Profesjonalny manicure w domu

Szukasz najlepszego kremu do twarzy? Możesz polecić dobry lakier do paznokci albo salon kosmetyczny? Napisz, Twoja opinia jest ważna!
Awatar użytkownika
hilaria68

Profesjonalny manicure w domu

Post autor: hilaria68 »

Hejka! Jak myślicie, co oprócz oczywiście lakierów jest potrzebne do wykonania profesjonalnego manicure w domu? Ja mam na przykład dość bogatą kolekcję, jeśli chodzi o narzędzia do manicure, a w tym nożyczki czy cążki do skórek. Co według was może się jeszcze przydać? Ciekawi mnie też, czy same malujecie paznokcie, czy wolicie polegać na zaufanej manicurzystce?

Awatar użytkownika
show

Re: Profesjonalny manicure w domu

Post autor: show »

hilaria68 pisze:
03 mar 2021, 6:54
Hejka! Jak myślicie, co oprócz oczywiście lakierów jest potrzebne do wykonania profesjonalnego manicure w domu? Ja mam na przykład dość bogatą kolekcję, jeśli chodzi oa w tym nożyczki czy cążki do skórek. Co według was może się jeszcze przydać? Ciekawi mnie też, czy same malujecie paznokcie, czy wolicie polegać na zaufanej manicurzystce?
Jeśli masz dostęp do takich środków, to pewnie dasz radzę bez problemu zrobić sobie odpowiedni manicure. Jeśli nie, to zawsze można udać się do salonu kosmetycznego https://easynails.pl/manicure-i-pedicur ... zaskakuja/

ODPOWIEDZ