Super krem

Szukasz najlepszego kremu do twarzy? Możesz polecić dobry lakier do paznokci albo salon kosmetyczny? Napisz, Twoja opinia jest ważna!
Patał

Super krem

Post autor: Patał »

Jejku jaki fajny krem odżywczo-nawilżający kupiłam. Chodzi o krem z Victoria Vynn, jest najlepszy, bardzo ale to bardzo ładnie pachnie, bardzo fajnie nawilża ręce, Jeśli szukacie naprawdę skutecznego kremu nawilżającego to serdecznie polecam ten. .
Awatar użytkownika
kokoszka
Posty: 185
Rejestracja: 06 lip 2019, 8:54

Re: Super krem

Post autor: kokoszka »

Ja mam akurat krem do twarzy z linii eco nature z bielendy z jasminem. Swietnie odzywia skore, nawilza ja i przynosi ulge podraznieniom. Dodatkowo ma fajna lekka konsystencje ktora sprawia, ze jest wydajny i przyjemniei sie go naklada :) starcza na dlugo, pieknie pachnie i cudownie wplywa na skore
Tyśka

Re: Super krem

Post autor: Tyśka »

Dziewczyny a jaki polecacie krem pod makijaż dla cery suchej? Stosowałam wiele, ale nie ma szału. Chcę coś innego nowego spróbować. Zależy mi na jego lekkości i aby nie był tłusty/szybko się wchłaniał i wiadomo nie z mega wysokiej półki! Dziękuję i pozdrawiam serdecznie
Rużowa

Re: Super krem

Post autor: Rużowa »

Tyśka pisze: ↑07 kwie 2021, 16:22 Dziewczyny a jaki polecacie krem pod makijaż dla cery suchej? Stosowałam wiele, ale nie ma szału. Chcę coś innego nowego spróbować. Zależy mi na jego lekkości i aby nie był tłusty/szybko się wchłaniał i wiadomo nie z mega wysokiej półki! Dziękuję i pozdrawiam serdecznie
Odżywczy krem rewitalizujacy Avene https://www.eau-thermale-avene.pl/ to jeden z lepszych kremów jakiego używałam!! serio już po pierwszym użyciu (na noc) miała tak mięciutką buzię że szok.
Pod makijaż tez jest super, bo nie roluje się na nim podkład, przyjemnie pachnie i meeegaaa wydajny
zośka

Re: Super krem

Post autor: zośka »

u mnie cudownie się sprawdza odmładzający krem do twarzy rich peptide.
może kwestią jest to że po prostu pasuje mojej skórze ale naprawdę w momencie w którym smaruje się nim wieczorem rano wstaję i mam idealnie miękką skórę. Nawet mąż zauważył i mówi, że też taki chce :D
Magaś90

Re: Super krem

Post autor: Magaś90 »

zośka pisze: ↑22 kwie 2021, 16:27 u mnie cudownie się sprawdza odmładzający krem do twarzy rich peptide.
może kwestią jest to że po prostu pasuje mojej skórze ale naprawdę w momencie w którym smaruje się nim wieczorem rano wstaję i mam idealnie miękką skórę. Nawet mąż zauważył i mówi, że też taki chce :D
Ha, z tym mężem to dobre! Ale chętnie sama spróbuję, bo szukam kremu, który dobrze się rozprowadza po twarzy.
imała

Re: Super krem

Post autor: imała »

Tyśka pisze: ↑07 kwie 2021, 16:22 Dziewczyny a jaki polecacie krem pod makijaż dla cery suchej? Stosowałam wiele, ale nie ma szału. Chcę coś innego nowego spróbować. Zależy mi na jego lekkości i aby nie był tłusty/szybko się wchłaniał i wiadomo nie z mega wysokiej półki! Dziękuję i pozdrawiam serdecznie
Ostatnio kupiłam mężowi dermika krem pod oczy dla mężczyzn i mam nadzieję że będzie używać. Sama z tej marki mam parę produktów i sobie chwalę. Może spróbuj.
jowiś03902

Re: Super krem

Post autor: jowiś03902 »

Bardzo zależy mi na tym, aby odpowiednio nawilżyć moją skórę, ale kompletnie nie mam pojęcia, jakie kremy są warte polecenia. Zależy mi na czymś z fajnym składem, bo jak na razie testowałam kilka drogeryjnych kremów i albo wcale nie nawilżają albo podrażniają mi skórę...
kaliś04044

Re: Super krem

Post autor: kaliś04044 »

Ja używam tylko i wyłącznie dermokosmetyków z fajnym składem, bo one odpowiednio na mnie działają i nie podrażniają mojej skóry. Swój ulubiony krem nawilżający znalazłam w firmie https://www.ducray.com/pl-pl i konkretnie jest to Keracnyl Repair. Zaczęłam go stosować przy kuracji przeciw trądzikowi, która strasznie przesuszała moją skórę. Ten krem odpowiednio ją nawilża i regeneruje.
mącka

Re: Super krem

Post autor: mącka »

te kremy z serii Gold Lift Expert z Eveline Cosmetics są kapitalne. ja używam tego wygładzającego, dla osób 30+. a ostatnio stworzyłam fajny zestaw na dzień mamy - krem odmładzający 60+, płyn micelarny i ujędrniający żel pod oczy. jestem pewna, ze będzie zachwycona :)
Biśka

Re: Super krem

Post autor: Biśka »

Serum olejowe https://www.herbapol-polana.com/kosmety ... um-olejowe to jest produkt ktory poprawił mi znacząco kondycje skóry. Jest moim odkryciem 2021. Czerwona koniczyna ewidentnie wypływa na aspekt odmłodzenia bo zauważyłam że jest w każdym ich produkcie, wiec cos w tym musi byc. Przyjazne veganom wiec prezent dla przyjaciółki tez mam :D
ODPOWIEDZ