Ratunek dla paznokci

Szukasz najlepszego kremu do twarzy? Możesz polecić dobry lakier do paznokci albo salon kosmetyczny? Napisz, Twoja opinia jest ważna!
Arogoś

Ratunek dla paznokci

Post autor: Arogoś »

Byłam ostatnio u kosmetyczki i usłyszałam od niej, że moje paznokcie może uratować jedynie manicure hybrydowy. Co Wy na to? Mam brzydki kształt i słabe paznokcie, myślicie że hybrydy to dobry pomysł?
Magaś90

Re: Ratunek dla paznokci

Post autor: Magaś90 »

Hybryda na pewno nada ładny kształt i estetyczny wygląd - polecam, chociaż nie można stosować z byt długo.
miś

Re: Ratunek dla paznokci

Post autor: miś »

Magaś90 pisze: ↑21 sty 2021, 20:56 Hybryda na pewno nada ładny kształt i estetyczny wygląd - polecam, chociaż nie można stosować z byt długo.
Rzeczywiście wiele osób już mi mówiło że strasznie niszczą im się przez to paznokcie, ale powiem Ci że to też zależy od płytki paznokcia, jak i samego odzywiania, witamin itp. Poza tym warto między pazurkami stosować odżywki. No i dobre lakiery! W sklepie https://nails.pl/ ja dla siebie zamawiam.
ośka

Re: Ratunek dla paznokci

Post autor: ośka »

Ja bez dwóch zdań polecam wzmacniającą odżywkę do paznokci Diament z Eveline :) nie raz ratowała mnie już z opresji a teraz ta unowocześniona formuła ( bez formaldehydu) to już w ogole sztos :) ich odżywki są w ogóle bardzo skuteczne a do tego niedrogie.

Obrazek
Awatar użytkownika
Wisnia
Posty: 30
Rejestracja: 16 sie 2020, 22:53

Re: Ratunek dla paznokci

Post autor: Wisnia »

A moim zdaniem warto jest nałożyć hybrydę, która je utwardzi i tym samym zabezpieczy przed złamaniami. Na stronie: https://lakieryhybrydowe.pl/LAKIERY_W_PROMOCJI są super promocje na lakiery hybrydowe, więc warto poszukać czegoś tutaj, bo na pewno nie przepłacisz - polecam.
Adaś55

Re: Ratunek dla paznokci

Post autor: Adaś55 »

Paznokcie niszczą się jeśli używamy złych lakierów. Jeśli chodzi o mnie to uważam, że builder gel, czyli żel budujący do paznokci jest teraz w modzie i warto na jego temat poczytać. Poza tym taki żel jest coraz częściej kupowany i polecany, ponieważ każdy jest zadowolony z tego jaki jest efekt.
ODPOWIEDZ