej klasy urządzeniami kosmetycznymi o wysokim standardzie i skuteczności działania w zakresie redukcji owłosienia to jednak Lumeni ma bardzo dobre opinie w branży pod względem skuteczności działania, niskiej awaryjności i też rozsądnej ceny, tym bardziej że naprawdę sprawnie może się zwrócić.
Super, zobaczymy co z tego wyjdzie mam nadzieję ze uda mi się go przetestować i jednak wprowadzić do naszego salonu :)
Veśka

Re: Własny gabinet kosmetyczny - nowy sprzęt do usuwania owłosienia

Post autor: Veśka »

Odnośnie właśnie wyboru sprzętu kosmetycznego to w naszych salonach kosmetycznych korzystamy z Lumeni IFApro https://ifapro.pl/laser-diodowy/ który działa zarówno w przypadku obszarów bikini, pleców, nóg, a także klatki piersiowej, pach, skóry głowy i innych części ciała. W tak gorące dni brak owłosienia naprawdę pomaga :)
Kaśka

Re: Własny gabinet kosmetyczny - nowy sprzęt do usuwania owłosienia

Post autor: Kaśka »

Jeżeli już chcesz prowadzić własny gabinet kosmetyczny, to polecam zajrzeć sobie na stronę sanitysystem.pl i dobrać odpowiednie urządzenia do dezynfekcji Twojego gabinetu. Niestety wiele osób o tym zapomina, a jeżeli spotka Cię kontrola to i tak będziesz musiała zadbać o coś takiego.
ODPOWIEDZ