Profesjonalne dbanie o dłonie

Szukasz najlepszego kremu do twarzy? Możesz polecić dobry lakier do paznokci albo salon kosmetyczny? Napisz, Twoja opinia jest ważna!
Awatar użytkownika
Floriana_72
Posty: 1
Rejestracja: 13 mar 2020, 16:28

Profesjonalne dbanie o dłonie

Post autor: Floriana_72 »

Hej :) Dziewczyny, co robicie, żeby wasze dłonie były zawsze zadbane i ładnie się prezentowały? Korzystacie z usług salonów manicure, czy wystarcza wam solidne nawilżenie rąk?
Awatar użytkownika
Dyzma_98
Posty: 1
Rejestracja: 04 maja 2020, 23:23

Re: Profesjonalne dbanie o dłonie

Post autor: Dyzma_98 »

U mnie profesjonalny manicure to podstawa :) Nie wyobrażam sobie nie mieć pomalowanych paznokci. Moja kosmetyczka korzysta z lakierów victoriavynn.com, dzięki czemu mam pewność, że płytki moich paznokci nie zniszczą się.
Awatar użytkownika
ZimowaDama
Posty: 79
Rejestracja: 29 paź 2019, 12:41

Re: Profesjonalne dbanie o dłonie

Post autor: ZimowaDama »

Najczęstszym problemem z dłońmi jest przesuszona skóra na nich. Co powoduje, że dłoie wyglądają staro i brzydko. Rozwiązaniem jest zabieg nawilżający z produktem Restylane Skinboosters. Można go wykonać w gabinecie med. estetycznej. Efekt będzie widoczny od razu.
Awatar użytkownika
Faria
Posty: 58
Rejestracja: 02 lip 2019, 9:38

Re: Profesjonalne dbanie o dłonie

Post autor: Faria »

Masz rację. Odpowiednie kosmetyki to podstawa. Dłonie są narażone na wiele negatywnych czynników, dlatego warto o nie szczególnie zadbać. Popatrz tutaj https://hbprofessional.pl/ na profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji dłoni i paznokci. Masz tam oliwki, kremy itp. - wszystko wybierane i testowane przez profesjonalne kosmetyczki.
ODPOWIEDZ