ustroń jaskółka hotel

Szukasz najlepszego kremu do twarzy? Możesz polecić dobry lakier do paznokci albo salon kosmetyczny? Napisz, Twoja opinia jest ważna!
Sebuś8233

ustroń jaskółka hotel

Post autor: Sebuś8233 »

Cześć, znacie jakieś godne polecenia hotele o wysokim standardzie w polskich górach? Szukam czegoś na wyjazd firmowy ale ciężko na coś trafić. Dotychczas natrafiłem tylko na ustroń jaskółka hotel. Znacie coś podobnego co macie przetestowane i możecie polecić?
łukasz.m

Re: ustroń jaskółka hotel

Post autor: łukasz.m »

Sebuś, ja zwykle nocuję w apartamentach, które zapewniają gościom więcej swobody niż hotele. Polecić mógłbym nie jeden ale chyba najbardziej w pamięć zapadła mi Tatrzańska Miejscówka w Zakopanem, zlokalizowana jakieś 0,5 km od Krupówek. Można tutaj zarezerwować komfortowe noclegi zarówno na prywatne wyjazdy jak i biznesowe. Klimacik niesamowity, mocno góralski, ciepły.
Awatar użytkownika
symboliczna
Posty: 92
Rejestracja: 27 cze 2019, 17:37

Re: ustroń jaskółka hotel

Post autor: symboliczna »

Zakopane to przezyło taki najazd turystów że się odechciewa tam w ogóle jeździć, ja zrezygnowałam jakieś 3 lata temu, to miejsce jest drogie, zadeptane, wszędzie kolejki a urok prysł już jakiś czas temu, teraz siedzę w Kudowie https://www.facebook.com/willaalfakudowa/ jest pięknie, spokojnie, niedrogo, można podziwiać przepiękne góry i zjawiskowe krajobrazy
ODPOWIEDZ